Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Jako człowiek co zakończył grę na 95% zrobionych rzeczy powiem ci że mało jeszcze widziałeś . Gra się nieźle pod koniec rozkręca i zgadzam się z twoją oceną. Walić hejterow co tylko gify widzieli to pełnoprawny masss effect z naprawdę w porządku fabułą i klimatem tego uniwersum. Jak ktoś nie oczekuje goty i najlepszej na świecie fabuły to się nie zawiedzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

100% zrobione, swietna gierka, jak poprawia odrobine niektore ryje i wyprasuja glitche gierke bedzie mozna spokojnie polecic kazdemu milosnikowi serii.

 

A ostatnia misja ... :banderas:

 

Pieknie sie nasz wysilek w kolonizacji nowej galaktyki zaczal odplacac pod koniec.

Multi pocisnałeś? Bo ja multi i apexow nie ruszam a tak wszystko zrobiłem :)
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpalalem te obeliski bez tych kluczy (wcześniej aby użyć kwadrat trzeba było wcisnac) i zero śladu po sudoku:p rozwiazalem z 5 pierwszych sudoku wyroku w życiu i starczy:D te klucze do tej pory były zbyt drogie wiec nie było wyjscia:D

bo sudoku masz na innych poza eos planetach tylko przy PIERWSZYM obelisku na 3. Pozostałe dwa już nie maja :) Nie ważne który jako pierwszy odpalisz tylko on będzie miał a reszta tylko szukanie glifow. sudoku masz za to pełno w pobocznych questach i we free roam. 

Odnośnik do komentarza

Czy po ostatecznej misji wzorem poprzednich części można dalej latać po Andromedzie i wykonywać misje poboczne?

 

Wymaksowalem wszystkie planety i zrobiłem misje lojalnościowe i korci by w końcu odpalić finał. Jednak trochę pobocznych misji mi zostało i nie chciałbym by przepadły. Wpierw muszę sie upewnić :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

beka, peebee zniknęła mi całkowicie z gry XD jak ją dodaje na misje na zawnętrz mam ikonkę że jest martwa, na statku tez jej nie ma, nie moge wykonać jej żadnej misji. cudowna gra.

 

Edyta:

Skończone! najmocniejsze 6/10 i odznaka kasztana roku 2017! końcówka też dobrą miałem, nie chciał się odpalić skrypt i musiałem save'a wczytywać kilka razy by gra zaskoczyła a epilog miałem bez dzwięku postaci :lapka:

 

jako fan mass effect czuje się źle, nie spodziewałem się aż tak dużego regresu względem imo słabej trójki, fabuła meh, postacie meh, eksploracja nuda whui, side questy nuda whui, gra to techniczna alpha, nigdy wiecej gry od ea na premiere.

 

misje uderzeniowe ani razu mi nie działały miałem error zeby próbować później je odpalić, no dramat.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

ja właśnie zaliczyłem

Eos i po raz pierwszy spotkałem Angarów

 

 

Ogólnie patch sporo zmienia. Tzn. animacje nie są jakieś super, ale da się z nimi żyć. Nie bardzo wiem co oni poza ogólnymi bugami chcą przez 2 miesiące poprawiać - moim zdaniem teraz jest OK.

 

Fajnie mi się gra, mimo wszystko to Mass Effect i dialogami/historią wciąga takiego Horizona np. du.pą. Plus combat jest najlepszy w tego typu grze jaki widziałem.

 

Moim zdaniem trochę się wje.bali na minę fabularnie - największy beef jaki mam to, że w ogóle nie czuć że jesteśmy w innej galaktyce 600 lat później. To najlepiej widać na samym początku tutoriala - wszyscy zachowują się jakby nic się nie stało jak 10 minut po przebudzeniu

wpier.dalasz się na nową planetę i naparzasz do kosmitów

. Wszystko wygląda bardzo podobnie jak Milky Way, nie bardzo czuć zmianę.

 

Plus trochę za dużo zbieractwa jest w tym open worldzie. Połowę tych questów mogliby wyje.bać.

 

Za to fajni towarzysze, dużo bardziej normalni niż w starej trylogii.

 

Gdyby mieli robić na tej podstawie sequel, to jest spory potencjał na super sztos tak jak ME2 (oczywiście jestem wcześnie w fabule więc nie wiem czy w ogóle jest to możliwe)

 

Plus ci

remnanci/vaulty

wyglądają designersko bardzo podobnie jak Horizon. Coś mi się nie chce wierzyć żeby to był zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...