Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Odwołać nie mogę bo grafik z powodu projektu ustaliliśmy do czerwca :)  Urlop wziąłem też na Oskary bo lubię oglądać na żywo a zawsze pod koniec lutego w niedziele w nocy są.  Do tego po 2 miesiącach pracy czas na kilka dni urlopu (4 )  nie lubię za dużo w jednym ciągu pracować ;) . Heh no cóż w maju i tak nie dam rady wziąć. A w wakacje wyjeżdżam więc ... Wolę jak gry wychodzą w miesiącach w których pogoda jest brzydka na zewnątrz.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Czytając kilka postów z forum Wiedźmina - Januszoliada nie rozumie, że Redzi najprawdopodobniej właśnie(po raz drugi) zakpili z tych paskudnych praktyk, które serwuje nam cała growa branża - wydając na w pół dokończone gry, by tylko kasa się zgadzała.

 

Ha haah ha haaa ha....oj chłopcze...jeżeli jesteś z PR CD RED to ok a jeśli nie to nawijasz takie mityczne pompaliony że "rence" opadają. Jak myślisz, że nie będzie patchy i wszystko będzie śmigać... to żal mi....żal...

W sumie średnio grzała mnie ta gierka ale teraz stoi obok Watch Dogs w kategorii "Najlepszy Downgrade".

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam uniwersum Wiedźmina i czekam na ten tytuł z wypiekami na twarzy. Wielka szkoda, że go przełożyli o te trzy miesiące. 

 

Ale z drugiej strony lepiej otrzymać dopracowany produkt niż później użerać się z aktualizacjami, czy żeby społeczność graczy coś naprawiała.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że przenieśli premierę ale może dzięki temu bardziej doszlifują gierkę. I tak mam jeszcze co ogrywać więc na brak zajęcia nie moge narzekać.Lepiej jak przesuną premierę niż wydadzą jakieś niedopracowane góvno jak to ma obecnie miejsce z większością gierek.

Ale i tak liczę się z tym,że w W3 z otwartym świecie,który będzie stanowił pierwszą ich gierkę w takiej koncepcji i tak pewnie znajdzie się troszkę bugów.

Odnośnik do komentarza

 

Czytając kilka postów z forum Wiedźmina - Januszoliada nie rozumie, że Redzi najprawdopodobniej właśnie(po raz drugi) zakpili z tych paskudnych praktyk, które serwuje nam cała growa branża - wydając na w pół dokończone gry, by tylko kasa się zgadzała.

 

Ha haah ha haaa ha....oj chłopcze...jeżeli jesteś z PR CD RED to ok a jeśli nie to nawijasz takie mityczne pompaliony że "rence" opadają. Jak myślisz, że nie będzie patchy i wszystko będzie śmigać... to żal mi....żal...

W sumie średnio grzała mnie ta gierka ale teraz stoi obok Watch Dogs w kategorii "Najlepszy Downgrade".

 

W W1 grałem na premierę bez łatki i było dobrze, łatka dodała kilka rzeczy/poprawiła rozgrywkę.

W2 PC był w pełni grywalny, edycja rozszerzona dodała i poprawiła sporo rzeczy, powiedzmy takie darmowe DLC wyszło.

Na X360 W2  śmigał "z pudła".

 

Z tego wynika, że nie wiesz o czym piszesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Czytając kilka postów z forum Wiedźmina - Januszoliada nie rozumie, że Redzi najprawdopodobniej właśnie(po raz drugi) zakpili z tych paskudnych praktyk, które serwuje nam cała growa branża - wydając na w pół dokończone gry, by tylko kasa się zgadzała.

 

Ha haah ha haaa ha....oj chłopcze...jeżeli jesteś z PR CD RED to ok a jeśli nie to nawijasz takie mityczne pompaliony że "rence" opadają. Jak myślisz, że nie będzie patchy i wszystko będzie śmigać... to żal mi....żal...

W sumie średnio grzała mnie ta gierka ale teraz stoi obok Watch Dogs w kategorii "Najlepszy Downgrade".

 

W W1 grałem na premierę bez łatki i było dobrze, łatka dodała kilka rzeczy/poprawiła rozgrywkę.

W2 PC był w pełni grywalny, edycja rozszerzona dodała i poprawiła sporo rzeczy, powiedzmy takie darmowe DLC wyszło.

Na X360 W2  śmigał "z pudła".

 

Z tego wynika, że nie wiesz o czym piszesz.

 

 

Lubię forumowych myślicieli i ich argumenty" nie ogrania gier". Ja nie wiem w jakie wersje tych gier grałeś ale chyba nie w te same co ja. Jak dla ciebie było wszystko w porządku na premierę to gratuluję szczęścia ale może chodzi Ci o GTYE? Tak więc pewnie sam nie wiesz o czym piszesz. Niesamowitym sukcesem jest wydać grę na konsolę bez bugów prawie rok po wersji pecetowej.

Wybaczam.

PS. Zazdroszczę Wam tej wiary w genialność developerów.

Pan Mielu napisał:

"W skrócie - opóźnienie gry nie jest wielkim zaskoczeniem. W końcu wciąż nikt w to jeszcze nie grał. Na niecałe 3 miesiące przed premierą"

Tak więc nie jest to problem z pieszczeniem krzaczków i ślimaczków.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

No histeryzuj sobie ile chcesz, ale Andreal - sama prawda  :reggie: 
Z W2 na pc były tylko brzydkie perypetie u pre-orderowców, nie pamiętam dokładnie, chyba nie mogłem przeprowadzić aktywacji czy coś ale dali potem bdb tiszerty, moja luba do dziś nosi, profit  :cebula: 
 

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

da$io - dokładnie pamiętam w jakie wersje gier grałem, hype na Wiedźmina 1 miałem przeogromny, zbiegło się to ze zmianą karty graficznej w ówczesnym PC.

W2 ograłem na X360 jak pisałem - ta sama sytuacja, gra kupiona w preorderze, W2 na PC przeszedł mój brat na premierę (zaznaczam, że na na PC w tą część nie grałem o czym też nie pisałem), oczywiście narzekał, że końcówka krótka itd, ale problemów technicznych z grą nie było, po wypuszczeniu wersji Enchanced przeszedł ponownie.

 

Nie chodzi to o to, czy developerzy są genialni, czy nie, ale o czystą politykę biznesową, jeżeli s(pipi)ą W3 (czego im nie życzę) to upadnie wizerunek icg świetny wizerunek budowany przez lata, a jeszcze Cyberpunk za pasem.

 

Ja tam w CDP wierzę.

 

A jak już chcesz ponarzekać to proponuje zjechać Techland za Chrome, wypuścili betę, by potem kompletnie przebudować silnik i całą grę 1-gigowym patchem, oczywiście należy wspomnieć, że dla osób, które kupiły oryginał wysłano płytę z łatą wraz z soundtrackiem, ale niesmak pozostał. Do tego doszło praktycznie całkowite olanie świetnego multi, przy którym przednio się bawiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...