Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Square napisał:

Najnowszy numer dotarł dzisiaj, wysłany 27.04 czyli dzień przed premierą kioskową (dwa dni po deklarowanej wysyłce). Powrót do normalności.

 

 

1 godzinę temu, łom napisał:

Do mnie dotarł w piątek, ale nie spojrzałem na datę wysyłki.

 

To te zwykłe pocztowe przesyłki? U mnie nadal brak, ale ostatnio idzie po 2 tygodnie, wiec się przyzwyczaiłem. No i było bardzo tanio. :D

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
4 godziny temu, Square napisał:

#299 wysłany dzień później niż deklarowano tj. 01.07 i dotarł dzisiaj czyli z dwudniowym opóźnieniem. Standard krótko mówiąc.

Może za miesiąc się uda.

Nie uda się. Zawsze jest wysłane dzień później niż podają. Ile to już lat? 3-4? Nie liczyłbym ze akurat od następnego numeru już będzie Ok.

PS U mnie wczoraj był w skrzynce. 

Odnośnik do komentarza

Moja bliska znajoma pracuje jako listonosz pieszy. Po jej opowieściach jak wygląda tak robota, przestałem się denerwować że prenumerata przychodzi trochę później. W dużym skrócie, ma płacone za 8 godzin, a pracuje często po 10-11 żeby roznieść wszystko. Poczta Polska to wielki, państwowy, źle zarządzany kolos. Taka moja opinia. A PSX, jak wiadomo, nie może sobie pozwolić na pokrywanie kosztów przesyłek innym przewoźnikiem.

Odnośnik do komentarza

No spoko tylko my nie narzekamy jako tako na pocztę, bo ta z reguły wywiązuje się z tych D+4. Problem leży w tym, że prenumerata jest wysyłana za późno aby być na premierę, a do tego jeszcze jest opóźnienie w drukarni i egzemplarz wychodzi 1-2 dni później niż deklarowano. I nikt z tym nic nie robi od lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie macie rację, od paru lat terminy wydania magazynu ciągle się zmieniają, i nijak się mają do dat w Kalendarzu Extreme. Z tym że Roger nie raz tłumaczył w magazynie powody tegoż działania, które wydawały mi się sensowne. Embarga, spóźnienia redaktorów, sprawy losowe etc.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o kalendarz. Zobacz sobie tematy poszczególnych numerów, masz tam podaną datę wysyłki prenumeraty. Gdzie fizycznie numer jest wysyłany dwa dni później (ostatnie 2-3 miechy dzień później). Nawet jakby zostało wysłane w terminie to poczta ma 4 dni na dostarczenie, a premiera kioskowa jest po z reguły 3 dni po deklarowanej wysyłce.

Zbierz wszystko do kupy i numer dostajesz 5 dni po premierze, bo weekend po drodze, a jak się trafi jakieś opóźnienie to i ponad tydzień czekasz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...