Skocz do zawartości

Knack


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem maila z możliwością złożenia preordera na Knack. Cena? Jedyne 279 zł. Pełny polski dubbing.

Po raz pierwszy z nadejściem nowej generacji, zwyczajnie wymiękłem. Prawie 300 zł za grę, która nie jest ed.kol.? No cóż. Podoba mi się Knack, ale odpuszczam.

W sklepach znajdziesz po 249 zł, a nawet może któryś sklep wystawi taniej po premierze. 279 zł to SRP.

Odnośnik do komentarza

Bo to taka gra która przyciąga dzieci przed TV a te graniem w Knack uniemożliwiają rodzicom zagranie w coś bardziej poważniejszego. Mi jakoś specjalnie nie podchodzi, ani nie prezentuje ciekawej historii i jakoś też game playem głowy nie urywa. 

 

Kiedyś kumple mieli szajbe na punkcie pierwszego Crasha, zbierali jabłka i robili gre na 120%, a ja się pytam, długo jeszcze? Lepiej odpal Tekkena 2 daj mi skopać ci ....

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Bo to taka gra która przyciąga dzieci przed TV a te graniem w Knack uniemożliwiają rodzicom zagranie w coś bardziej poważniejszego. Mi jakoś specjalnie nie podchodzi, ani nie prezentuje ciekawej historii i jakoś też game playem głowy nie urywa. 

 

Kiedyś kumple mieli szajbe na punkcie pierwszego Crasha, zbierali jabłka i robili gre na 120%, a ja się pytam, długo jeszcze? Lepiej odpal Tekkena 2 daj mi skopać ci ....

u mnie w domu własnie jest pełno dzieci -> przede wszystkim Ja i Kacperek, także sie nada :)

no i szkoda, ze na start PS4 nie ma żadnego Tekkena, nawet ten Revolution by sie nadal :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czym bliżej premiery coraz bardziej kusi mnie ta gra, głównym powodem jest brak innej gry do grania w coopie na kanapie ( Ghost odpada a lego nigdzie nie ma po za sklepami wysyłkowymi a te nie dadzą rady na piątek przysłać). Plus zachęca wysoki poziom trudności. Drugim czynnikiem jest moja dziewczyna bo uwierzcie nic tak nie wpływa na związek jak wspólne granie :P

Odnośnik do komentarza

Wygląda mi na dosyć old-school'owo wymagającą. Widziałem momenty, w którym koleś grał, dostawał jeden strzał z jakiegoś czołgu i musiał powtarzać od początku kilka plansz do tyłu.

 

Tak jak np. w starych platformówkach. Wpadniesz na grzybka z mario i powtarzasz cały poziom. W dzisiejszych grach ma się 4 serduszka i jak coś wielkiego nas zbije, to tracimy 1 serduszko i biegniemy dalej. Po stracie 4 serduszek tracimy życie i biegniemy dalej.

 

Tu jest tak pośrodku. Zobaczymy. Zagrałbym, ale nie za 250zł. Może będzie można w jakiś sposób przycebulić, albo dadzą w PS+ :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...