Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mitra napisał:

Zero pewnie gdzieś w okolicach września. Ja jestem ciekaw czy doślą te kartonowe Amigi w tym czasie bo zamówiłem dwa egzemplarze. A drukować na własną rękę w drukarni za 5 dych mi się nie uśmiecha.

Tego już chyba nie doślą. Wydaje mi się, że na wspieram.to było takie info, że karton drogi i do widzenia. Ja się obawiam czy doślą tego PSXE, bo mogą też dać tylko pdfa. 

Odnośnik do komentarza

Też jest, tylko nie chce mi się iść do skrzynki wyciągnąć. Pewnie nadane standardowo, dwa dni po deklarowanej dacie. Wychodzi na to, że to nadanie dzień po tym, co podaje Roger to była jakaś koniunkcja sfer i wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza

Dwa dni od deklarowanej wysyłki to i tak nieźle. Bywały większe opóźnienia. U mnie też wysłane 30.03. Tylko po co pisać, że wysyłka danego dnia jak i tak to jest standardowo minimum 2 dni+ skoro albo mają na to wyjebongo albo nic z tym zrobić nie mogą. Od razu można pisać, że w sklepach będzie w ostatni czwartek miesiąca a prenumerata jak będzie to będzie. Na uj drążyć temat :[

Odnośnik do komentarza

@Roger weź podrzuć jak możesz grypsa drukarni, że folia na numer PE jest zdecydowanie za ciasno pakowana. Pierwszy raz widzę zmianę folijki na jakąś wyglądająca jak stretch i niestety mój egzemplarz nie miał za dużych szans w tym pojedynku :frog: Wszystkie numery do tej pory były w takim luźnym plastiku i wyglądają elegancko, a po zmianie w tym miesiącu niestety jest sztryms.

 

IMG20220406170115.jpg

IMG20220406170133.jpg

  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Bzduras napisał:

@Roger weź podrzuć aj możesz grypsa drukarni, że folia na numer PE jest zdecydowanie za ciasno pakowana. Pierwszy raz widzę zmianę folijki na jakąś wyglądająca jak strech i niestety mój egzemplarz nie miał za dużych szans w tym pojedynku :frog: Wszystkie numery do tej pory były w takim luźnym plastiku i wyglądają elegancko, a po zmianie w tym miesiącu niestety jest sztryms.

 

IMG20220406170115.jpg

IMG20220406170133.jpg

Ja mam zamówienie w kartonie - może to o to chodzi żeby wybrać droższa dostawę :/

a póki co dalej czekam. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bzduras napisał:

@Roger weź podrzuć aj możesz grypsa drukarni, że folia na numer PE jest zdecydowanie za ciasno pakowana. Pierwszy raz widzę zmianę folijki na jakąś wyglądająca jak stretch i niestety mój egzemplarz nie miał za dużych szans w tym pojedynku :frog: Wszystkie numery do tej pory były w takim luźnym plastiku i wyglądają elegancko, a po zmianie w tym miesiącu niestety jest sztryms.

 

IMG20220406170115.jpg

IMG20220406170133.jpg

Wyglada to chyba bardziej jak złamane, moze listonosz zgiął na pół? Inna folia nic nie da.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Wyglada to chyba bardziej jak złamane, moze listonosz zgiął na pół? Inna folia nic nie da.

Tzn. w tym niby-stretchu magazyn był napięty jak plandeka na żuku, widać było, że maszyna nie żałowała napięcia przy pakowaniu. I podejrzewam, że to mogło mieć wpływ, bo ostatnie 24 numery były w stanie prawie mint i nigdy nie miałem z nimi problemów.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu miałem w skrzynce PE.

wysłano 30.03, a nie 28.03, a D+4, więc i poczta zawiniła (ale tu nie mam pretensji, bo to jest oczywiste)

Natomiast, czemu drukarnia Taurus nie wywiązuje się z umowy kolejny miesiąc?

Niby to 2 dni różnicy, ale gazetka doszłaby w poprzednim tygodniu.
Może Roger nie pisz że wysyłka wcześniej o 2 dni, bo przecież się to nie sprawdza od lat.

http://www.drukarniataurus.pl (można wpisać w google i opinie przejrzeć)

Piszemy jakiegoś maila, czy opinie w google? :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...