Skocz do zawartości

Mass Effect: Andromeda


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

a na normalu są lepsze dialogi i historia? albo lepszy craft i zarządzanie ekwipunkiem i questami?

narazie na 6h gry chyba 2 większe strzelaniny zaliczyłem :raggie:

i te dialogi:

wybierz dialog

opcja 1 z serduszkiem tekst na pasku

UFF...

Opcja 2 spirala  OK

 

:pawel: domyśl się o czym będzie dialog.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Chybaście nie czytali opisów... Serduszko to odpowiedź nacechowana emocjami, spirala to casualowa, spirala bardziej kwadratowa to chłodna odpowiedź profesjonalisty, a ten trybik to inteligentna - tak jakoś to było.

 

Spodobało mi się, jak założyłem swój pierwszy outpost. Widoki robią robotę, eksploracja i walka też... Menusy, crafting, dziennik, inventory - wszystko nieczytelne i nieintuicyjne niestety.

Odnośnik do komentarza

Mi sie historia podoba :dunno:

 

Bardzo jestem ciekaw jak to sie wszystko wyjasni. Ale wiekszosc tych questow pobocznych to naprawde mogli sobie w dupe wsadzic, jak ktos narzekal na zmysl wiedzminski w Wiesku 3 to bedzie mial koszmary od skanera w Andromedzie. xD

 

Postacie na pewno sa gorsze niz te z trylogii, ale Drack > Wrex, dawno [nigdy] nie bylo tak zayebistego krogana w serii :)

Odnośnik do komentarza

Mi sie historia podoba :dunno:

 

Bardzo jestem ciekaw jak to sie wszystko wyjasni. 

 

Nie jest to poziom Horizon, który wciągał głównym wątkiem jak bagno, ale na razie mnie również zainteresowali. Pierwszy Vault to normalnie jak Cauldron z gry Guerrillasów.

Z Drackiem się zgadzam, choć Wrex też był spoko, ale ten tu to taki stary wyga - spoko postać.

Odnośnik do komentarza

Ja to mam poważne pytanie do tych co grają. Czy jak mam z pewną postacią związek casual to z inną mogę wejść w serious relationship? Co tam ratowanie galaktyki to dopiero dylematy. Swoją drogą to pierwsza gra bioware gdzie rozdzielają seks bez zobowiązań a poważny związek. Widać że bioware to studio które wie gdzie wprowadzić innowacje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja sie pytam kto dał pod trójkąt/ Y button przycisk akcji i ataku melee ;/ ile razy nepierdalałem z łokcia w nomada by wsiąść do niego, ten z(pipi)any ekran przy lootowaniu zwłok, co za debil wymyślił wchodzenie do wozu trójkątem a wysiaść można jednym tapnięcie kółkiem, a dłuższe przycisnięcie trójkąta wy(pipi)ie nas na statek XD 

wspinanie sie na pagórki w terenie to jakaś kara. już wylewu dostałem na lodowej planecie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ale sączysz jad. Karałbym więzieniem.

 

Nomad to jedna z lepiej wykonanych rzeczy w tej grze. I jak czytam ze Mako to był super pojazd (akurat nie w Twoich postach) to mnie w środku przewraca.

 

A klawiszologia poza wychodzeniem z Nomada na kołku zamiast na trojkącie jest jak najbardziej poprawna.

 

A jak nawalasz z łokcia w Nomada to z jak daleka Ty do niego próbujesz wchodzić? Stwarzasz takie problemy dla zwykłego hejtu, stary.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam wychodzenie pod b i mi to nie przeszkadza.

 

 

Niestety ważna informacja dla wszystkich chcących pociupciać bez zobowiązań. MILF się obraził i nie chce kontynuować relacji. Zaliczyłem dwie asari i jedną obcą z nowej rasy (byłem tam gdzie żaden człowiek wcześniej nie dotarł) wszystko to było przelotnym romansem. Niestety cora tak nie uważa. -2 do oceny końcowej

Odnośnik do komentarza

Co do nomada to co za debil wymyślił dwa tryby jazdy? Na początku myślałem, że super kosmiczny pojazd nie może podjechać pod górkę a potem się okazało, że bioware ma zacięcie do symulatorów tylko pytanie po Co? Fizyka jazdy nie różni się niczym od mako, dalej koslawo jeździ po pagurkach i gdyby nie to że nie ma już broni to byłoby 1:1 a tak mamy mako w wersji 0,5: p

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ale sączysz jad. Karałbym więzieniem.

 

Nomad to jedna z lepiej wykonanych rzeczy w tej grze. I jak czytam ze Mako to był super pojazd (akurat nie w Twoich postach) to mnie w środku przewraca.

 

A klawiszologia poza wychodzeniem z Nomada na kołku zamiast na trojkącie jest jak najbardziej poprawna.

 

A jak nawalasz z łokcia w Nomada to z jak daleka Ty do niego próbujesz wchodzić? Stwarzasz takie problemy dla zwykłego hejtu, stary.

pojawia się ikonka  :triangle:  4 metry od nomada. wsiąść można tylko jak się jest przy dzwiach, pytanie na chvj komunikat o możliwości wejścia do pojazdu? dla mnie to niedopuszczalne babole w grach AAA. 

 

Tu sie zgodze że Nomad jest najlepszym aspektem gry, nie jest tyle zabugowany i zrobiony na od(pipi) w porównaniu z resztą mechanik, jak widze zadanie oczyść bazę/ kryjówkę bandy... KETTÓW tfu prawie sie pomyliłem, bo tego w żadnej grze nie widziałem, wspinania się na wieże w celu odblokowania krypt (TAK W TEJ GRZE NIE WSPINA SIĘ NA WIEŻE  BY ZESKANOWAĆ TEREN! TU WSPINAMY SIĘ NA WIEŻE BY JE SKANOWAĆ ! UWAGA TEGO NIE BYŁO! BY ODBLOKOWAĆ ZAGADKE SUDOKU XD)  HAKUJEMY OBCĄ CYWILIZACJE SUDOKU. I TE BIP* BOP* NASZ SUPER KOMPUTER WYKRYŁ ANOMALIE, nie wiemy co tam jest mamy zadanie stawiania koloni ale hvuj lecmy tam! Szukam Irydu KOMPUTER GDZIE JEST IRYD? BIP* BOP* W TWOJEJ (pipi)E* o (pipi)a jak ja sie uśmiałem takie dialogi w tej grze normalnie karuzela śmiechu.

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/7KWkao73HuU?t=12m32s

 

O jak zgnilem xD

Niestety nie moge obejrzec calosci bo w pierwszych minutach juz kilka light spoilerow poszlo, za dobrze sie z gierka bawie pomimo tych niedo(pipi)anych animacji i niektorych side-questow zeby sobie fabule spoilowac, tak wiec tylko zerkam na 'najlepsze momenty' wyroznione na gafie, ale juz widze ze CrowbCat znowu dostarczyl. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tak serio jeśli chodzi o tego ME - chodzi plota, że Twórcy specjalnie zrobili taką (pipi)ową animacje żeńskich postaci oraz "zmienili" ich wygląd aby niektórzy nie zauważyli "uprzedmiotowienia" kobiet. Ogólnie gender/srender.

Najbardziej idiotyczna teoria 2017 ?

To tylko Starh wybacz mu.

Odnośnik do komentarza

6:08 - o (pipi) go mać xdd

 

Widzę im dalej tym bardziej "ciekawa" się ta gra robi. Trzeba czekać na stos patchy.

Ten fragment to właśnie misja lojalnościowa  Liama. Ja jako męski She... Ryder nie miałem tych kłopotów z mimiką ale dialogi w momencie jak miało nas wyrzucić przez śluzę czerstwe. Chociaż polecam zabrać na misje draxa. On potrafi dostarczyć jak liam powie coś czerstwego on to dissuje . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...