Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ale czy backup danych zrobiony na Facie, wgra mi się na Slima????

Chyba tak, chociaż ja przestałem rozważać taką opcję, bo kupowanie dysku mi się nie opłaca.

 

I z tego co wiem, jak robisz backup 500. gigowego dysku, to na dysku zewnętrznym musisz mieć 500 GB wolnego miejsca, nawet jakby nic na nim nie było.

Odnośnik do komentarza
A co jeśli z mojego głównego konta korzysta jeszcze jedna osoba na innej konsoli?

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - deaktywuje się konsolę, a nie konto, więc deaktywujesz swoją konsolę, a użytkownik drugiej nawet o tym nie wie. Chyba, że robisz to przez internet, a nie za pomocą konsoli, wtedy wszystkie konsole się deaktywują.

Odnośnik do komentarza

Spoko, naprawię konsole sposobem z suszarką, na czas backupa powinna działać, potem może sobie padać znowu:)

Pytanie czy swoje główne konto muszę też dezaktywować, skoro w tej chwili używam go ja i kolega jak coś razem kupujemy.

 

Dzięki za pomoc, mam nadzieję że się uda. Pozdrówki!

 

Ale ale, czy jak deaktywuje swoje konto, to będę mógł zrobić potem backup??

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Ok działa, rozgrzałem płytę główną, Cell'a i RSX'a opalarką ustawioną na 350 stopni, ok. 2 minut dmuchania. Zmieniłem też pastę na prockach na lepszą. Konsola się odpaliła bez problemu. Wszystko zgrałem, backup jest, git. Póki co działa już prawie tydzień. Jak długo Wam działały? :)

Edytowane przez Dzik84
Odnośnik do komentarza

Hej moja konsola od jakiś 2 miechów robi mi fochy przy włączaniu. Chodzi o to że raz włącza się bez najmniejszego problemu, a czasami niby się uruchamia poczym się wyłącza pika sobie z 3 razy i miga czerwona dioda, po wyłączeniu włącznika z tyłu (jest to fat ) i ponownym odpaleniu działa. Ale też czasem bywa że czynność muszę powtórzyć jak się już uruchomi zero problemów. Wiecie może z czym to związane jest? Mam się na YOLD'a szykować?

Odnośnik do komentarza

Tak się zachowuje przy przegrzewaniu - tyle że włączyć już ponownie nie powinieneś, nie od razu. Nie serwisuje konsol, ale tak ja bym to ocenił (no chyba, że czujnik wariuje).

 

Jeśli masz CFW to możesz sprawdzić temperatury. Dla staroci nie powinny przekraczać 70*C, te nowsze 60*C po godzinie grania. Na starcie to odejmij sobie z 15.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...