Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.12.2018 o 22:15, Figuś napisał:

 

3:30, 5:00 jak to wygląda :O

Aż chciałoby się mieć takiego Peceta, podpiać sobie puchę przez HDMI do TVka 4K i tak grać.

Sztos imersja, sztos graficzka - z tym modem to chyba najładniejsza gra jaką widziałem w ruchu,

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość kufir
W dniu 5.10.2018 o 13:37, II KoBik II napisał:

Ten stary huy nawet tych 60 baniek nie przeyebie i nie przerucha.. na nowe ksiunzki bo nie wyrobi się przed strzeleniem kopytami. 

 

Pazerna świnia. :reggie:

 

NIe rozumiem tego całego komentowania wynagrodzenia A.Sapkowskiego i jego rozterek prawnych z tym związanych.

Przecież to nie Wasza kasa, nie Wasz trud nie Wasza sprawa. Zajmijcie się sprawami ważnymi dla Was. Nikt dokładnie nie wie jak wyglądają pozwy, jakie były umowy a każdy wciela się w role sędziego i osądza. Słabe to strasznie. 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kufir napisał:

 

NIe rozumiem tego całego komentowania wynagrodzenia A.Sapkowskiego i jego rozterek prawnych z tym związanych.

Przecież to nie Wasza kasa, nie Wasz trud nie Wasza sprawa. Zajmijcie się sprawami ważnymi dla Was. Nikt dokładnie nie wie jak wyglądają pozwy, jakie były umowy a każdy wciela się w role sędziego i osądza. Słabe to strasznie. 

 

 

To niech to stary cap załatwia sobie prywatnie a nie publicznie oddając sie hejtom jak suka. 

Nagle o pinionszkach se przypomnial bo ludzie Wieśka zaczeli utożsamiać z grą a nie jego twórczościa. 

 

Wylazl z tematem publicznie to sie wypowiem i huj:potter:

Odnośnik do komentarza

Jadę Wiedźmaka ponownie tym razem  na PC i zdecydowanie polecam tą wersję. Graficznie jest duużo lepiej niż na ps4, nie mam jakiegoś najmocniejszego laptopa, a chodzi płynnie na ustawieniach uber. Do tego znacznie wygodniej się czyta wszystkie księgi itd. czcionki typowo były dostosowany pod PC i i bliską odległość od monitora. Było 9/10 coś czuje, że po ograniu na kompie będzie 10 i mój nr 1 tej generacji:)

Odnośnik do komentarza

Widziałem wiedźmina u siostrzeńca na maksymalnych ustawieniach i mi się nie podobało. Postacie jakoś odstawały od tła, miałem wrażenie, że oglądam teatr telewizji. Może to przez nienaturalną ilośc klatek? W sumie nie wiem jakie miał ustawienia dokladnie, no ale niby maks na wszystko. Tła wyglądały sterylnie jak i same scenki liczone. Za to efekty cząsteczkowe i światło to super sprawa była.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Plugawy napisał:

Widziałem wiedźmina u siostrzeńca na maksymalnych ustawieniach i mi się nie podobało. Postacie jakoś odstawały od tła, miałem wrażenie, że oglądam teatr telewizji. Może to przez nienaturalną ilośc klatek? W sumie nie wiem jakie miał ustawienia dokladnie, no ale niby maks na wszystko. Tła wyglądały sterylnie jak i same scenki liczone. Za to efekty cząsteczkowe i światło to super sprawa była.

hmm to coś chyba miał nie tak, bo u mnie nie ma takiego dziwnego efektu i gra wygląda porażająco:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak myślicie ta nowa gra AAA, którą równolegle do Cyberpunka tworzą Redzi to jakiś tytuł z uniwersum Wiedźmina? 

Serce mówi tak, z kolei rozum niestety nie. :/

 

Oglądałem materiał na TVgry, oni przeczuwają nowego baldura w co dosyć średnio wierzę. Już szybciej wydaje mi się, że stworzą remake Wieska 1 od podstaw.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2019 o 12:51, flavio napisał:

Jak myślicie ta nowa gra AAA, którą równolegle do Cyberpunka tworzą Redzi to jakiś tytuł z uniwersum Wiedźmina? 

Serce mówi tak, z kolei rozum niestety nie. :/

 

Oglądałem materiał na TVgry, oni przeczuwają nowego baldura w co dosyć średnio wierzę. Już szybciej wydaje mi się, że stworzą remake Wieska 1 od podstaw.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

Na pewno chodzi o coś z uniwersum wiedźmina. Za duże ciśnienie żeby zaczynać coś innego, a gra wyjdzie pewnie jakieś dwa lata po premierze CP. Moce nowych platform będą już opanowane, a ludzie zaczną tęsknić za Geraltem i Ciri. Będzie idealny moment.

 

Bulwa, jak ja żałuję, że mieli problemy z silnikiem i wydali tylko dwa dodatki, bo już po samej mapie widać że mieli pomysł na długi rozwój W3:nvmnd:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Mi też szkoda ,że ukazały się tylko dwa dodatki. Były świetnie zrobione. Mnie ciekawi czy oni faktycznie dłubią nad dwoma tak rozbudowanymi projektami. Raczej nie mają tyle zasobów. 

Ludzi im nie brakuje, ale jak pokazały problemy z silnikiem przy W3 i syf przy remasterze W1, organizacji pracy owszem:dry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...