Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

grał ktoś w NG+?
Ja sobie pykam i troche niezbalansowany jest ten poziom. Mam najlepszą zbroje z końcówki (arcymistrzowską kota) a kurwa dla wilkow albo nekkerow jestem na dwa strzały XD
Przerzucaliście się na inne armory po rozpoczęciu ng+? Ogólnie wydaje mi się że bedzie w chuj trudno ale tylko zw względu na brak balansu.

Odnośnik do komentarza
grał ktoś w NG+?
Ja sobie pykam i troche niezbalansowany jest ten poziom. Mam najlepszą zbroje z końcówki (arcymistrzowską kota) a (pipi)a dla wilkow albo nekkerow jestem na dwa strzały XD
Przerzucaliście się na inne armory po rozpoczęciu ng+? Ogólnie wydaje mi się że bedzie w (pipi) trudno ale tylko zw względu na brak balansu.
Jak kiedyś grałem to pamiętam, że miałem ten sam problem. Praktycznie od razu zmieniałem zbroje na jakieś "śmieciowe". Co mi poleciało to brałem bo było wszystko lepsze niż mój kompletny rynsztunek.
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2023 o 13:50, standby napisał:

grał ktoś w NG+?
Ja sobie pykam i troche niezbalansowany jest ten poziom. Mam najlepszą zbroje z końcówki (arcymistrzowską kota) a kurwa dla wilkow albo nekkerow jestem na dwa strzały XD
Przerzucaliście się na inne armory po rozpoczęciu ng+? Ogólnie wydaje mi się że bedzie w chuj trudno ale tylko zw względu na brak balansu.

 

No niestety, ale tak to beznadziejnie rozwiązali, że te arcymistrzowskie sety zatrzymują się na 40 poziomie, a NG+ zaczynasz np od 53. Ale  z początku i tak jest w miarę łatwo bo przechodzą wszystkie skille i mutacje, więc da się zbudować postać w taki sposób, że nawet jak raz oberwiesz to kolejnymi atakami szybko odnawiasz pasek życia. W każdym razie jak tylko dobijesz do poziomu pierwszego wiedźmińskiego setu gryfa, to  warto szybko go zmienić. A z broni z poprzedniej gry zostaw sobie tylko Aerondight jeśli masz, bo ten mieczyk jest mocny nawet na ng+. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na samo wymaksowanie drzewka mutacji i odblokowania nowych slotów na umiejętności trzeba wydać mnóstwo punktów doświadczenia, więc tu już jest co robić na ng+.  A sprzęt wiedźmiński trzeba niestety wyszukać jeszcze raz. Tym razem nazwany legendarnym, ale poza wyższym poziomem niczym się nie różnił, z wyjątkiem setu mantikory, bo ten miał kosmetyczne zmiany w wyglądzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że gra jest genialna i uwielbiam ją ale ten system walki jest trochę archaiczny biorąc pod uwagę nowsze gry. Ale ten świat w grze wykreowany jest po prostu wspaniale od samej historii w wątku wiedźmina, przez fajne questy poboczne po przyśpiewki wieśniaków na polach.

Gdyby nie to, że każde przejście to powyżej 50h to wracałbym częściej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie pykło 3 raz- pierwszy na PC. 

Zrobiona podstawka i fabuły obu DLC, wszystkie zlecenia/kontrakty z podstawki, wyczszczony Biały Sad i główna mapa- zostało trochę (?) na Skelige i Tusą oraz poboczne zadania, choć i tak zrobiłem ich sporo. 

Nie bawiłem się tylko w gwinta bo tego tu nie trawię. 

Licznik w grze pokazuje 103h, a gogowski prawie 10h mniej. Tak- skipowałem niektóre cutscenki poza wątkami głównymi i używałem moda na fast travel do znaku z każdego miejsca. 

 

Nadal dla mnie topka jeśli chodzi o klimat, scenariusz,  postacie, dubbing i dialogi... To się chce przechodzić, oraz wolnym tempem przemierzając na koniu świat i słuchając tej muzyki. Szkoda, że redzi nie usunęli kilku irytujących rzeczy, oraz błędów ("Niech żyje Radowid") bo na tyle patchy i po takim czasie nie powinny mieć miejsca. Gdybym mógł wymazać z pamięci fabułę oraz nie widzieć spoilerów jednej dowolnej ogranej gry, żeby ograć ją na świeżo- to byłby to właśnie trzeci Wiedźmin z DLC. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
12 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

To widocznie za mało jeszcze grasz na konsolach jak ci nigdy nie wywaliło do menu :CoolStoryBro:

I tu się mylisz :D.Gram na konsolach od dziecka,moja pierwsza konsola Sony to PS1 potem PS2 i PS3.

I teraz PS5 ze wsteczną kompatybilnością PS4 4000 tytułów można zagrać,za co chwalę Marka Kernyego.Nigdy takiego coś mnie nie spotkało,konsole mają swoje bebechy przystosowane odpowiednio do gier.

I mam swoje GTA IV na PS3.Podobno do dzisiaj źle chodzi na PC,nawet na mocnych kompach.

Edytowane przez Retrogry
Odnośnik do komentarza

Czytam sobie ponownie Wiedźmina i naszła mnie chrapka okrutna na drugie przejście gry. A że mechaniki kompletnie pozapominałem stwierdziłem, że najlepiej będzie machnąć grę na normalnym poziomie, ot tak dla czystej radości grania. Pierwsze mega satysfakcjonujące przejście było na tym bardzo trudnym, ale nie mrocznym. Jak czytam o ng+ to chyba nie mam ochoty na ostrą bitkę od początku, starzeję się...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomocy :sorry:

Chcę przenieść swój save game z PS4 na Xbox Series X, wie ktoś jak to zrobić? Bo nie mogę znaleźć żadnego poradnika krok po kroku, i już mnie to wkurwia. Niby są ale lakoniczne, opisujące coś z gog, coś z parowaniem kont, wysyłaniem ostatniego zapisu z gry w chmurę. A potrzebuję krok po kroku. :sorry:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W końcu wróciłem do Wieśka 3 żeby ograć dodatki i....O MATKO czego ten CDPR dokonał! Gra wygląda po prostu cudownie, jak bym dostał remake Wiedźmaka:D Właśnie dotarłem do opuszczonej rezydencji w "Sercu z Kamienia" i nie mogę wyjść z podziwu, jakiego klimatu nabrała ta lokacja po updacie. Oświetlenie, gra cieni, efekty cząsteczkowe, przyroda, osobiście zbieram szczękę z podłogi i jeszcze nie kazali za to płacić!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...