Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Mihau_ALU napisał:

Siema.

2 pytania:

Kiedy wpada wersja pdf dla prenumeratorów?

Dlaczego otrzymałem dziś numer PSX extreme, skoro przy składaniu zamówienia wpisałem w uwagach informacje o wysyłce od numeru 295?

 

 

 

 

 

Dziękuje za pomoc, napisałem na oba adresy które podaliscie - dziś otrzymałem info o przedłużeniu prenumeraty o jeden numer :-)

W kwestii wersji pdf trzeba założyć konto na stronie prenumeraty - sądziłem że przychodzi na maila.

 

Odnośnik do komentarza

U mnie w tym roku poczta coś chyba zaczęła nawalać. Numer z kalendarzem wysłany bodaj 28 czy 29 grudnia doszedł do mnie końcem stycznia, jak już przeczytałem ten, który mi dosłali po "reklamacji" na maila (więc w sumie profit, bo mam teraz 2 kalendarze). ;) Na najnowszy numer wciąż czekam... Wcześniej poczta też miała obsuwy, ale nie aż takie. Generalnie uważam, że za te 99 zł na rok i tak się opłacało, ale jakim cudem w ogóle przesyłka idzie po 3-4 tygodnie, to ja nie mam pojęcia. Co się z nią dzieje przez ten czas? Przecież listonosz nie niesie tego piechotą z drukarni. :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, grzybiarz napisał:

Dostałeś już?

Tydzień temu dostalem I kolejny wygrany dopiero w tym tygodniu. Ale wszystko sie zgadza w nagrodzie. Choc podobno trzeci wygrany marudzil wiecej I nagrode zgarnal juz wczesniej ale podobno dostal tylko gre. Wiem ze my we dwoch dostalismy komplet.

Troche stresu, troche sie to przeciagalo ale dotarlo.

20220224_110208.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2022 o 19:49, Bzduras napisał:

A do mnie przyszło dzisiaj. W dzień premiery kioskowej :notbad: O taką prenumeratę męczyłem bułę na forum!

Ja dopiero dzisiaj miałem w skrzynce, wysyłka 01.03 więc ciągle nie do końca jak powinno być. No, ale za darmo, to nie wypada chyba narzekać.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Patrząc na to jak mi dochodzą komiksy z DC od Hachette i dwie inne prenumeraty, to mogę tylko powtórzyć to co piszę od dawna- to jest też wina poczty. DC miałem nadane 28 marca, była w środę u mnie. Dwie pozostałe czasem dochodzą w 48h, czasem w półtora tygodnia- teraz było to pierwsze, ale miesiąc temu szły niemal tydzień.  

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Ale przedłużająca się dostawa jest zawsze a nie na jakiś czas więc raczej poczta się wywiązuje z terminami ale jak drukarnia nadaje dzień, dwa lub kilka po terminie, który daje nam Roger to wiadomka, że będzie po weekendzie czy tam pod koniec kolejnego tygodniam. Ja prenumeruję od kilku lat jeszcze z przed Idea, i jak zaczynałem to pierwsze 6 numerów z prenumeraty przychodziło o czasie. Po tych kilku numerach już nigdy nie były w terminie. Więc poczta by musiała te 4 czy 5 lat cały czas dawać dupy. Drukarnia najczęściej lecinw kulki co już nie raz było udawadniane a redakcja nic z tym nie robi.

Odnośnik do komentarza

A ktoś wziął te nowe opcje prenumeraty z paczkomatrm czy innym kurierem? Ja przedłużyłem jeszcze w promocji z Pixelem ale z przesyłką budżetową i czuję, że teraz nie mam co narzekać - miałem wybór ;) Od następnego numeru chyba będzie już nowy rok. 

Btw o Pixelu też cisza, brak zapowiedzi czy coś. W ub miesiącu praktycznie razem wyszły periodyki. 

PS. Coś wiadomo o zerowym numerze? Mi mają dosłać za wsparcie książki Amigi w terminie When its done... To chyba jakoś teraz miało być, ale pewnie będzie w wakacje ok numeru 300. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...