Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od jakiegoś czasu mam wbity 70ty Wizardem. Lecą paragony i już chyba jest 36ty z tego co pamiętam, rozpoczynam ostre polowanie na sprzęt w adventure mode grając na pierwszym Tormencie. Osobiście polecam ten poradnik:

 

http://www.reddit.com/r/Diablo3witchdoctors/comments/2ekjcm/debos_early_game_ros_console_guide/

 

Wyjaśnia jak sobie radzić na początku, jakich błędów nie popełniać i jakie sobie postawić cele na początek po osiągnięciu 70tki.

Odnośnik do komentarza

pytanie odnosnie setowych itemkow. jest gdzies lista % szans dropienia na roznych poziomach i w ogole % szansy danego przedmiotu? pozatym udalo mi sie juz znalesc 4 przedmioty setowe dla mojego krzyzowca z czego gacie i zbroja raczej do wymiany. i tu pytanie jakie szanse sa pojawienia ich z lepszymi statami..?

Odnośnik do komentarza

 

pytanie odnosnie setowych itemkow. jest gdzies lista % szans dropienia na roznych poziomach i w ogole % szansy danego przedmiotu

Jeśli chodzi o szanse na różnych poziomach, to w Diablo nie ma czegoś takiego. Na każdy item masz identyczną szansę dropu w każdym miejscu w grze. Oznacza to , że dany item może polecieć jak rozwalisz beczke w pierwszym akcie , jak również wtedy, kiedy pokonasz Maltaela -Szansa na drop jest identyczna. System losowania itemów jest taki, że podczas zabijania potworów, niszczenia skrzyń itd gra losuje jaki rodzaj itemu wypadnie, biały, niebieski, żółty, legendarny, setowy , kiedy już wylosuje rodzaj, losuje typ itemu, czyli ustala czy bedzie to broń , pancerz, amulet itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Koleś bzdury pisze, jasne ze przy wydropieniu danej legendy jest różnica czy to będzie set czy legenda, dh bedzie miał cięzko wydropić tarcze dla krzyzowca a monk źródło dla czarownika (szansa praktycznie zerowa)

poniżej u1 nie padają legendarne sety klasowe, są też legendy co dropią tylko z okreslonej lokacji (bouties a1 np) jest tez szansa dropu na rodzaj legendy, są legendy co łatwiej dropią i co dropią niezwykle rzadko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...