Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Może poszły luty pod GPU/CPU? 
Na PW wysłałem Ci link do serwisu.

Ja mam za to troche inny problem

Podpinam PS3 model z dyskiem 40GB pod telewizor przez HDMI. Kiedyś nie było żadnego problemu. Wczoraj konsole przytargałem od siostry i..
w XMB mam ładnie wyświetlany obraz na całym ekranie, a wystarczy że odpalę jakąkolwiek grę ( sprawdzałem KZ3, BF1943 ) i gra odpala mi sie w okienku a reszte boków wypełnia czarny obraz. Jakieś pomysły jak zrobić by gry były wyświetlane na całym TV?  :(

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po samodzielnej próbie naprawy PS3 Fat z YLOD. Niestety mimo zastosowania się do instrukcji, załatwienia wszystkich potrzebnych narzędzi nadal dzieje się to samo, miałem nadzieję, że chociaż pomoże to na jakiś czas i da mi chociaż trochę pograć ale dupa,pierwsza konsola, którą muszę wywalić na śmieci :( Ceny nowych PS3, są dla mnie straszne, 700 zł za taki staroć to przesada, jak biorę do ręki stare PE, to widzę, że PS2 bardzo szybko kosztowała 450 zł. Nie wiecie kiedy w końcu można spodziewać się obniżki cen? Za taką kasę dołożyłbym już do PS4, ale że (pipi)e z Sony nie dały kompatybilności wstecznej to mogę się bujać :/

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja pjerdole. gry przestały widzieć sejwy i przy autozapisie wyskakiwał error z cyferkami. sprawdziłem w XMB i je widać normalnie, nie są corrupted ani nic. stało się tak zaraz po zagraniu w świeżo zainstalowanego rayman origins z PSN, przy którym nie wbijały mi sie trofea (a powinny). w necie wyczytałem, żeby zrobić rebuild database i że nic mi się nie pokasuje. no to spoko, zrobiłem, a po odbudowie wyskakuje, że system musi zostać przywrócony. no i za każdym razem to przywracanie staje na 41%. czyli pewnie full format i nara wszystkie sejwy, oraz ostatnie kilka gier, których nie synchronizowałem z trofeami (w tym dwie platyny). ja pjerdole  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

kiedyś synchro z serwerem trwało parę sekund, ale pamiętam, że jak ostatnio chciałem zrobić, to trwało to z 5 lat i nie miałem cierpliwości, bo chciałem giereczkę odpalić. potem zwlekałem no i zonk. takie coś powinno być automatycznie robione w locie, pewnie na xboksie tak właśnie jest....

 

poczekam jeszcze, może ktoś ma pomysła. jak nie to format i metodą prób i błędów wpisywanie hasła do PSN......tym razem je zapisze na kartce i może jej nie zgubie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...