Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, oFi napisał:

Wiedźmina polaka chyba najlepiej ogrywać w najlepszej jakości prawda? Ale dobrze, że chińczyki kupią, baza fanów Geralta powiększy się :lapka: 

 

Rozumiem, że ogrywasz na wypasionym PC i Oledzie 100"? Inaczej jesteś biedak. Ach Redzi chu, że wydali Wieśka na Switcha. Pier głupoty. Każdy gra na czym mu się podoba, albo na co go stać.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, jak nie można w 4k to lepiej nie ogrywać. Jest jeden duży minus tej wersji - brak cross-save. Mam paru ludzi którzy zaczęli na PC ale nie mają czasu żeby ukończyć i mnie pytali, czy opcja przeniesienia stanu gry jest. Jakby była, deklarowali że kończyli by na switchu - jeden switcha już ma a drugi chciał kupić. Duży minus i pole do poprawy sprzedaży - zrobić jakiś import save'a z PC.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Rezoo7 napisał:

 

Raczej ciężko będzie z 50% obniżką , patrząc po ile stoi Doom drugi rok po premierze.

Niestety no ale biorąc pod uwage że mam kilka gier do skończenia na switchu to poczekam. Cena 59e plus brak wersji PL w wersji zagranicznej wyklucza dla mnie sens brania wieśka . 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja po 4 latach w końcu się wziąłem za New Game +. I znowu wciągnęło, chyba bardziej jak przy premierze. Przemierzanie świata, robienie questów, szukanie skarbów, rynsztunków, słuchanie tekstów npców. Teraz na spokojnie, powoli, bo nie gonią mnie wylewające się zewsząd spoilery, więc można na maks wykorzystywać opcje dialogowe i czytać wszelkie rzeczy pisane.

Z rozgrywki sprzed czterech lat niewiele pamiętam, choć czasem jak zacznę dane zadanie, to coś mi zaczyna świtać i próbuję podejmować inne decyzje. Teraz mój Geralt to cham i zachłanna kutwa, co za darmo muchy nie zabije. No, chyba że i tak na tym skorzysta. W sumie byłem w lekkim szoku, jak takie działanie doprowadziło do walki z pewną postacią i jej śmierci, czego jednak robić nie chciałem, ale do takiego Geralta jednak pasowało.

A w 2015 po skończeniu podstawki pisałem, że drugi raz zacznę przechodzić najwcześniej w 2017. Trochę się przeciągnęło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram podobnie, robię sobie wszystkie pytajniki, questy, zamierzam skompletować wszystkie zestawy. A granie przenośne w tym mega pomaga, na TV nie miałbym cierpliwości i czasu tak biegać. A tak gdzieś sobie czekam? Bum, queścik. Jadę autobusem? Kilka pytajników. Łóżeczko przed zaśnięciem? Lecimy. Jest super i jak ktoś ma Switcha, grał  w Wiedźmina, nie wycisnął z niego wszystkiego, a chce to polecam jak cholera

Odnośnik do komentarza

Bierz od razu "Droga ku Zagładzie". Ten poziom tylko przez pierwsze levele jest kłopotliwy. Jak już okiełznasz machanie mieczem klockowatym Geraltem i zgarniesz kilka lvl to jest łatwo, a później jak już rozwiniesz wiedźmina to robisz młynek do mięsa. Warto władować sobie punkt do odbijania strzał przy trzymanym bloku na ludzkich przeciwników.

Przy DkZ na początku trzeba pamiętać tylko o bloku i spokojnej taktyce, nic na hura. Bolesne jest tylko ładowanie gry przy zgonie :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...