Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

FM7EtuQ.png

 

 

:banderas:

 

Nienawidzę się za ten impulsywny zakup, bo wkład własny w mieszkanie pożarł mi większość oszczędności, ale raz się żyje. Akurat zaczyna się tygodniowy urlop w rodzinnym mieszkanku, więc 19.05 chłodzę whiskey, czekającą w piwnicy rodziców od moich ostatnich 30tych urodzin, nawiedzam poznańskiego Saturna od rana i jechane.

 

:banderas:

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

@Szarku

 

To jest screen z PC na 100%

 

@Sqtr

 

Mam prosbe, jak bedziesz gral to wez podejdz do bandyty lub utopca (koniecznie ktores z tych dwoch) i zerknij czy po uderzeniu (nie zabiciu) mieczem krew spada na ziemie, pojawiaja sie plamy etc.

 

Ciekaw jestem czy naprawili to w day 1 patchu czy trzeba bedzie jeszcze czekac ^_^

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

(pipi)a. Nie wierzę, że komuś się może nie podobać grafika w tej grze. Ma taki unikalny feeling, zupełnie inny niż w uncharted, batmanach czy asasynach. Daje to takie wrażenie, że człowiek sam chciałby się przejść po tych polach, kniejach czy usiąść na ławce pod chatką i popatrzeć na krzątających się ludzi. GOTY

Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_our_ps4_videos-16541_en.html

 

Cztery filmiki z ps4 bez kompresji (wersja z zainstalowanym patchem) ;]

W du.pie mam ten niby downgorad, obejrzałem pół pierwszego filmiku po czym wyłączyłem go i tylko tak jestem w stanie opisać swoje wrażenia   

 

:banderas::fsg::ohboy:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po zobaczeniu tych filmików śmiało mogę stwierdzić, że to najładniejsza gra z otwartym światem na konsolach. GTAV się chowa, a ten pismak z ppe to jakiś idiota. Tylko te dropy niech jeszcze poprawią i będzie git.

 

Edit: Filmików z gamersyde.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest wspaniała, dopiero sie oderwałem, Ja już nic nie mówie, im dalej tym lepiej. Miazga klimatyczno, muzyczno, bajeczna. Pisze to po kilku dobrych godzinach, ale z browarami więc może sie zakochałem w maszkarze. :). Gra jest serio 9plus na 10. Absolutny hicior. 

 

Czy to ten sam poziom co GTA V (chodzi mi glownoe o technikalia i plynnosc animacji)?

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem na chorobowym do 25 maja bardzo mocno zastanawiam się nad tym aby w pon o 18 pójść spać i o 24 wstać;)

 

Ciekawe co moja kobieta o mnie pomyśli jak o 18 powiem jej dobranoc. Nauczony doświadczeniem z wiedźmina 2 chyba jednak bezpieczniejsza opcją będzie pobudka o 6 rano;)

Odnośnik do komentarza

Jak to dropy animacji? Przecież grafika 10/10 a ludzie, którzy ogrywają pełną wersję muszą się nie znać i są hejterami...

 

 

 

A tak bez ironizowania. To są naprawdę jakies bardzo widoczne spadki? Przeszkadzają podczas walki z przeciwnikami?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

FM7EtuQ.png

 

 

:banderas:

 

Nienawidzę się za ten impulsywny zakup, bo wkład własny w mieszkanie pożarł mi większość oszczędności, ale raz się żyje. Akurat zaczyna się tygodniowy urlop w rodzinnym mieszkanku, więc 19.05 chłodzę whiskey, czekającą w piwnicy rodziców od moich ostatnich 30tych urodzin, nawiedzam poznańskiego Saturna od rana i jechane.

 

:banderas:

Bron boze nie waz sie wkladac whiskey do lodowki! :shotgun: Whisky/whiskey jesli juz to chlodzi sie tylko i wylacznie kostkami lodu. To taka mala uwaga na marginesie :lol:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

FM7EtuQ.png

 

 

:banderas:

 

Nienawidzę się za ten impulsywny zakup, bo wkład własny w mieszkanie pożarł mi większość oszczędności, ale raz się żyje. Akurat zaczyna się tygodniowy urlop w rodzinnym mieszkanku, więc 19.05 chłodzę whiskey, czekającą w piwnicy rodziców od moich ostatnich 30tych urodzin, nawiedzam poznańskiego Saturna od rana i jechane.

 

:banderas:

Bron boze nie waz sie wkladac whiskey do lodowki! :shotgun: Whisky/whiskey jesli juz to chlodzi sie tylko i wylacznie kostkami lodu. To taka mala uwaga na marginesie :lol:

 

 

wyłącznie zimnymi kamieniami, nie rozpuszczają się i nie przyjmują aromatów od pozostałych trzymanych w zamrażarce rzeczy.

 

alkohole-Kamienie-do-Whisky-Kamienie-do-

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mnie trochę denerwuje to, że zamówiłem preordera (w cdp.pl), także już dawno dostali moją kasę i mogą ją dalej wykorzystywać do inwestowania. W zamian za to właśnie wczoraj się dowiedziałem, że np. Media Markt przeprowadzi premierę Wiedźmina 18 maja od 21:00. Nie mam nic przeciwko takim akcjom ze strony marketu, ale jako preorderowiec chciałbym w takim razie swoją kopię dostać też 18go.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...