Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem. Cos dziwnego dzieje sie z moja premierowa PS3 60gb. To juz drugi raz kiedy oprocz OSTa zassanego z PSS tworzy dodatkowy folder ze smiecmi w zakladce muzyka.  Kazdy z niepozadanych plikow wystepuje w ilosci trzech, moze czterech sztuk, wazy po 0 kb i niestety nie da sie usunac (wywala jakis blad). O dziwo da sie je odtworzyc i nie jest to muzyka, ktora pobralem. Magia? O_o

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie z Diablo 3, nie szperalem nigdzie za tym ale filmiki mi sie przycinaja i czasami to wczytywanie lokacji trwa zdecydowanie za dlugo, z drugiej strony GTA 5 (GOTY, pan i wladca, itd, itp) dziala plynnie, BF3 multi tez ok :/ Jest to juz moja trzecia PS3 i sie raczej wkur*** jak mi naped siadze.

 

Dobrze ze juz PS4 nadjezdza.

Odnośnik do komentarza

Czolem. Cos dziwnego dzieje sie z moja premierowa PS3 60gb. To juz drugi raz kiedy oprocz OSTa zassanego z PSS tworzy dodatkowy folder ze smiecmi w zakladce muzyka.  Kazdy z niepozadanych plikow wystepuje w ilosci trzech, moze czterech sztuk, wazy po 0 kb i niestety nie da sie usunac (wywala jakis blad). O dziwo da sie je odtworzyc i nie jest to muzyka, ktora pobralem. Magia? O_o

Na to powinna pomóc przebudowa baz danych. Jeśli pomoże i takie problemy wystąpią ponownie za jakiś czas to sprawdziłbym S.M.A.R.T tego dysku, być może jego czas dobiega końca i zdążysz zmigrować dane.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam do was pytanie - w ostatnim czasie moje PS3 zaczęło znacznie wolniej chodzić - gry chodzą wolniej, mają spowolnienia animacji, a szczególnie wolno wczytują się na początku, później już jest w miarę normalnie (edit. - co do gier jeszcze, to często konsola podczas tego jak dużo razy musi "myśleć" zawiesza się i resetuje po pewnym czasie automatycznie, zazwyczaj podczas gry multi w U3). Ale największy problem jest z XMB - chodzi jak pokaz slajdów, wszystko bardzo długo się doczytuje i spowalnia. Jakieś rady co zrobić żeby konsola działała płynniej?

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bratu jakiś czas temu utknęła płytka w PS3. Przy wciskaniu przycisku EJECT, konsola wydawała dźwięk, jakby nic nie było w napędzie. Rozkręciłem konsolę, udało mi się jakoś wyjąć tę płytkę. Teraz pojawia się taki problem, że konsola nie chce wciągać płyt. Wkłada się do napędu i nic. Co to za usterka ? Da się to jakoś samemu naprawić, czy raczej do serwisu trzeba gonić ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie to napisać. Otóż miałem konsole sprawną, ale jakimś cudem u nowego nabywcy nie działała. Odesłał mi ją i oto problemy:

konsola nie przesyła obrazu i wyłącza się sama po jakiś 30 sekundach tak, że nie ma żadnej lampki, dopiero po naciśnięciu power pokazuje się czerwona i potem zielona. Nie wiem co się stało, konsola była sprawna i nagle nie działa. Jakieś rady co do awarii?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie ma, tylko czerwone, po włączeniu zielone, po 30 wyłącza się i nie ma żadnego światełka.

Może chodzi o te "kuleczki" pod GPU?

Tak z ciekawości który to model?

Bo moja 40 ma podobne objawy a też nic się z nią nie stało. Leżała nieużywana przez ostatnei 3 miesiące, ojciec próbował włączyć i efekty takei same jak u ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam mam ptyanie do kogos obeznanego ze sprzetem ps3. dawno temu przez allegro zakupilem ps3 a z powodu naglego wyjazdu nawet jej nie sprawdzilem tydzien temu odpalam wkładam nowa gre i ....lipa  , film dvd , muzyka cd i tez nic . Kupilem znowu na allegro sad.png laser taki jak u mnie kes 400a . odpalam konsole wklaadam plyte z gra widzac niebieski kolor plyta startuje ma szybsze obroty ale na ekranie nic sie nie zmienia , wkladam dvd plyta startuje wolniejsze obroty i kreci plyta a na ekranie nic to samo jest z cd .Pytaniue mam takie czy cos sie posypalo jeszcze , czy laser nadal jest uszkodzony (nowy), czy moze ja cos zrobilem ...(w miedzyczasie upgrade)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam taki problem z konsolą PS3. A mianowicie, gdy włączę playstation wyświetla się komunikat "Włóż odnośnik lub dysk zewnętrzny, który zawiera aktualizację w wersji 4.25 lub wyższej...". Coś w tym stylu. Postanowiłem go zresetować do ustawień fabrycznych po czym resetuje się wpisuję ustawienia początkowe i działa, ale gdy wyłączę i włączę konsole wracamy do punktu wyjścia, a mianowicie do komunikatu tego co podałem wyżej. Próbowałem z pendrive mu wgrać aktualizację, ale niestety nie czyta pena i wyświetla ponownie ten komunikat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...