Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, jesli ich wspolpraca z drukarnia opierala sie na jakichs układach i znajomościach, to moze być teraz nieciekawie. W tych nowych opisach na patro jest informacja, że druk jednego egzemplarza to 3,5 zl netto przy średnim nakładzie 28k. Łatwo policzyć jaka to góra pieniędzy do wyłożenia miesiąc w miesiąc. Jeśli jakaś nowa drukarnia byłaby droższa na przykład o 1 zł na sztuce (a chyba nie jest to niemożliwe?), to pewnie nie byłoby za wesoło. :/

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał:

Dokladnie, jesli ich wspolpraca z drukarnia opierala sie na jakichs układach i znajomościach, to moze być teraz nieciekawie. W tych nowych opisach na patro jest informacja, że druk jednego egzemplarza to 3,5 zl netto przy średnim nakładzie 28k. Łatwo policzyć jaka to góra pieniędzy do wyłożenia miesiąc w miesiąc. Jeśli jakaś nowa drukarnia byłaby droższa na przykład o 1 zł na sztuce (a chyba nie jest to niemożliwe?), to pewnie nie byłoby za wesoło. :/

 

No to już jest spora różnica, poprzednio wpisali bodajże ok. 1,65 zł za egzemplarz (na pewno poniżej 2 zł). Jeżeli tak mieli do tej pory (ale to też może dawno nie aktualizowana stawka) to faktycznie lepiej było się użerać z tymi prenumeratami i płacić mniej.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Jontek80 napisał:

Moze byscie pocieli te odcinki na mniejsze fragmenty i czesciej wrzucali. I tak pewnie nikt ich nie słucha na raz. 20-30 minut i co tydzien. Bo tak raz na miesiac to jak ten cdaction na 3 miesiace. Juz zapomnisz o nim. Kanal tez by sie pewnie troche rozwinal. Za rzadko i za duze kolosy. Pewnie niektorzy odpuszczaja jak widza 2,5 godziny.

Czy to Hiv by sie zgodzil wystapic i Roger? Takie bylo moje zyczenie.

Jest to myśl, pokombinujemy, nawet na zasadzie "ścinków".
Co do gości to wszystko się rodzi ;)
 

5 godzin temu, marbel007 napisał:

Jakie odcinki do słuchania? To jest jakiś kanał Spotify czy YT? 

Na każdej platformie - podcast PoGRAduszki
link do kanału na YT -> https://www.youtube.com/@wcisnijstart/videos

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, LeifErikson napisał:

Dokladnie, jesli ich wspolpraca z drukarnia opierala sie na jakichs układach i znajomościach, to moze być teraz nieciekawie. W tych nowych opisach na patro jest informacja, że druk jednego egzemplarza to 3,5 zl netto przy średnim nakładzie 28k. Łatwo policzyć jaka to góra pieniędzy do wyłożenia miesiąc w miesiąc. Jeśli jakaś nowa drukarnia byłaby droższa na przykład o 1 zł na sztuce (a chyba nie jest to niemożliwe?), to pewnie nie byłoby za wesoło. :/

Z artykułu z 2019 roku wynika, że: "nakład psx extreme to 23 tysiące, a przeciętna sprzedaż to 13 tysięcy". Czyli co w 2023 nakład wzrósł o ładnych parę tysięcy? Wierzy w to ktoś? PRzy takiej sprzedaży? Podejrzewam, że jak sprzedaż trzyma się jeszcze tych 10k to będzie to dobry wynik. 

A to że coś napiszą na tym patronite to znaczy tylko tyle, że właśnie ktoś coś napisał. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bobo84 napisał:

Z artykułu z 2019 roku wynika, że: "nakład psx extreme to 23 tysiące, a przeciętna sprzedaż to 13 tysięcy". Czyli co w 2023 nakład wzrósł o ładnych parę tysięcy? Wierzy w to ktoś? PRzy takiej sprzedaży? Podejrzewam, że jak sprzedaż trzyma się jeszcze tych 10k to będzie to dobry wynik. 

A to że coś napiszą na tym patronite to znaczy tylko tyle, że właśnie ktoś coś napisał. 

 

Od tego czasu konkurencja mocno się wykruszyła, jestem w stanie uwierzyć w wzrost ale raczej nie aż taki. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Panie to nie tak. Zeby zostac zgredem to trzeba byc przelozonym przez pieniek i zlanym przez Monike pasem w dopala. Na najblizszej redakcyjnej imprezie plenerowej zapytaj o szczegoly Rogera.

Mejm, nie sugeruj że w PSX tytuły dostaje się nie za zasługi a poprzez wypinanie tyłka przed szefem bo się Twitter znów rozszaleje XD

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mejm napisał:

Panie to nie tak. Zeby zostac zgredem to trzeba byc przelozonym przez pieniek i zlanym przez Monike pasem w dopala. Na najblizszej redakcyjnej imprezie plenerowej zapytaj o szczegoly Rogera.

Procedurę znam, a co się działo na zlotach redakcyjnych, to wiedzą ci co byli na zlotach redakcyjnych. Droczę się tylko ;)

4 godziny temu, K.Adamus napisał:

"-Opiwiedz mi jak umarł.

-Nie... opowiem Ci jak żył"

:D

Ty już żaba nie pijesz ;)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, łom napisał:

Z FB "Z przykrością stwierdzam że prenumerata via InPost (Paczkomat), którą wziąłem aby ominąć problemy z PP i mieć numer przynajmniej na równo z kioskiem też działa po c…. Mimo niby wczorajszej wysyłki, paczka nie została nawet przygotowana i w aplikacji cicho i głucho."  :kekw:

Thx za info. Teraz już wiem że na "wspieraniu" przez kupowanie pisma bezpośrednio od nich zależy im tak jak wcale a zwalanie wszystkie na pocztę to wymówka. A już mydliłem sobie oczy "wezmę InPost gdy się skończy, będzie na drugi dzień w paczkomacie"... także wezmę ale nie prenumeratę, tylko w empiku osobiście. Z tymi wysyłkami to są nieśmieszne żarty, dobrze że się nie połasiłem i nie przedłużyłem tej prenumeraty.. 

Edytowane przez Bowser
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...