Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Square napisał:

Pocieszaj się tym, że może będziesz miał taką okładkę jaką chcesz.

Pocieszam się tym, że 301 to ostatni numer z prenumeraty, więcej nie wezmę. Zostanę kioskowiczem, praktycznie same plusy względem prenumeraty.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Pocieszam się tym, że 301 to ostatni numer z prenumeraty, więcej nie wezmę. Zostanę kioskowiczem, praktycznie same plusy względem prenumeraty.

Wiadomo, ja mam kiosk pod samym blokiem, pismo w dniu premiery, przedluzylem tylko dlatego, ze Roger prosił, bo tak lepiej dla pisma

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Wiadomo, ja mam kiosk pod samym blokiem, pismo w dniu premiery, przedluzylem tylko dlatego, ze Roger prosił, bo tak lepiej dla pisma

Dwa razy dałem się nabrać, trzeciego nie będzie :sonkassie: Kupno w kiosku i 13zł na Patronite, to maks co może ze mnie być

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że prenumerata przychodzi mi zawsze przynajmniej tydzień po wysyłce, a czasami nawet 2 (numer 300 dostałem dopiero dzisiaj), to jeszcze pakowanie to jest jakiś żart. Folia jest zbyt ścisła, co drugi numer przychodzi z pozaginanymi rogami. Całe szczęście, że to już końcówka, przedłużać nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza

Co do tej prenumeraty z dostawą zwykła pocztą to już jest chyba jak dla mnie bardziej forma wsparcia magazynu niż jakaś wymierna korzyść dla nabywcy, przynajmniej ja to tak traktuję (poza sporo niższą ceną egzemplarza oczywiście, bo na tym jest oszczędność).

 

Pamiętam chyba z jakiegoś felietonu, że z egzemplarza sprzedanego w kiosku zostaje im raptem parę złotych po odliczeniu kosztów. W przypadku prenumeraty to sporo więcej, bo odpada koszt dystrybucji. 

Odnośnik do komentarza

I za to wsparcie dostajesz pogięte (czasami) numery kilka dni po randomowym kioskowiczu, ale przynajmniej bez dodatków, które dorzucają kupującym na Allegro :sonkassie: No nie, w tej formie nie mogę przed samym sobą usprawiedliwić wspierania szmatławca.

Odnośnik do komentarza

Uszkodzone czy zagubione numery zawsze bez problemu mi dosyłali (i to błyskawicznie, bo to już nie tą marketingową przesyłką, tylko normalną), a te kilka dni obsuwy pewnie można usprawnić wysyłką za pośrednictwem Inpostu, ale będzie drożej. :)

 

Ostatnia prenumerata roczna kosztowała 99 zł, co daje jakieś 8,25 zł za egzemplarz (prawie 2x mniej niż w kiosku, a nawet jeszcze mniej jak się uwzględni wyższą cenę numeru 300), więc jak dla mnie tak niski koszt jest racjonalną zaletą względem kilku dni opóźnienia.

Przy 129 zł (obecna cena rocznej premki) wychodzi jakieś 30% taniej niż w kiosku, więc nadal nie jest to zły deal według mnie. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Bzduras napisał:

I za to wsparcie dostajesz pogięte (czasami) numery kilka dni po randomowym kioskowiczu, ale przynajmniej bez dodatków, które dorzucają kupującym na Allegro

tak jak ktos pisał, że pomału obniżamy standard. Już jest dobrze jak przyjdzie tydzień po terminie, ale w ogóle przyjdzie.

Ja prenumeruję w dodatkowym kartonie, ale ten numer ma i tak dwa rogi lekko zgniecione :/

54CC6745-69BD-4103-9C6A-15ADA11E1BC6.jpeg

Odnośnik do komentarza

Aaa czyli to byłeś Ty.

Prenumeruję, bo w sumie nie zależy mi aż tak chyba na terminowości. W kiosku pod chałupą nie ma żadnych gazetek o gierkach, musiałbym jechaćdo galerii, a jako konsolomaniak, nie lubię tłumów :/

Chociaż faktycznie, podejście do półki, przewertowanie gazetki w stanie mint, to musi być też niezłe.

Odnośnik do komentarza

A to kiedyś było lepiej z przesyłką pocztową? :) W dającej się objąć moją pamięcią przeszłości zawsze było z tym różnie. 


Poza tym przecież teraz jest do wyboru do koloru opcji, z których można skorzystać: 

- bardzo tanio, ale dłużej - prenumerata pocztą

- drożej, ale szybciej (na premierę? przed premierą? ktoś korzysta może?) - prenumerata inpostem

- drożej, ale w dniu premiery + trzeba wyjść z piwnicy ;) - kiosk

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

U mnie przyszedł numer wczoraj. Jakoś byłem dziwnie spokojny. Szkoda że nie przyszedł w piątek, ale przynajmniej dostałem okładkę jaką chciałem - z RE i Leonem :)

Jakoś niezbyt się już przejmuję tym terminem. Nawet w dobrym stanie przychodzi. 

Z Pixelem więcej stresu bo niewiadomo kiedy to wychodzi, mam wrażenie, że coraz rzadziej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...