Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie chcesz się męczyć jedź z NG+. Geralt przechodzi wraz z całym sprzętem i doświadczeniem, przeciwnicy i loot się skalują, itd. Sam poziom trudności DkZ problemy sprawia właśnie dlatego, że Wiedźmin na starcie jest cienki jak patyk. Dopiero wraz ze zdobytymi skillami i sprzętem robi się Geralt Zawodowiec. Znając przeciwników i ich słabe strony DkZ nie sprawi ci problemów. Grałeś już w W3 więc szybko przypomnisz sobie co i jak.

Odnośnik do komentarza

Warto tez dodać że karty z gwinta nie przechodzą na NG+. Cały loot przechodzi, ale w sumie traci on sens, bo byle broń ma wyższy poziom w trybie NG+. Przewagę masz w tym że drzewko mutacji przechodzi do nowego trybu i możesz je jeszcze bardziej rozwinąć. Przeszedłem drugi raz grę żeby sobie dobić kilka pucharków do platyny i zobaczyć inne zakończenie. Jak drugi raz przechodzić na najwyższym poziomie to nalepiej na NG+, ale sam tryb jest trochę rozczarowujący.

Edytowane przez Pauli87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
29 minut temu, Ukukuki napisał:

Wiele nie pamiętam bo było to lata temu. Na skelige też były fajne momenty ale dla mnie to jest najsłabsza część gry plus beznadziejne znaczniki na mapach ale ciśnij bo później samo dobro cię czeka no i najlepsze DLCki w historii :banderas:

Dzięki bo już mnie myśli o sprzedaży nachodziły.

Odnośnik do komentarza

No już dobrze  jadę z tematem dalej , właśnie poluję na giganta  na Skelige i znowu wrócił ten klimat z Velen :)

Widoczne nie służą mi większe miasta wymęczyły mnie te labirynty i miałem chwilową słabość . 

1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

No z pytajnikami na Skelige bym sobie dał spokój.

Zdecydowanie dam sobie spokój strasznie ciężko mi się po wyspach poruszać .

Odnośnik do komentarza

Z Biesa, tak. Można też aktywować skill z ostatniego drzewka na zwiększenie limitu ale to tylko na plądrowanie. Ogólnie to pytajniki są ważne tylko ze względu na kasę jeżeli mamy chcicę na komplet mistrzowskich i arcymistrzowskich (dlc) rynsztunków, a te są drogie i wymagają sporo zasobów (w szczególności blachy bądź składniki ze wzbogaconego dwimerytu do ich produkcji). Ło ja cie, ile się towaru sprzedało/rozebrało żeby mieć zasoby i hajs na kozak, kurwa zbroję do postawienia w Korvo Bianco :obama:

Jeżeli mamy pytajniki i nienasyconą potrzebę grabieży lepiej pierdzielić przygodę i zabrać się tylko za znaki. Jak dobrze pamiętam to ciężar i tak nie ma znaczenia na/w wodzie. No i dobra kusza na utopce to mus na Skelige.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...