Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, benito82pl napisał:

Robię Aicziva Mesmer zabij 20 chlopa po akcji. I siedzę już z tym 2 godziny i mam może z 3 zabitych. Jakieś dobre Tipy polecicie?

Jeżeli grasz na trudnym poziomie to nie zrobisz tego. Z jakiegoś powodu przejęci przeciwnicy są na hita [DKZ] nawet po wykupieniu pełnej marionetki z drzewka Aksji i wspomagania się sprzętem gryfa i mutagenami. Nie próbowałem jeszcze na najniższym poziomie więc może się okazać, że trofik w wersji 4.O jest eknięty.

Spróbuj na potworach [nekkery np.], przejmij wojownika i powinien kosić ich na hita. Ogólnie staraj się przejmować najsilniejszego przeciwnika w grupie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie długo ładuje mi się ten znak(tzn żeby go rzucić potrzebuje conajmniej 2do 3 sek a w tym czasie zawsze ktos mnie uderzy). Gram na gryfie i wszystko pod znaki, poziom łatwy mimo to jak już przejmę  gościa to on walke przegrywa bo jest na hita.

Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Hm mam podobną rozkminę z trofikiem polegającym na zabiciu wrogów z kuszy. Celuję w łeb, ustawiam walkę tak aby kończącym strzałem był ten z kuszy i nadal nie wpada. Ubiłem tak chyba ze stu bandytów i nie wiem o co kaman.. może nie zalicza strzałów w czerep?

Musi ci się zatrząść obraz jak strzelisz heada. Inaczej Ci nie zaliczy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Może ktoś będzie wiedział, co zrobić, bo nie mam już pomysłu.

 

Mam XSX i XSS. W Wieśka gram głównie na X, a S za cholerę nie potrafi zaciągnąć save'ów z chmury. Albo jęczy, że za długo to trwa, albo niby robi synchro, ale w okolicach 70% pasek postępu znika i mam tylko nieaktualne save sprzed paru tygodni - te, które zassał jak tylko kupiłem konsolę.

 

S podłączona do sieci po wifi, odłączałem ją od prądu, wywalalem lokalne save, reinstallowalem grę, zmieniłem DNS - nadal nie mam save z wczoraj. I tylko w wiedźminie tak jest, inne gry czytają save bez problemów.

 

Co jeszcze mogę zrobić? Odłączyć od prądu X, usunąć swoje konto z S i dodać na nowo, przenieść jakoś save na pendrive'a (da się w ogóle?), zrobić reset konsoli do fabrycznych ustawień?

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy na pewnym etapie gry poziom skacze w górę? Już piszę w czym rzecz. Jestem na etapie

Spoiler

gdy mam zebrać sojuszników do walki z dzikim gonem

do tej pory jak miałem walki z pytajników np obozy bandytów, ukryte skarby, gniazdo potworów to ten poziom był czasem mały czasem zbliżony, ale odkąd jestem w tym etapie gry wszystko poszło w górę teraz walka z gniazdem nekkerów, którzy mają 5-6 poziomów wyżej robi się męcząca. I tak ze wszystkim jakikolwiek pytajnik i wróg ma poziom wyższy o 5-7 poziomów. Mieliście tak?
Aktualnie mam 30 poziom, większość wszystkie misje poboczne porobione więc ciężko podbić lvl aby później powalczyć w dodatkach :)

Odnośnik do komentarza

 

February 2nd, 2023

Patch 4.01 for The Witcher 3: Wild Hunt is being rolled out on PC, PlayStation and Xbox. It improves the overall stability and performance of the game on next-gen consoles and PC, and brings various fixes to all platforms.  

 

Here's the list of changes for this update:

 

PC-SPECIFIC

  • Fixed an issue where the Screen Space Reflections setting wasn't working on PC despite being turned on. Players who had previously set their SSR setting to high may notice a performance impact.
  • Added a new performance mode for ray-traced global illumination, which can be toggled by players with compatible hardware. It improves frame rate by prioritizing performance over range and precision.

 

CONSOLE-SPECIFIC

  • Fixed an issue where consoles could create a higher amount of saves than their set limit, resulting in various issues with saving the game or user settings being reset.  
  • Improved Screen Space Reflections quality on next-gen consoles.
  • Optimized ray-traced global illumination on next-gen consoles to improve the performance of Ray Tracing Mode.

 

QUESTS & GAMEPLAY - Available on all platforms

  • Battle Preparations - Fixed an issue where it could be impossible to interact with Avallac'h during the objective "Let Avallac'h know everything's ready."
  • Family Matters - Fixed an issue that could cause the game to crash during the transition to Ciri's Story: Out of the Shadows when speaking to the Bloody Baron.
  • King's Gambit - Fixed an issue where it could be impossible to participate in the fistfight with the second Vildkaarl due to an invisible obstacle.
  • Wine Wars: Belgaard - Added a retrofix for the issue we fixed in 4.00, where the quest couldn't be completed if the player destroyed one of the required monster nests during exploration.
  • A Dangerous Game - The armor in Caesar's room should now change its appearance when the Alternate Nilfgaardian Armor is turned on.
  • Axii Puppet - Increased the health and damage dealt by the puppet. 
  • Adrenaline Rush mutation should now work according to its description. 
  • Various small fixes to quests and cutscenes.

 

LOCALIZATION - Available on all platforms

  • Fixed various issues with Arabic localization.
  • Added the localized versions of Orianna's song "Lullaby of Woe" in Korean and Simplified Chinese.
  • Adjusted Priscilla's lip-sync animation to match her voice-over in Simplified Chinese during the song "The Wolven Storm".

 

Please note: these are only the most notable changes. The patch contains other minor fixes that didn't make it into this list.

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

Jakieś rady na zbieranie kart? Dodam ze totalnie nie czaje tej gry i tutorial mi za dużo nie wyjaśnił. 

Mnie wciagla masakrycznie. 

Rady? Grać z każdym kupcem i kupować karty w karczmach. Jak wpadamy na wieś w nocy to medytacja aby ukazali się sprzedawcy. W quescie z Triss zagrać w ogrodzie z panami a od Zoltana wybrać karty zamiast złota. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam o recepturę na Vitriol. Bez Vitriola nie uwarzę sobie Wyśmienitej Jaskółki. Sprawdziłem już niemal wszystko co mówią internety i pokazują na jutubie. Wszystko na nic. Vitriola nie ma i chuy:sadkek:

Niby opycha to Guślarz w Konarach. Nie opycha. Może dało by radę wydębić od Keiry Metz, ale na obecnym etapie spotkam ją dopiero w Kaer Morhen. Powinienem to móc kupić u druida Gremisty po ukończeniu jego questa. Ukończyłem go. Niestety nie ma vitriola ofercie. Niby jakiś kupiec ma w Novigradzie, ale nie wiem dokładnie który to sprzedawca. To jedyna droga której do końca nie przewąchałem. Poza tym poszedłem tam gdzie bodaj trzy filmiki na youtube pokazywały np za warownią na Skellige, ale u mnie w odróżnieniu od youtubera w tej samej skrzyni było zupełnie co innego. Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Awantura o wino: Belgaard – dodano poprawkę wsteczną dla błędu naprawionego w aktualizacji 4.00, który sprawiał, że zadanie nie mogło zostać zaliczone, jeśli podczas eksplorowania gracz zniszczył gniazda potwora istotnego w zadaniu.

 

Rychło kurwa w czas. Co sie nabiegałem szukając jakiegoś punktu interakcji  w jednym z miejsc gdzie trzeba było zniszczyć gniazdo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czezare napisał:

Pytanie mam o recepturę na Vitriol. Bez Vitriola nie uwarzę sobie Wyśmienitej Jaskółki. Sprawdziłem już niemal wszystko co mówią internety i pokazują na jutubie. Wszystko na nic. Vitriola nie ma i chuy:sadkek:

Niby opycha to Guślarz w Konarach. Nie opycha. Może dało by radę wydębić od Keiry Metz, ale na obecnym etapie spotkam ją dopiero w Kaer Morhen. Powinienem to móc kupić u druida Gremisty po ukończeniu jego questa. Ukończyłem go. Niestety nie ma vitriola ofercie. Niby jakiś kupiec ma w Novigradzie, ale nie wiem dokładnie który to sprzedawca. To jedyna droga której do końca nie przewąchałem. Poza tym poszedłem tam gdzie bodaj trzy filmiki na youtube pokazywały np za warownią na Skellige, ale u mnie w odróżnieniu od youtubera w tej samej skrzyni było zupełnie co innego. Any ideas?

 

Niestety ale pitku z mandragory który waży białą mewe dostaje się w ostatnim akcie gry w ilościach hurtowych. Wcześniej nigdzie nie dało rady tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...