Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No to bez szalu, ale dzieki za informacje.

 

W takim razie ta "gwarancja na usluge" ktora daje serwis jest tynfa warta czy to po prostu sciema? Jak rozumiem, po pewnym czasie takie reballowane luty po prostu znowu puszczaja, czy w takim wypadku mozna je odnawiac jeszcze raz albo sa jakies inne sposoby na przedluzenie zycia tak naprawionej kasoli?

 

Chociaz do premiery GTAV chcialbym dociagnac :(

Odnośnik do komentarza

To jest totalna loteria. Ja zwykłą opalarką zyskałem pół roku solidnego grania. Potem jeszcze grzałem co 4 tygodnie przez kolejne 9 miesięcy ale było to już trochę uciążliwe. Pod koniec grzałem już co tydzień ale traktowałem to bardziej jako eksperyment i czas na robienie back-upów. Do tego przed samym zgonem padł mi jeszcze laser.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z ps3 najpierw sama sie wylaczala resetowała nagle to ustało  przynamniej od paru dni tego nie mam a teraz nie moge wlaczyc jej za pomocą pada dopiero po kablu  moge włączyć a nastepnie odlaczyc kabel i wtedy działo bezprzewodowo wie ktoś co to może być ?

Edytowane przez paxx
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pasta była dobrze nałożona. Rozkręciłem raz jeszcze i okazało się, że radiator nie przylegał do CPU i GPU. Blaszki dociskające chipy chyba się wyrobiły. Wygiąłem je, dałem więcej pasty (tym razem ceramicznej), aby wypełnić ewentualną lukę i pomogło. Dodatkowo zrobiłem otwór od spodu. Puki co konsolka śmiga jak nowa :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzięki tej pozycji możemy znacznie przyspieszyć nie tylko pracę dysku w posiadanej przez nas czarnulce, ale także szybkość XMB! Warto to zrobić po kilku latach...

Ciekawy jestem jak oni chcą przyspieszać pracę dysku. :D

 

Co do XMB to się zgodzę. Teoretycznie biblioteki przyspieszają wczytywanie pozycji w menu, ale... nie bardzo w taki sposób w jaki to zrobiło Sony... Zamiast fajnej funkcji, wyszedł wrzód na tyłku.

 

 

Aha, i rebdb nie pomoże na opisany przez Mantisa problem. ;] Coś jest nie halo w tym CellOS, potrafi odmawiać wgrywania danych mimo że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca. Zwykle pomaga zaokrąglenie tego wolnego miejsca do potęgi dwójki. Pierwszy taki lol był jak pamiętam z Ratchetem Tools of Destruction. Ale po co to naprawiać, lepiej dodać fejsbuka... Użytkownicy SDK mają coś w rodzaju checkdisk, ciekawe czy kiedykolwiek trafi do SM (recovery mode)...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...