Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Z wieloletniego doświadczenia proponuję po prostu uzbroić się w cierpliwość, bo nie zdarzyło mi się chyba nigdy, żeby prędzej czy później prenumerata pocztowa nie przyszła. :) Rekord oczekiwania to było coś koło 3 tygodni, ale zwykle jest 1-2. I naprawdę nie wiem jak to jest fizycznie możliwe, żeby jakakolwiek przesyłka pokonywała raptem kilkaset kilometrów przez 3 tygodnie. :D 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LeifErikson napisał:

Z wieloletniego doświadczenia proponuję po prostu uzbroić się w cierpliwość, bo nie zdarzyło mi się chyba nigdy, żeby prędzej czy później prenumerata pocztowa nie przyszła. :) Rekord oczekiwania to było coś koło 3 tygodni, ale zwykle jest 1-2. I naprawdę nie wiem jak to jest fizycznie możliwe, żeby jakakolwiek przesyłka pokonywała raptem kilkaset kilometrów przez 3 tygodnie. :D 

Mnie chyba raz lub dwa numer nie dotarł. Upomniałem się może że 4-5 razy. Ze 2 razy numer przyszedł zmasakrowany. Prenumeruje PSXE i Pixela od ok 3 lat. Ostatni chyba prawie rok bez wpadek. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mój rekord to było coś koło 3 tygodni od premiery (jak już poskarżyłem się mailowo i zdążyłem otrzymać dodatkowy egzemplarz, ale ciii :D ). Ale tylko raz tak się przeciągnęło, zwykle jest w zakresie 1-2 tygodnie od premiery. Z tego co widać na forum to niektórzy otrzymują sporo szybciej, ale nie wiem od czego to zależy - może odległość od drukarni ma znaczenie? :D

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Koli777 napisał:

Dostał ktoś? Ja dalej nie mam, trochę słabo :/

ja wczoraj miałem: data nadania 9.09, czyli nie jak tu:

Wrześniowy numer dostępny od czwartku 08.09

Prenumerata - wysyłka 06.09 (wtorek)

 

nawet wysłano później niż po premierze kioskowej, no i te +4 dni robocze to by się zgadzało

Odnośnik do komentarza

Dostałem wczoraj. Moim zdaniem już czas na interwencję jak nie dotarło jeszcze. Wysyłka u na wydruku 9.09, więc szło i tak tydzień. Dużo później niż deklarowano. Słabo, ale w sumie i tak jestem wygrany z prenumeratą, bo chyba za 200 zł mam na rok z Pixelem. 

Odnośnik do komentarza

Nie chce kręcić afery, nie wiem jakie opóźnienie jest dopuszczalne bo to mój pierwszy numer z prenumeraty ;). Martwię się tylko czy nie zapomnieli o mnie całkowicie. Poczekam do poniedziałku i jeżeli nie przyjdzie to faktycznie napisze mail. Szkoda bo liczyłem, ze do weekendu dojdzie, a tak zamiast czytaniem o grach będę musiał zająć sobie czas grając w nie ;). A może to i dobrze bo z biegiem lat zauważam, że więcej czasu spędzam na czytaniu o grach niż samym graniu. Dobrego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...