Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Roger napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że w nowej skończą się w końcu problemy i amatorka z wysyłką tak do kolporterów jak i prenumerat.

Tego to chyba wszyscy prenumeratorzy sobie życzą, bo autentycznie sprawne działanie prenumeraty może nakłonić sporo osób do korzystania z niej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Tego to chyba wszyscy prenumeratorzy sobie życzą, bo autentycznie sprawne działanie prenumeraty może nakłonić sporo osób do korzystania z niej.

Szczerze bym rozważył, jakby zniknęły te wszystkie opowieści o numerach, które nie dochodzą lub dochodzą długo po terminie. Poczekamy, zobaczymy. Na razie mam prenumeratę w PDF i latam do kiosku.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Roger napisał:

Ja mam tylko nadzieję, że w nowej skończą się w końcu problemy i amatorka z wysyłką tak do kolporterów jak i prenumerat.

Jestem jednym z nich, jeśli za miesiąc-dwa zaczną spływać sygnały, że problemy z prenumeratą odeszły w niebyt to chętnie do niej wrócę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LeifErikson napisał:

 

Kto z Pixela już był w Szmatławcu? Nie kojarzę :philosoraptor:

 

Miał co najmniej kilka recek, chyba głównie sportówki.

Voyager pisał o Cytadeli - polskim klonie DOOM`a na Amigę

9 godzin temu, łom napisał:

Ładnie to tak określać @Konsolite? : )

Długie włosy mam, nie raz padło "czy Pani wysiada?" i tym podobne, więc może być i redaktorka, na (Zg)reda w stopce się nadal nie załapałem ;)

W dniu 12.01.2023 o 00:07, Jontek80 napisał:

Kmiota zaprosiles?

NIEspodzianka ;)

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Konsolite napisał:

Voyager pisał o Cytadeli - polskim klonie DOOM`a na Amigę

Długie włosy mam, nie raz padło "czy Pani wysiada?" i tym podobne, więc może być i redaktorka, na (Zg)reda w stopce się nadal nie załapałem ;)

NIEspodzianka ;)

Moze byscie pocieli te odcinki na mniejsze fragmenty i czesciej wrzucali. I tak pewnie nikt ich nie słucha na raz. 20-30 minut i co tydzien. Bo tak raz na miesiac to jak ten cdaction na 3 miesiace. Juz zapomnisz o nim. Kanal tez by sie pewnie troche rozwinal. Za rzadko i za duze kolosy. Pewnie niektorzy odpuszczaja jak widza 2,5 godziny.

Czy to Hiv by sie zgodzil wystapic i Roger? Takie bylo moje zyczenie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Jontek80 napisał:

Moze byscie pocieli te odcinki na mniejsze fragmenty i czesciej wrzucali. I tak pewnie nikt ich nie słucha na raz. 20-30 minut i co tydzien. Bo tak raz na miesiac to jak ten cdaction na 3 miesiace. Juz zapomnisz o nim. Kanal tez by sie pewnie troche rozwinal. Za rzadko i za duze kolosy. Pewnie niektorzy odpuszczaja jak widza 2,5 godziny.

Czy to Hiv by sie zgodzil wystapic i Roger? Takie bylo moje zyczenie.

Jakie odcinki do słuchania? To jest jakiś kanał Spotify czy YT? 

 

A co do drukarni, to IMO nie ma się co cieszyć, bo problemy Idea Ahead jak widać się nie kończą i to jest kolejny kamyczek do ogródka. Nie wiem ile jest drukarni drukujących prasę, ale jak widać po rynku coraz mniej. Może być tak, że inna chętnie weźmie nowe zlecenie, bo na rynku jest bryndza, ale może być też tak, że ta stara drukowała na styk albo poniżej kosztów, więc nowa drukarnia zaśpiewa wyższe ceny... Oby było jak piszecie, że wyjdzie na dobre, natomiast obecnie dla nas to bardzo zła wiadomość.  Można spodziewać się kolejnego opóźnienia lub podwyżki cen, a w skrajnym przypadku kolejnego końca :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...