Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Square napisał:

To jeszcze premiery kioskowej musieliby nie podawać.

 

Ale jakby podawali tylko kioskową, a prenumerata przychodziłaby ileś tam czasu później, to nie byłoby wiadomo czy się czepiać poczty, czy drukarni, czy fazy księżyca, czy jeszcze czegoś. :) Nie byłoby punktu zaczepienia, więc pewnie łatwiej byłoby niektórym pogodzić się z tym, że trzeba na przesyłkę trochę poczekać. :D

Odnośnik do komentarza

No nie, lepiej nic nie mówić i cieszyć się, że prenumerata przychodzi w okolicach premiery następnego numeru i to nawet lepiej, bo człowiek nie jest na bieżąco i nie musi interesować się grami czy coś, na pewno kultyści znajdą powód. Dobrze, że się z tego wypisałem na własne życzenie :obama:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Jakby z przesyłki wywaliliby datę nadania to może.

 

A no tak, bo wtedy byłyby głosy "czemu do mnie wysłali dopiero w dniu Y, jak w dniu X już było w kiosku". :D 

 

Ja generalnie problem rozumiem i w żadnych razie nie uważam, że ten dzień czy dwa niezgodności dat między zapowiedzią a kartką dodaną do gazety jest w porządku (czy ile tam tych dni jest, bo nawet nie przyszłoby mi do głowy poświecić sekundy swojego czasu, żeby to śledzić) , ale równocześnie naprawdę podziwiam ludzi, którzy poświęcają swoje nerwy (zdrowie) na irytowanie się czymś takim. :D  

Odnośnik do komentarza

No myślę że dla wydawcy kasa z PE nie działa zachęcająco. Wiecie że dalej nie poprawili tych PDFów? Ten ostatni numer ma 36 MB (zamiast 3x tyle) i bez tego Extreme Plus. Numer trzysetny jest w kilku linkach np. Kogo tam ochodzą takie bzdety, ile jest tych osób które narzeka na PDF czy prenumeratę? 5-10?

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

No nie, lepiej nic nie mówić i cieszyć się, że prenumerata przychodzi w okolicach premiery następnego numeru i to nawet lepiej, bo człowiek nie jest na bieżąco i nie musi interesować się grami czy coś, na pewno kultyści znajdą powód. Dobrze, że się z tego wypisałem na własne życzenie :obama:

 

Powód jest prosty, przynajmniej dla mnie - gazeta za ~pół ceny. :) 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, grzybiarz napisał:

No myślę że dla wydawcy kasa z PE nie działa zachęcająco. Wiecie że dalej nie poprawili tych PDFów? Ten ostatni numer ma 36 MB (zamiast 3x tyle) i bez tego Extreme Plus. Numer trzysetny jest w kilku linkach np. Kogo tam ochodzą takie bzdety, ile jest tych osób które narzeka na PDF czy prenumeratę? 5-10?

 

Właśnie w tym problem że wydawca jak by był bardziej ogarnięty to miał by większe wpływy z PE, ale że nie jest i olewa sprawę to tylko na tym traci. A to ile osób narzeka na prenumeratę, pdf-y i patronite na 100% nie pokrywa się z liczbą osób która zrezygnowała z prenumeraty lub kompletnie przestała kupować PE nawet w kiosku właśnie przez takie gówniane podejście. Bo część osób nawet nie ma ochoty na pisanie maili i dopytywanie się kiedy coś przyjdzie/zostanie naprawione, po prostu przestanie kupować i nie ze względu na zawartość pisma ale ze względu na podejście do czytelnika.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, łom napisał:

Właśnie w tym problem że wydawca jak by był bardziej ogarnięty to miał by większe wpływy z PE, ale że nie jest i olewa sprawę to tylko na tym traci. A to ile osób narzeka na prenumeratę, pdf-y i patronite na 100% nie pokrywa się z liczbą osób która zrezygnowała z prenumeraty lub kompletnie przestała kupować PE nawet w kiosku właśnie przez takie gówniane podejście. Bo część osób nawet nie ma ochoty na pisanie maili i dopytywanie się kiedy coś przyjdzie/zostanie naprawione, po prostu przestanie kupować i nie ze względu na zawartość pisma ale ze względu na podejście do czytelnika.


To fakt - nie każdy jest wytrwały. Pewnie gdyby dobrze to przeanalizować to się okaże że wpływy można by mocno zwiększyć gdyby zadać o tak (wydaje się) oczywiste rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ale jak to jest, że jednym przesyłka przychodzi tak jak powinna, a innym nie? W drukarni siedzi facet zaciera rączki mówi: "kurna, tym to wyślę szybciej, a ten chu* niech czeka, heheheh" tak to niby wygląda? :)

 

Numer 302 doszedł do mnie 17.10 więc wnioskuję, że wysyłka była ok. A to, że niektórzy nie mają pisma do dzisiaj to wg mnie jest wina poczty. Prenumerata jest wysyłana listem zwykłym, który nie jest rejestrowany.
Myślicie, że kogoś w tej państwowej firmie obchodzi to, czy taki list dojdzie na czas czy nie dojdzie?

 

Dodaje niusy do poczytania, np. z 27 września:

 

Opóźnienia z dostarczaniem listów na poczcie w Rumi. Pracownik: "Listonosze są skrajnie przemęczeni"

https://rumia.naszemiasto.pl/opoznienia-z-dostarczaniem-listow-na-poczcie-w-rumi/ar/c1-9013991


Świerklaniec. Problemy z pocztą. List dotarł do adresta po miesiącu od nadania. A to jeszcze nie rekord opóźnień

https://gwarek.com.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/34853_problemy-z-poczta-list-dotarl-po-miesiacu-a-to-jeszcze-nie-rekord-opoznien.html


Zagubione listy, przesyłki adresowane do sąsiadów w skrzynce pocztowej, zostawione awiza, pomimo obecności w domu, a wpunkcie pocztowym ogromne kolejki... Mieszkańcy Świebodzina i okolic od miesięcy zmagają się z problemami związanymi z działalnością Poczty Polskiej. Skargę do zarządu wysłali nawet radni powiatu świebodzińskiego.

https://gazetalubuska.pl/znikajace-listy-pomylone-adresy-ogromne-opoznienia-problemy-mieszkancow-z-poczta-polska-w-swiebodzinie-i-okolicach/ar/c3-16309841


Opóźnione przesyłki a do tego coraz droższe. NIK wydaje miażdżącą opinię o Poczcie Polskiej

https://www.money.pl/gospodarka/opoznione-przesylki-a-do-tego-coraz-drozsze-nik-wydaje-miazdzaca-opinie-o-poczcie-polskiej-6676383305034560a.html

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaver napisał:

Ja na fali sentymentu 300ki prawie nie wdepnąłem w prenumeratę, ale to czym ciągle tu czytam to jest zwykłe lenistwo, olewanie czytelnika i brak profesjonalizmu..

 

Nic dziwnego, że w tym kraju jest takie dziadostwo, skoro ludzie od lat pozwalają sobie pluć w twarz, wycierają flegmę i dalej potulnie wysyłają pieniążki naiwnie myśląc, że się coś zmieni. Nie zmieni.

 

Swoją drogą 2022 rok, już prawie 23,a ludzie płacą za jakieś prenumeraty zamiast ruszyć dupę i przy okazji zakupów podjechać do saloniku prasowego i wziąć z półki jak normalny człowiek. Kabaret. No ale GRACZE. To mówi wiele.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem ludzi, którzy faktycznie mają daleko do kiosku/marketu (sam nie mam go pod nosem, ale wolę przejść się na długi spacer, niż czekać w nieskończoność na przesyłkę), ale wchodzenie w taki interes mając sensowną alternatywę, przy znanych od wielu miesiącach problemach, to już jakaś forma masochizmu.

 

No ale ja kupuję pismo, bo faktycznie mam ochotę dosyć szybko i na świeżo sobie je przewertować, a przykładowo taka recka nowego GoWa byłaby pierwszą większą opinią na temat tej gry, jaką zamierzałem przeczytać i jakiej w ogóle jestem ciekaw, więc w tym miesiącu tym bardziej słabo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Atherius napisał:

Też wziąłem prenumeratę, bo się opłaca i nie pali mi się na tyle, żeby mieć to day1. A czy mogę nie dotrwać, a bardziej PE (tfu tfu!) do końca mojej prenumeraty - liczę się z tym i świadomie podjąłem taką decyzję, znając obecną kondycję pisma.

 

Trochę... spacer.png

 

Ale ważne, że jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bouncer napisał:

 

Trochę... spacer.png

 

Ale ważne, że jestem zadowolony :)

Wiedziałem wcześniej w jakim stanie jest pismo i, że może nie być kolejnych numerów. Wszystko (prenumerata) świadomie i z premedytacją. 

Jak padnie, to mogę jedynie żałować, że tak późno zacząłem je czytać. :)

Wielka szkoda, że tak się obecnie dzieje i mało kto ma już nad tym kontrolę, no ale przynajmniej Roger dwoi się i troi, żeby ten wózek w ogóle do przodu jechał.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...