Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mario10 napisał:

Wydaje mi się, że na X ta optymalizacja bardziej kuleje bo ziomek co gra na X też  narzeka na jakieś większe bądź mniejsze bugi. Na ps5 też się coś pojawia, ale nie psuje to przyjemności z rozgrywki.

Mi wczoraj konsola się nie chciała wyłączyć. Po twardym resecie wcięło sejwy. Mam Geralta na 14 poziomie a bylem na 33 :/ zaraza 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Figuś napisał:

 

@Szymek a nie miałeś włączonego cross-zapisu z chmurą GOGa?

Mialem to włączyć bo chciałem sejwa z ps5 ale tam wersję się nie zgadzały i nie wiem czy zrobiłem to do końca. Na X raczej tego nie włączałem chociaż zaraz będę w domu to sprawdzę czy na ps5 mogę pobrać sejwy 

 

Oczywiście że nie włączyłem :/

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Spieprzyłem. Pierwszy raz robię finał z buildem gryfa pod znaki na  DKZ i obesrany łizard zabiera mi 2/3 życia jednym projectile'em i jeszcze się złamas teleportuje ciągle przez co Yrden jest bezużyteczny bo to ja muszę do niego doskakiwać. Alternatywny Quen pomaga ale jeden błąd i kilkuminutowa potańcówka idzie się chędożyć.

Będę musiał poszukać innych setów wiedźmińskich i przemodelować build.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Farmer napisał:

Spieprzyłem. Pierwszy raz robię finał z buildem gryfa pod znaki na  DKZ i obesrany łizard zabiera mi 2/3 życia jednym projectile'em i jeszcze się złamas teleportuje ciągle przez co Yrden jest bezużyteczny bo to ja muszę do niego doskakiwać. Alternatywny Quen pomaga ale jeden błąd i kilkuminutowa potańcówka idzie się chędożyć.

Będę musiał poszukać innych setów wiedźmińskich i przemodelować build.

 

Jak odpalisz eliksiry odwary i olej na miecz to dalej słabo mu schodzi? Ja mam set netflixowy i daje rade sobie z dwoma levelali wyżej raczej. Do tego przeciez jak magikowi rzucisz bombę dwimerytowa to nie będzie miał jak czarować to powinieneś dać sobie radę z gagadkiem. 

Odnośnik do komentarza

Zrobione ale okupione bólem. Nie wiem czy ja coś robie źle czy jakiś bug się wkradł, czy co... Różne rodzaje buildów, a i tak bity jak stara po robocie bo zupa zimna. Pan Magik i tak spamował golemami i kulkami pomimo petard ale ubity. Eredin męczył tym swoim teleportem z kopa bo siekał mi przeszło pół życia i musiałem się ratować alternatywnym Quen. Ale też jakoś się udało. Zadanie lvl. 60 ja lvl.68 :reggie:

Serio jak ogrywałem podstawkę te kilka lat temu to takich problemów nie miałem.

 

Teraz chwila przerwy, potem czyszczenie pucharków [nieszczęsne headshoty z kuszy], dodatek SzK na secie pod crity, a KiW na mantikorze z alchemią.

Odnośnik do komentarza

Jest coś na rzeczy. Niekiedy pasek życia się albo nie regenerował albo robił to bardzo powoli.

Ogólnie to nie lubię walczyć Ciri bo te mignięcia lubią się blokować na przeciwnikach zamiast przenikać.

Jeżeli w 4 będziemy grać Cirillą to muszą mocno przebudować postać ale wątpię bo z racji tego, że nie przeszła Próby Traw mutageny, odwary, eliksiry idą do kosza. Raczej obstawiam zupełnie nową postać [może do wyboru baba/chłop/babochłop] w czasach początku cechów. Najchętniej przyjąłbym młodego Vesemira na szlaku.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, oFi napisał:

Te headshoty z kuszy to staram się sukcesywnie przez całą gre robić, ale nie mam pojęcia ile z nich aktualnie zostało zarejestrowanych:dry:


Brakuje statusów. 
wczoraj zrobiłem wszystkie wiedźmińskie zadania i robiłem 10 killi wyrzuceniem w powietrze. Chyba z 50 kolesi poleciało w kosmos, potem poszedłem na inna miejscówkę i poszło w okolicach 12 typa. 
Dziwne te naliczenia, boje się tych HS.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Figuś napisał:

na NG+ podobno zjebali balans na najwyższym poziomie trudności, a najbardziej odczuwalne to jest grając Ciri z tego co mi ziomek gadał

 

Ciri poza samą końcówką w ogóle gra się słabo. Sama zadaje niewielkie obrażenia, a obrywa mocno. Jej walka 3 na 1 to ogólnie chyba najcięższy moment w grze, nawet biorąc pod uwagę dodatki. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...