Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2022 o 18:44, LeifErikson napisał:

U mnie też jeszcze pusto. Może trzytygodniowy rekord zostanie pobity. :yao:

Też zazwyczaj po trzech tygodniach dopiero zgłaszam się do Pani Marioli. Natomiast raz nawet zdążył przyjść kolejny numer i dopiero wtedy zreflektowałem się, że coś mnie ominęło :D No, ale to pewnie dlatego, że zaległości w czytaniu mam nie mniejsze niż w graniu, więc miałem prawo nie zauważyć szmatławca w skrzynce. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Chabera napisał:

Też zazwyczaj po trzech tygodniach dopiero zgłaszam się do Pani Marioli. Natomiast raz nawet zdążył przyjść kolejny numer i dopiero wtedy zreflektowałem się, że coś mnie ominęło :D No, ale to pewnie dlatego, że zaległości w czytaniu mam nie mniejsze niż w graniu, więc miałem prawo nie zauważyć szmatławca w skrzynce. 

 

Jutro dopiero miną 2 tygodnie, przynajmniej od deklarowanej daty z zapowiedzi, o ile się nie mylę, więc do rekordu jeszcze daleko. ;D Aczkolwiek nie przeczę, że bym już poczytał, bo tematy numeru dobre. :D 

No ale pamiętam ile ta prenumerata mnie kosztowała (8,25 za numer), więc absolutnie nie narzekam. :D Jak będzie to będzie - zawsze to jakaś niespodzianka. :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Bzduras napisał:

Pani Marlena aka Pani Monika aka Pani Mariola

 

Laska może kręcić niezłe wały skoro nikt nie potrafi zapamiętać jej imienia :kaz:

W stopce zawsze podpisuje się jako Marlena, chyba że posiada jakieś alter ego :laugh:

 

P.S. Właśnie sam zauważyłem, że walnąłem babola z jej imieniem. Mogłaby by być agentem jej królewskiej mości :rofl:

Edytowane przez Chabera
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2022 o 17:30, Faka napisał:

Skończy się Wam prenumerata, to przestańcie przedłużać i zacznijcie chodzić do kiosków w dniu dropa i problem solved.

Myślę, ze prenumerata jest korzystna dla obu stron wiec nie chodzi o to, że mamy tu jakiś nierozwiazywalny problem i szukamy dziury w całym. Sprzedaż prenumeraty mogłaby być wyższa gdyby dopracować trochę proces wysyłki. Da się to zrobić bo prenumeraty innych wydawnictw zawsze przychodziły do mnie w okolicy pojawienia się ich w sklepie. Jak pisałem, dopiero czekam na pierwszy numer po zakupie prenumeraty wiec po pierwsze jestem zdziwiony a po drugie to obawiałem się, że w ogóle o mnie zapomnieli stad moje pytania tutaj. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szkoda że nie przeczytałem tego wątku przed zakupem prenumeraty.. a myślę sobie: "kupię, będzie najdalej dzień lub dwa po premierze w domu". No to się zdziwiłem gdyż Pani Marlena zapewniła mnie o nadaniu w poniedziałek 10 października a dziś dalej brak. Poprosiłem o potwierdzenie danych wysyłki, daty nadania wraz z miejscem nadania to jak na rodaka przystało - złoże reklamacje w poczcie :nosacz3: 
Ciekawe czy otrzymam te informacje :nosacz:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bowser napisał:

Szkoda że nie przeczytałem tego wątku przed zakupem prenumeraty.. a myślę sobie: "kupię, będzie najdalej dzień lub dwa po premierze w domu". No to się zdziwiłem gdyż Pani Marlena zapewniła mnie o nadaniu w poniedziałek 10 października a dziś dalej brak. Poprosiłem o potwierdzenie danych wysyłki, daty nadania wraz z miejscem nadania to jak na rodaka przystało - złoże reklamacje w poczcie :nosacz3: 
Ciekawe czy otrzymam te informacje :nosacz:

przez 2 lata tylko raz mi numer zaginął, ale opoznienia od tygodnia do dwoch to norma.

Odnośnik do komentarza

Do mnie numer przyszedł wczoraj, a kiedy była premiera? ;) Pewnie już bliżej do zapowiedzi kolejnego numeru. Nad Pixelem to już w ogóle nie panuję. Nie wiem kiedy to wychodzi. Jedynie na grupie na FB są informacje (losowo). Wczoraj pdf się pojawił na stronie Pixela ale nie szło pobrać... 

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, marbel007 napisał:

Do mnie numer przyszedł wczoraj, a kiedy była premiera? ;) Pewnie już bliżej do zapowiedzi kolejnego numeru. Nad Pixelem to już w ogóle nie panuję. Nie wiem kiedy to wychodzi. Jedynie na grupie na FB są informacje (losowo). Wczoraj pdf się pojawił na stronie Pixela ale nie szło pobrać... 

Premiera była we wtorek, 11 października ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...