Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Moldar napisał:

Wygląda to masakrycznie źle. Rozmowy, cutscenki spoko, podczas gry, sraka.

 

 

Masakrycznie? Ku,rwa przecież masz grę, która zarzynała PS4 w kieszeni, czego tutaj się w sumie spodziewać? Moim zdaniem i tak to mega osiągniecie, że ogarnęli to na Switcha, 4 letnia gra z dużych konsol w kieszeni, kosmos. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  Masakrycznie? Ku,rwa przecież masz grę, która zarzynała PS4 w kieszeni, czego tutaj się w sumie spodziewać? Moim zdaniem i tak to mega osiągniecie, że ogarnęli to na Switcha, 4 letnia gra z dużych konsol w kieszeni, kosmos. 

 

 

 

No spoko że się udało i sam jestem w szoku, że zdecydowali się na ten port, więc szacun.

 

Jednak to nie zmienia tego, że wygląda to słabo.

 

Dla osób bez innych konsol, no spoko opcja, aby pograć w sumie póki co w najlepszą grę tej generacji.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Edition on Switch is a technical marvel. It must have taken a ridiculous amount of time to get that port up-and-running, right? In an interview with Eurogamer, CD Projekt Red's Piotr Chrzanowski says all in all, it actually took a year.

Over a year now. Well it depends on whether you want to add the business stuff, but then I would say it's around 12 months at this point.

A year is nothing to sneeze at, but to think that the entire game, from first word of the port to now, took just a year is pretty crazy!

Following that, we also learn that the Switch version of The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition is going to have at least one leg up on its PS4/XB1 counterparts. Believe it or not, the Switch version will see loading time cut by at least 40% compared to the other versions. This likely has to do with lowered texture quality and geometry, but it's still a nice improvement!

Nieźle.

 

Kirde, czekam. Drugie przejścia się zrobi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że będzie na Switcha ale już jakiś czas temu zacząłem drugie przejście tym razem na PC i nie wyobrażam sobie wrócić do grania w Wiedźmaka na PS4, a co dopiero na Nintendo. Graficznie pomimo, że nie mam jakiegoś mega kompa to jest przepaść. W dodatku w końcu nie mam problemu z doczytaniem się opisów postaci, przedmiotów itd., więc i immersja w świat jest dużo większa.  No i też mam prawie jak handhelda biorę hp omena na kolana w łóżku i jest git:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...