Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapominacie o jednej kwestii:

CDA jak zaczęło być multi, dalej jechało na pełniakach. To robiło im sprzedaż. Ludzie ponarzekali, ale kupowali bo fajne gry dawali, a pismo dla wielu było dodatkiem.

 

Gdyby rzeczywiście podnieść cenę o te 2zł i dałoby się jeszcze upchnąć 4 dodatkowe strony, to o jakichś exowych pecetowych ciekawszych grach można by napisać. 

Cały multiplatformowy ogół jest na korzyść mocarnych pc i tego nie trzeba nikomu udowadniać i przypominać.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mejm napisał:

Moze i rynek pc jest rowny z konsolami i moze coraz wiecej osob siega po pc ale czy zgredzi graja na pc?

 

Bo o ile ich lapki czy kompy starcza do excela to czy odpala te najnowsze gierki w 4k rt? Watpe. Zatem co dalej, zakup kompow z kartami za 4k? No troche kosztowne. Moze zatem laptop gamingowy, za 6-7k ktory ewentualnie mozna wyslac kurierem do drugiego redaktora. No albo kupic dwa. A to koszty. I teraz pyranie czy to sie przelozy na sprzedaz gazety. 

 

No co najmniej dwóch coś tam gra na PC. Widziałem już wzmianki o którymś Total War z tych nowszych i chyba o Crusader Kings 3 albo ogólnie o grach paradoxu a te ostatnie to klawiaturstwo zbyt mocne nawet dla mnie fana strategii. O Alyx też coś się przewinęło. Na tylu chłopa coś się znajdzie a wystarczy tak naprawdę jeden do prowadzenia kącika. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie PC też bardzo sceptycznie, bo mam jeszcze Pixela gdzie czasem coś się znajdzie. Jednak jakieś 2 strony pt. "z drugiej strony barykady" bym zniósł. 

Cieszę się, że dostrzegliście planszówki, chętnie przywitam więcej materiałów. Dział VR też by się przydał, nadchodzi PSVR2, a Quest też jest autonomiczną platformą, więc warto też gogle przemycić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do ceny PSXa to napiszę tak: moim zdaniem jest niska w porównaniu do innych czasopism, które widzę na półce. Myślę, że większość osób nie zaboli podwyżka o złotówkę, nawet przy takiej samej ilości zawartości. Ostatnio kupiłem dwumiesięcznik dla biegaczy - cena 12,99 zł za 90 stron, w tym w zasadzie prawie każda strona to reklama butów albo suplementów, a jeśli już jest jakiś artykuł to napisany pod reklamę, tak aby zachęcić do wzięcia tego, co zdobi stronę obok. W PSXie za 11,99 zł znajduję dobrą publicystykę i jakoś nie kuje mnie w oczy ilość reklam, nie powiedziałbym że jest za duża. Nawet gdyby pismo było za 14,99 zł uważałbym, że to rozsądna cena za tę treść i trzy paczki Laysów raz na miesiąc (w przypadku braku prenumeraty) można "poświęcić". Ale jeśli ludzie nie byliby chętni na zakup PSXa po podwyżce to faktycznie pomysł ze zmniejszeniem zawartości (część działów można uszczuplić, np. recenzje indyków, gdzie przeważnie widnieje ocena <5) i aktualną ceną też jest w porządku.

Edytowane przez Grzes58
Odnośnik do komentarza

No paczkomaty tanie nie są, w przypadku CDA o ile dobrze pamiętam to było chyba drugie tyle co pismo (wklejałem tu kiedyś screena z ich cennika).

Dlatego się zawsze dziwiłem, że sporo osób paczkomaty przedstawiało tutaj na forum jako złote rozwiązanie wszelkich problemów z premką. ;) Przecież to nie jest darmowa usługa. Ja tam wolę poczekać ten tydzień czy dwa, zwłaszcza jak jest teraz opcja zamówienia prenumeraty na starych warunkach (99 zł za rok, czyli jakieś 6 i pół numeru po cenie kioskowej). Żal nie skorzystać. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Cenowo to chyba mocno pojechane, 12 numerów w kiosku to 179, a wersja z dostawą do paczkomatu za 230 PLN.

Czyli pięć dych w skali roku za paczkomat i - mam nadzieję - punktualność prenumeraty? Proszę, tu są moje pieniądze, dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Na razie standard jest po niższej cenie i skoczy w lutym do góry. Jak będzie mi się kończyć to pewnie chętnie skorzystam z tej nowej opcji i nawet niższa cena wersji standard nie przekonuje mnie do przedłużenia prenumeraty na tych samych zasadach, co do tej pory (zapłać mniej, czekaj dłużej). Brawa za możliwość wyboru, idzie ku lepszemu (miejmy nadzieję)!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Przynajmniej jest wybór i kwestie które były poruszane od hmm... 3-4 lat zostały jakoś rozwiązane. Czekam teraz tylko na zdjęcie jak ktoś zamówił pakowanie premium a listonosz i tak zgniecie w pół całe opakowanie wraz z magazynem xd

Pixel chyba miał to pakowanie premium od początku? Może ktoś korzysta.

Mi ogólnie prenumerata zawsze docierała w idealnym stanie, tylko opozniona.

Odnośnik do komentarza

No i to rozumiem. Cenowo oczywiście drożej, ale tego się lud domagał - alternatywy, gdzie szybkość i jakość dostarczenia jest ważniejsza od ceny. Komu nie pasuje, to może zostać przy dotychczasowych wariantach.

U mnie kwestia jest taka, że i tak mam bliżej do osiedlowego kiosku niż do paczkomatu, więc wybór prosty, ale gdyby mi kiosk zlikwidowali, to się zastanowię.

 

Jednak jest ok, fajnie, że udało się coś w tej materii wykombinować. Teraz tylko obserwować jak to będzie się prezentować w praktyce.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, grzybiarz napisał:

Wziąłem na pół roku PE+pdf, pakowanie premium za 7 dyszek. Cena ok, zwykłe pakowanie 55 zł, więc 15 zł więcej za niewygniecione numery to nie dużo. 

No i 7 dyszek tak nie boli, a przy okazji nie wiem co będzie za rok, mam nadzieje że jednak te 300 numerów minimum będzie :)

Łapusz obiecał że do 300 dociągniemy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...