Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Jontek80 napisał:

Numer 176

20221024_211605.thumb.jpg.730460a50ee410460108d55af08056a1.jpg

ceny te same. 176 numer to kwiecien 2012.

Płacisz mniej, czekasz dłużej - coś za coś. Ja już koło prenumeraty nawet nie chcę przechodzić, nawet jak będzie jeszcze tańsza. Idę do kiosku, dostaję numer do ręki w dzień premiery i wychodzę, tak jak za starych dobrych czasów zamiast lurkować trzy tygodnie skrzynkę, a na końcu upominać się do Pani Marleny aka Moniki aka Mileny aka Marioli :drakenope:

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak komuś to nie przeszkadza można w dniu premiery zacząć czytać pdfa (ja akurat duzo w autobusach miejskich czytam) i bez presji czekać na papier. Albo jak już w ogóle hajs się nie mieści w kiermanie kupic w kiosku do styrania a prenumeratę chyc do koszulki i na lata. W sumie dlugo tak robiłem;p

 

A do wąchania tuszu mam od lat jedna wyrwaną stronę w szczelnie zamkniętym woreczku wiec kiedy najdzie głód zawsze jest w plecaku, nie trzeba pocić się z nerwow przy skrzynce XD

 

Tym bardziej że mój listonosz jest jak wegiel w tym roku - osiedlowi decydenci mówią że jest, lokalsi się wk**wiają, nikt nie widzial

SmartSelect_20220908_190643_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bzduras napisał:

Płacisz mniej, czekasz dłużej - coś za coś. Ja już koło prenumeraty nawet nie chcę przechodzić, nawet jak będzie jeszcze tańsza. Idę do kiosku, dostaję numer do ręki w dzień premiery i wychodzę, tak jak za starych dobrych czasów zamiast lurkować trzy tygodnie skrzynkę, a na końcu upominać się do Pani Marleny aka Moniki aka Mileny aka Marioli :drakenope:


Jak wspominałem w wątku o 302 "decydując się na prenumeratę sądziłem iż bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty. Nie decydowałem się przez wzgląd na oszczędność." Tak więc dopłacę sobie do opcji paczkomat czy kurier i mam nadzieje ze problem z głowy. Jestem tylko zaskoczony że opóźnienie jest aż tak spore. Moim celem było wsparcie w ten sposób wydawcy aby nie dawać zarobić pobliskim salonom Empik gdy wydawca wspomina że ma z tego groszę :)
 

10 godzin temu, Jontek80 napisał:

ceny te same. 176 numer to kwiecien 2012.


Ceny nie są te same - aczkolwiek zaskakująco niskie, moim zdaniem za niskie.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bowser napisał:

Jak wspominałem w wątku o 302 "decydując się na prenumeratę sądziłem iż bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty. Nie decydowałem się przez wzgląd na oszczędność." Tak więc dopłacę sobie do opcji paczkomat czy kurier i mam nadzieje ze problem z głowy. Jestem tylko zaskoczony że opóźnienie jest aż tak spore. Moim celem było wsparcie w ten sposób wydawcy aby nie dawać zarobić pobliskim salonom Empik gdy wydawca wspomina że ma z tego groszę :)

Dzięki, ale przerabiałem prenumeratę chyba dwa lata, nigdy więcej :lapka: Postanowiłem zostać klientem premium, polecam taki styl życia

Odnośnik do komentarza

No prenumerata powinna być zachęcająca dla użytkownika skoro generuje lepsze przychody, a nie na zasadzie "dej, mam chore pismo", bo to jest kurwa wstyd, że ludzie dostają swoje numery tydzień po premierze kioskowej. Od lat się pisze o opóźnionych wysyłkach z drukarni, a to by rozwiązało większość problemów z dostawą.

I tak, obecna cena prenumeraty to jak "za darmo", ale to tylko pokazuje jak bardzo wydawca jest na niej do przodu względem kiosków skoro jest na tym samym poziomie co dwie(?) podwyżki temu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie pamiętam kiedy wysyłka z drukarni była na czas, data wysyłki na prenumeracie nigdy nie zgadza się z tym co jest w zapowiedzi numeru. Chciał bym zobaczyć jak durną umowę ma podpisany wydawca z drukarnią że drukarnia może sobie pozwolić na notoryczne spóźnianie wysyłki, jeśli nie robią tego na czas to chyba jakieś kary umowne powinny być.

A co do pdf-a Łapusz już ponad dwa tygodnie próbuje wgrać poprawiony plik nru 302, na razie bez powodzenia :dafuq:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bowser napisał:


Jak wspominałem w wątku o 302 "decydując się na prenumeratę sądziłem iż bardziej wspieram wydawcę niż, kupując w np. w Empiku. Stąd mój wybór prenumeraty. Nie decydowałem się przez wzgląd na oszczędność." Tak więc dopłacę sobie do opcji paczkomat czy kurier i mam nadzieje ze problem z głowy. Jestem tylko zaskoczony że opóźnienie jest aż tak spore. Moim celem było wsparcie w ten sposób wydawcy aby nie dawać zarobić pobliskim salonom Empik gdy wydawca wspomina że ma z tego groszę :)
 


Ceny nie są te same - aczkolwiek zaskakująco niskie, moim zdaniem za niskie.

spacer.png

Ceny zmienily sie dopiero teraz. Moze z dwa miesiace temu. Ale zagraniczna prenumerata ciagle w tej samej cenie od 10 lat. A teraz jeszcze wiekszy szok. Numer z 2005 roku.20221025_094336.thumb.jpg.5aa71f6acdbe59c17e2cced8ea047fb1.jpg

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

A ktoś ma wersję kurier albo paczkomat inpost? One też są nadawane z opóźnieniem?

@grzybiarz to twoje pakowanie premium to kiedy ma wysyłki?

Ja również mam opcje pakowanie premium i nie zmienia to daty wysyłki także jeszcze nie mam. Myślę aby przejść na kurier / paczkomat ale właśnie ciekawi mnie na ile to ma sens pod względem szybkości dostawy biorąc pod uwagę działanie drukarni :) 

Edytowane przez Bowser
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Bowser napisał:


Dziś mailowo odezwała się do mnie Pani Marlena - powiadomiła mnie ze wysyła do mnie priorytet bo powinno już dojść. Odezwij się również na maila, może będzie podobnie jak u mnie. 

 

Napisałem wczoraj, no nic czekam na odpowiedź... PS. Skrzynka dalej empty..

Odnośnik do komentarza

Ja też jeszcze nie dostałem nowego numeru. W zeszłym miesiącu pierwszy prenumerowany przeze mnie numer dotarł do mnie dopiero po kontakcie mailowym. Gdybym nie napisał to nie dostałbym w ogóle, chyba ze jeszcze przyjdzie ten wysłany niby pierwotnie ;) Próbuje zrozumieć tych którzy bronią tego dziwnego systemu twierdząc, ze im nie zależy albo kupują dodatkowo w kiosku ale nie potrafię. To, że za prenumeratę zapłaciliście mniej niż w kiosku nie znaczy, że nie ma być wysyłana aż się nie upomnicie. Słabe to i jeżeli trwa tak długo jak piszecie to jestem w szoku, że to pismo jeszcze wychodzi. Całe szczęście, że ma wiernych fanów, którzy trzymają je przy życiu. 

Odnośnik do komentarza

Mi żaden numer nigdy nie zaginął, a prenumeruje od lat. Ani żadna paczka zza granicy - nierejestrowana, poza klockami z USA. Dlatego jako wydawca tez pewnie się wkurzają ze te paczki tak giną, może myślą nawet ze to jakaś próba wymuszenia darmowej gazetki, bo praktycznie co czytam, to ostatnio temu czy tamtemu nie doszło. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, K.Adamus napisał:

Zawsze jak komuś to nie przeszkadza można w dniu premiery zacząć czytać pdfa (ja akurat duzo w autobusach miejskich czytam) i bez presji czekać na papier. Albo jak już w ogóle hajs się nie mieści w kiermanie kupic w kiosku do styrania a prenumeratę chyc do koszulki i na lata. W sumie dlugo tak robiłem;p

Trzeba mieć c0rva czelność coś takiego napisać największym fanom pisma. No jak splunięcie w twarz.

Odnośnik do komentarza

Kluczowe tam bylo "jak komus to nie przeszkadza", całość zresztą pisana była pol zartem-pol serio. Na spokojnie :)

 

Tez wolałbym żeby prenumerata była szybciej, wiadomo ze problem istnieje i irytuje. Ale na to wpływu nie mam zadnego. Pisałem ze swojej perspektywy i o swoich czytelniczo-zbierackich przyzwyczajeniach, nikomu do kieszeni nie zaglądam. Peace :]

Edytowane przez K.Adamus
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, K.Adamus napisał:

Kluczowe tam bylo "jak komus to nie przeszkadza", całość zresztą pisana była pol zartem-pol serio. Na spokojnie :)

 

Tez wolałbym żeby prenumerata była szybciej, wiadomo ze problem istnieje i irytuje. Ale na to wpływu nie mam zadnego. Pisałem ze swojej perspektywy i o swoich czytelniczo-zbierackich przyzwyczajeniach, nikomu do kieszeni nie zaglądam. Peace :]

To może piszcie też przy ofercie prenumeraty 'jak komus to nie przeszkadza że pismo dojdzie w bliżej nieokreślonym terminie od premiery kioskowej, to zapraszamy do prenumeraty i czytania pdf na telefonie'. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hmmm. No wiem, że to średnie, do mnie szybciej niż innym nie przychodzi. Dlatego mowie, ze to moja perspektywa - od dłuższego czasu w sumie nie chce mi sie kopać z koniem, a że duzo jezdze to czytam na fonie. Mam też ten postsowiecki dryg do zbierania wiec w sumie czasami i kupie i w kiosku. Inni pewnie mają inaczej, nie doradzam, stwierdzam jak mam ja - mniej nerwow mnie to kosztuje ;)

 

Nie było moim celem striggerowac ;D naprawdę większość z nas ma na to zerowy wpływ. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...