Skocz do zawartości

PSX Extreme 183


Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #183

pe183.jpg

 

Listopadowy numer dostępny od 2.11 (piątek)

Prenumerata - wysyłka 31.10 (środa)

 

Uwaga! Numer listopadowy w sprzedaży wyjątkowo od piątku (w punktach sieci Kolporter od soboty), a nie jak dotychczas od środy.

 

Można się śmiać z laserków-blasterków, fioletowych gnomów, kolorowych fajerwerków i faceta w zielonej konserwie. Ale nikt nie zaprzeczy, że Halo to jedna z największych marek współczesnego gamingu. Seria od samego początku jest obiektem zarówno kpin, jak i kultu wśród graczy – ale słyszał o niej każdy, bez względu na preferencje gatunkowe. Kontynuując tradycję, Spartanin ponownie zdobi naszą okładkę, zapowiadając obecną w numerze, przedpremierową recenzję Halo 4. Produkcji o tyle ważnej, że otwierającej nową trylogię tej sagi.

 

Prawdziwa uczta czeka też fanów skradanek i skrytobójców. Takie zagęszczenie gier o tej tematyce, a co najważniejsze – produkcji o tak wysokiej jakości, to doprawdy unikalne wydarzenie. Nasz finalny werdykt dotyczący Hitmana: Rozgrzeszenie dajemy Wam jako pierwsze medium w Polsce i jedno z pierwszych w Europie – prawie 3 tygodnie przed premierą sklepową. A na tym samym podium tłoczą się jeszcze Assassin’s Creed III oraz oryginalne i długo oczekiwane Dishonored – walka była wyrównana, z czego możecie się tylko cieszyć, planując kolejne zakupy.

 

Jeśli Waszym cichym „marzeniem gracza” jest wizyta w Japonii, to z przewodnikiem Mazziego bez trudu wykonacie pierwsze kroki do jego realizacji. Zanim sięgniecie po Halo 4, warto odświeżyć sobie to bogate w doświadczenia i bohaterów uniwersum. Po kolejnej nocy zarwanej przy XCOM Enemy Unknown, odstresujecie się jako operator GROM w Medal of Honor: Warfighter. A jeśli w Waszych żyłach benzyna miesza się z adrenaliną, powinno zaciekawić Was starcie Forza Horizon z Need for Speed Most Wanted (a fanów Szmaciaka jego występ w wyścigowym LBP Karting). Specjalnie dla Was KILu przetestował najnowszy model PlayStation 3, a w Zgrentgenie banda oszołomów dyskutuje o jedynym słusznym poziomie trudności w grach. Bo przecież o gustach się nie dyskutuje... Atrakcji jest mnóstwo i znowu potrzebowaliśmy 116 stron, aby je wszystkie pomieścić (a nawet nie obyło się bez cięć – chwilowo pauzuje Przez Pryzmat Serii). Tradycyjna „jesień hitów” ponownie objawiła się w pięknych, złocistych barwach... [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!



TEMAT NUMERU

Tokio – przewodnik gracza

 

CO NOWEGO

Oddworld: Abe’s Oddysee – New ‘N’ Tasty!

Fuse

Transformers Prime: The Game

 

RECENZJE

007 Legends

Angry Birds Trilogy

Assassin’s Creed III

Dance Central 3

DanceStar Impreza

Dead or Alive 5

Dishonored

Doom 3 BFG Edition

Fable: The Journey

Forza Horizon

Halo 4

Harry Potter for Kinect

Hitman: Rozgrzeszenie

Inazuma Eleven Strikers

Just Dance 4

LittleBigPlanet Karting

Medal of Honor: Warfighter

NBA 2K13

Need for Speed Most Wanted

Of Orcs and Men

Sports Champions 2

WRC 3: FIA World Rally Championship

XCOM Enemy Unknown

 

NETWORK

Double Dragon Neon

Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit

NiGHTS into Dreams HD

Realms of Ancient War

Sonic Adventure 2

The Unfinished Swan

The Walking Dead Episode 4

Worms Revolution

 

POCKET

Bystry jak...

New Little King’s Story

Pokemon Black/White Version 2

WRC 3: FIA World Rally Championship

 

HARDKOR

Recenzja z przyszłości – CoD: World Conflict 2050

Test PS3 Super Slim

KinematoGRAfia – „Wing Commander”

Zgrentgen – Take it Easy?

To było grane – Hitman

Powrót do przeszłości – Amstrad-GX4000

O co chodzi jakby... – Halo

Graczpospolita

 

FELIETONY

Z dziennika gracza [Dżujo]

Babskie sprawy [Monika]

Od gracza dla graczy [Mazzi]

Fabularna tawerna [Zax]

Dekalog gracza [HIV]

Z uKosa [Koso]

Koniec historii gier

Okiem maniaka [butcher]

 

STAŁE RUBRYKI

Co nowego

Ohayo Nippon

Hyde Park

Region Filmowy

Listy

GRAnda

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

PRENUMERATA zostanie rozesłana w środę, 31.10. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.

Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie również na naszym profilu facebookowym.

Odnośnik do komentarza

Tekst Mazziego powinien jak zawsze być ciekawy gdy opisywał kraj kitajców i pokazywał przy okazji ciekawe miejsca.

Wywalcie ten dział recenzją z przyszłości. Strata miejsca, patrząc na takie Gran Turismo z poprzedniego nr.

Szkoda, że nie ma zgrentgena z RE6, gra kontrowersyjna i aż się prosiła o jakąś dyskusję. Mam nadzieję, że chociaż za miesiąc wrócicie do tematu.

Na wielki plus, że znowu jest 116 stron. Na duży minus, że nie ma przez pryzmat serii i immersji.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że jest za wcześnie na zgrentgen o RE6. Niech sobie redaktorzy i czytelnicy zaliczą całą grę i za miesiąc chętnie poczytamy burzliwą dyskusję :) Nowy numer zapowiada się mocarnie. Najbardziej interesują mnie recki Hitmana, Halo 4 i AC3 oraz tekst Mazziego. Jego opowieści o KKW mogę czytać bez końca. Jedyne co bym zmienił to jego minę na fotkach, zawsze jest ta sama :) Okładka nr.183 niszczy system. I to nie tylko ze względu na Halo, ja po prostu kocham niebieski kolor.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba najlepszy numer w tym roku, głównie ze względu na zawartość. No i okładka mega.

 

Dzięki za reckę Halo 4, już myślałem że nie dacie rady.

Pisałem Ci na portalu, że skoro przypominają fabułę uniwersum to coś w tym jest ;)

Numer świetny, szkoda że nie poszliście w stronę minimalizmu (jak najmniej napisów na coverze) ale i tak jest na co patrzeć. Btw kto receznuje H4? Butcher?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tekst Mazziego powinien jak zawsze być ciekawy gdy opisywał kraj kitajców i pokazywał przy okazji ciekawe miejsca.

Wywalcie ten dział recenzją z przyszłości. Strata miejsca, patrząc na takie Gran Turismo z poprzedniego nr.

Szkoda, że nie ma zgrentgena z RE6, gra kontrowersyjna i aż się prosiła o jakąś dyskusję. Mam nadzieję, że chociaż za miesiąc wrócicie do tematu.

Na wielki plus, że znowu jest 116 stron. Na duży minus, że nie ma przez pryzmat serii i immersji.

Gwoli ścisłości Kitaj to Chiny , Kitajce - Chińczycy a nie Japończycy

 

Co do numeru - No Comment- w super pozytywnym znaczeniu :) (na razie)

Odnośnik do komentarza

Cud ,że gra roku i klasyk po wsze czasy Dishonored załapał się w ogóle na wzmiankę na okładce. Patrząc na troszkę kotletową preferencję "wyluzowanego faceta w średnim wieku" nie było to takie oczywiste ; d

HA HA HA. Very funny indeed.

To tylko świadczy o tym, jak mało znasz gusta tego "faceta w średnim wieku", który m.in. zagrywa się bez opamiętania w Dishonored... :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś dorwałem nowego PSX'a,ogólnie numer super ale nie rozumiem tej strony poświęconej recenzji z przyszłości.

Nie wiem może już tracę poczucie humoru ale to w ogóle jak dla mnie nie jest śmieszne.

Może młodszym się to podoba, ale dla "faceta w średnim wieku" takiego jak ja nie trafia to w gust ;)

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Kolejny miesiac, kolejny raz prenumerata nie przychodzi przed/w dniu dostepnosci w kiosku...

 

kiedys bylo lepiej...

 

W tym miesiącu niestety byliśmy tego świadomi i możemy jedynie przeprosić. Wysyłkę prenumeraty opóźniliśmy celowo (związane jest to z embargiem na Halo 4), aby numer najwcześniej dotarł dzisiaj (i mamy sygnały, że tak też jest), niestety taki urok, że prenumerata jeśli nie dzisiaj, to zapewne dojdzie dopiero po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

Z dystrybucją jest tak, jak napisaliśmy w zapowiedzi - dzisiaj numer jest w punktach Ruchu, Empikach plus ogólnopolskie punkty mniejszych sieci kolporterskich. Jutro numer wejdzie również do całej sieci Kolportera (czyt. automatycznie będzie w całym kraju).

 

Jeśli więc nie znaleźliście numeru np. w punktach Ruchu - proszę o informację, będziemy wtedy to sprawdzać. Osobiście sprawdzałem dzisiaj w kioskach Ruchu i numer był. Natomiast w punktach Kolportera nie było, bo i być nie powinno.

Odnośnik do komentarza

Świetny numer.

 

W ogóle od kilku numerów utrzymujecie się na bardzo wysokim poziomie, za co jestem niezwykle wdzięczny.

 

Cieszy mnie fakt, że wzięliście sobie do serca uwagi czytelników i że sonda sprzed kilku miesięcy nie poszła marne - zmiany na lepsze są widoczne i w przeciwieństwie do konkurencji widać, że nie zignorowaliście poszczególnych zarzutów. Oby tak dalej.

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ech obleciałem 5 kiosków i nie ma :confused: Z braku laku kupiłem konkurencję pierwszy raz od pół roku.

Idź do najbliższego kiosku i spytaj grzecznie pani, czy nie byłaby możliwość zamawiania.

Powinna się zgodzić. Właśnie się przeprowadziłem i już drugi miesiąc pytałem babkę o PE. Powiedziałem jej że zbieram od '99 roku (o przerwach nie mówiłem:), zadzwoniła do kogoś i numer będzie w poniedziałek. Tak więc - numerku jeszcze nie mam, ale pojutrze się wypowiem :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...