Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam temat i jeżeli w złym to przepraszam.

Wracając do tematu.

Wygrałem w konkursie Heinekena konsolę PS4 z grą Uncharted 4 i bardzo ale to bardzo się z tego cieszę.

Mam pytanie do tych co też wygrali w tym konkursie(jeżeli tacy tutaj oczywiście są) jak długo musieli czekać na swoją nagrodę?

Jak to się odbywa?Dostaliście jakieś powiadomienie o wysyłce?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Z tego co widziałem, to trzeba jakieś formularze wypełniać, żeby potwierdzić chęć odbioru nagrody. Szczęściarz!
Odnośnik do komentarza

Też Wam ostatnio muli ściąganie patchy?

U mnie konsola zaczyna pobierać łatkę dopiero kiedy dam ją w stan uśpienia. Jeśli jest odpalona jakaś gra, lub nawet chodzi bezczynnie w dashu, to pobieranie stoi lub idzie bardzo wolno. Przykładowo podczas ściągania 5GB łatki mam podpis, że ściągnie się za około 70h przy łączu 300Mb.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zebrałem się w końcu i wymieniłem pastę. Po godzinie w Bloodborne jest na pewno ciszej niż przed wymianą. Niestety uszkodziłem te zaczepki przy taśmie od bd. Udało się złożyć żeby działało jednak na przyszłosć trzeba będzie wymienić. Gdzie mogę taką dostać? Bo w jedynym polskim sklepie nie mają na stanie.

Odnośnik do komentarza

Zebrałem się w końcu i wymieniłem pastę. Po godzinie w Bloodborne jest na pewno ciszej niż przed wymianą. Niestety uszkodziłem te zaczepki przy taśmie od bd. Udało się złożyć żeby działało jednak na przyszłosć trzeba będzie wymienić. Gdzie mogę taką dostać? Bo w jedynym polskim sklepie nie mają na stanie.

 

Chodzi Ci o taśmę do blu ray? Jeśli tak, to na tej stronie możesz kupić - http://www.it7.pl/tasma-transmisyjna-napedu-bluray-ps4-p-5643.html

 

Edit

 

Widzę, że nie mają w magazynie tej taśmy, to innego sklepu nie znam :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Dear CodenamePL==, we are contacting you regarding your Sony Entertainment Network account and your recent online activity.

 

On 07-06-2016, we noted that your online activity in Message was in breach of the PlayStation®Network Terms & Conditions for the following reason: .

 

In this instance we do not believe your actions warrant a suspension, but please be advised that any further breaches of the Terms & Conditions may result in a formal warning or even a temporary or permanent suspension of your account from the PlayStation®Network.

 

Haha no nawet tutaj dotarła komuna i polityczna poprawność :lol:

Odnośnik do komentarza

 

Zebrałem się w końcu i wymieniłem pastę. Po godzinie w Bloodborne jest na pewno ciszej niż przed wymianą. Niestety uszkodziłem te zaczepki przy taśmie od bd. Udało się złożyć żeby działało jednak na przyszłosć trzeba będzie wymienić. Gdzie mogę taką dostać? Bo w jedynym polskim sklepie nie mają na stanie.

Chodzi Ci o taśmę do blu ray? Jeśli tak, to na tej stronie możesz kupić - http://www.it7.pl/tasma-transmisyjna-napedu-bluray-ps4-p-5643.html

 

Edit

 

Widzę, że nie mają w magazynie tej taśmy, to innego sklepu nie znam :/

Najwcześniej za dwa miesiące będą mieli dostawę :)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kasias

Robią grę akcji z perspektywy trzeciej osoby - wiadomo to z ogłoszeń o pracę, które zamieścili po skończeniu Second Son i First Light. Dwie gry w pudełku w 2014 wydali, więc jako 1st party spisali się. Od tamtego czasu dłubią nad nową grą, na E3 2015 Yoshida powiedział, że testował już kod u nich w siedzibie. Albo to nowe IP, albo nowe inFamous. Ogłoszenie zapewne na E3 w 2017.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z dniem 31 lipca w KKW zamykaja serwery online wszystkich gier marki little big planet jakie kiedykolwiek wyszly - LittleBigPlanet 1/2/3/Portable/Vita/Karting

 

z dniem 31 lipca w EU zamykaja serwery online lbp portable (wersja z psp) a z dniem 31 sierpnia lbp karting

 

 

kurcze zbliza sie koniec tej marki, ktora w erze ps3 sony tak mocno promowalo, szkoda, przyznam sie ze mam zdziwko, te gierki w singlu to 5% funu przeciez

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...