Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Z FB "Kolejny numer PSX Extreme jest już w druku, ukaże się 20 stycznia, 18 stycznia wyruszy w drogę do prenumeratorów.

Będzie miał też więcej stron niż zwykle, bo aż 124, m.in. dlatego, że łamy swoimi tekstami zasiliło kilku redaktorów z Pixela, zresztą już przez Was znanych ze stron Szmatławca. Nie, cena nie wzrośnie"

I z patroniote. Masa ludzi narzekała na to że EP było robione w listopadzie, więc co łapusz, geniusz marketingowy robi? Proponuje datę 11-12 listopada :dafuq:

kkkn.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak do listopada 2023 to pismo przetrwa, to będę w ciężkim szoku. No ale do trzech razy sztuka, dwa magazyny Łapusz już uśmiercił, więc może tym razem pyknie XD

Btw, przypomniało mi się kręcenie beki we wstępniaku Butchera, jak to redaktorzy "innych pism" robią relację z targów, na które nie jeżdżą albo piszą recenzje gier ogranych na kolanie. Oczywiście chodziło wtedy o Pixela, którego redaktorzy będą teraz w psxe. Cóż za ironia.

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

to jest jakiś trans co ma dzieciaka?

zależy w którą stronę jest transem.

A tak poważnie, to w cd action wcale nie jest tak źle z autorami. Dwie redaktorki piszą fajne recenzje indyków i to jest dla mnie powiew świeżości, bo w takim naszym kochanym psxe takie gry zawsze były traktowane jako popierdółki, o których może napisać stażysta na góra dwa akapity. Ale za to o fifie co roku dwie strony, bo przecież dali inną animacje wyrzutu z autu i update licencji.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, łom napisał:

łamy swoimi tekstami zasiliło kilku redaktorów z Pixela, zresztą już przez Was znanych ze stron Szmatławca

 

Kto z Pixela już był w Szmatławcu? Nie kojarzę :philosoraptor:

24 minuty temu, grzybiarz napisał:

a do PE przyszedł Otton, który jest w CD-A. ale chyba miał tylko jeden tekst?

 

Miał co najmniej kilka recek, chyba głównie sportówki.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, number_nine napisał:

Dwie redaktorki piszą fajne recenzje indyków i to jest dla mnie powiew świeżości, bo w takim naszym kochanym psxe takie gry zawsze były traktowane jako popierdółki, o których może napisać stażysta na góra dwa akapity.

Ładnie to tak określać @Konsolite? : )

6 minut temu, LeifErikson napisał:

Kto z Pixela już był w Szmatławcu? Nie kojarzę :philosoraptor:

Może chodzi o Dziatkiewicza i te retro wywiady ciągnące się przez 5 numerów?

Odnośnik do komentarza

nie no gruby, wyciągnąłeś jakiś stary numer jak jeszcze płyty dodawali i pokazujesz jedną recenzje jako podparcie swojego argumentu XDDD

w ogóle podoba mi się wrzut z lalkarzem, żeby coś takiego wryło się w pamięć, to trzeba mieć życie smutne jak pizda. U mnie na szczęście ta lalka tylko na półce, nie pod kołderką jak u Ciebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...