Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam te wasze opinie, uprzednio widząc falę hejtów i dochodzę do wniosku, że takie to złe chyba nie jest, jak przedstawiano. Ogólnie rzecz biorąc, to ja złapałem zajawkę na tą grę przy pierwszym trailerze, ale później już nie śledziłem poczynań Ubisoftu odnośnie tworzenia tego tytułu. Nigdy nie dołączam do hajpu wokół danej gry, żeby potem się nie zawieść. Stąd krótkie pytanie związane z zakupem WD: warto? Mowa o wersji PS4.

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

@Bojan: Można nówkę wyrwać za 219 podobno. A ceny są chore, obojętnie na jaki sprzęt. Zaraz mocno spadną, więc jak ktoś nie chce teraz bulić kasy to za niedługo będzie mógł sprawdzić taniej. Ja mogę odpowiedzieć na tak postawione pytanie: Czy warto zagrać? Warto :)

 

@artex: Nie wiem jak PS3, ale filmiki z X360 nie napawały optymizmem szczerze mówiąc. Nie sądzę, żeby na PS3 było lepiej. Trochę jak Mafia 2 wyglądało.

 

EDIT: Jeszcze jedna taka uwaga odnośnie grafiki na PS4 nie tylko w patrz_psy. Zauważyłem, że o ile oglądając materiały filmowe z X360 wyglądało to później u mnie na tv prawie identycznie, więc łatwiej było mi oceniać grafikę w grach przed zagraniem, tak jeśłi chodzi o PS4, to żaden filmik jeszcze nie oddał tego jak wygląda gra w ruchu na tv (nie zmieniałem tv). ZAWSZE lepiej niż na filmikach, każda jedna gra którą widziałem. Na YT i innych nie widać ostrości obrazu, ani jego płynności, dodatkowo oświetlenie i nawet kolorystyka wyglądają słabiej. A nie gram na jakimś wypasie bo na 3letnim panasie plazma fhd 42", więc szału nie ma.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Tak czytam te wasze opinie, uprzednio widząc falę hejtów i dochodzę do wniosku, że takie to złe chyba nie jest, jak przedstawiano. Ogólnie rzecz biorąc, to ja złapałem zajawkę na tą grę przy pierwszym trailerze, ale później już nie śledziłem poczynań Ubisoftu odnośnie tworzenia tego tytułu. Nigdy nie dołączam do hajpu wokół danej gry, żeby potem się nie zawieść. Stąd krótkie pytanie związane z zakupem WD: warto? Mowa o wersji PS4.

Miałeś kupić i szybko przejść, a nie się zastanawiać :D
Odnośnik do komentarza

Dobra cofam swoją wcześniejszą wypowiedź, po pierwszym akcie robi się coraz lepiej i ciekawiej, momentami bywa nudno, ale bez tragizmu. W 2 akcie dostajemy zaaayebista baze i mozna sie poczuc niczym Bruce Wayne, albo jak Stalowy Rycerz wyjeżdzając na motorze :D Jesli ktoś ma wątpliwości czy brać - to mówie otwarcie, warto. Sam nie czekałem zbytnio na tę gierke, ale ze aktualnie nic lepszego na PS4 to lyknąłem to jak mlody pelikan i jak na razie sie nie zawiodlem, a nawet powiem wiecej jestem mile zaskoczony. Im dalej w grze tym lepiej. Co do wczesniejszego wpisu o nie uzywaniu hakowania to cofam, bo w pozniejszych etapach naprawde trzeba sie nagimnastykowac kamerami zeby cos zobaczyc, czy gdzies dotrzec :)

Odnośnik do komentarza

Dobra ja tez zmieniam troche swoja wczorajsza wypowiedz. Gralem dzisiaj od 11 do 18 bo ziomki na silke mnie wyciagneli a teraz meczyk i szkoda.... Bo jeszcze bym pogral. To naprawde dobra gra jest :D Miasto wciaga, wbrew temu co napisalem wczesniej. Minigierki, misje poboczne, 'znajdzki' i ogolnie robienie syfu (reputacja mi spadla przez zabijanie psow i cywilow ;|). No z glownego watku przez tyle godzin zrobilem narazie 7 misji. Ogolnie akcja nabiera tempa z kazda misja tak mi sie wydaje i atmosfera sie zageszcza. No podoba mi sie, pierwszy raz podczas tej generacji moge powiedziec ze dobrze sie bawie i nie zaluje hajsu na gierke!!!

8/10 spokojnie mozna dac, jesli faktycznie im dalej tym lepiej to ocena w PE w cale nie wydaje sie taka z kosmosu. JEST DOBRZE

Odnośnik do komentarza

Nie wiem za bardzo jak jest w AC bo gralem 15min ale w WD nie ma zadnych problemow z plynnoscia u mnie nawet przy wiekszych zadymach

 

E: na normalu, nie zmienialem nic ale specjalnie wymagajaco nie jest, pewnie przez to ze takich czystych strzelanin nie ma za duzo.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

A poziom trudności ma wpływ na coś innego po za ilością przyjmowania obrażeń i wytrzymałością wrogów ? np na łatwiejsze wykrywanie  ?

 

No gra jest klimatyczna, ma coś z fil,u Drive, może trochę muza, trochę klimat tajemniczości, no i na pewno te patenty z wyłączaniem świateł i silnika w zaułkach :)

 

Aha ja od razu wyłączyłem te aktywności online bo mi się wbijają jakieś oszołomy i nie mogę się skupić na fabule.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No to ja mam pytanie dla tych, co graja na PS4/Xone/PC. Czy czuc w koncu ta next-gen'owa moc, czy w zasadzie ten szpil od poprzedniej generacji rozni sie tylko wyzsza rozdzialka, lepszymi teksturami oraz oswietleniem? Tak jak to jest w przypadku Assassin Creed:Black, Call od duty, Bf4 czy Infamous.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Aby mieć przyjemność z gry trzeba od razu przestawić na brutalny tryb trudności i wyłączone wspomaganie celowania. Po tym zabiegu potrzeba myśleć co się robi i mieć oczy dookoła głowy. Gra mi się podoba jak najbardziej mam ok 20% jednak czasami potrafią spaść klatki. Czy tylko mi się wydaje ze mechanika biegu jest identyczna jak w AC?

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Tak, jak wylaczasz Online Invasions pojawia sie ostrzezenie ze Ci wyzeruje punkty natychmiastowo Notoriety (im wiecej pkt Notoriety tym wiecej posiadasz perkow ktorych w singlu zdobyc sie nie da).

To zostaje przy online, w sumie i tak wczoraj z 2 razy dostalem powiadomienie, ze zostalem odlaczony od serwerow Ubi  :teehee:

Odnośnik do komentarza

No to ja mam pytanie dla tych, co graja na PS4/Xone/PC. Czy czuc w koncu ta next-gen'owa moc, czy w zasadzie ten szpil od poprzedniej generacji rozni sie tylko wyzsza rozdzialka, lepszymi teksturami oraz oswietleniem? Tak jak to jest w przypadku Assassin Creed:Black, Call od duty, Bf4 czy Infamous.

 

Nie czuc tutaj nigdzie "next-genowosci", dobra gra ktora czerpie garsciami z serii Assassin's Creed i od siebie daje tylko Hackowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...