Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta, po premierze GTA V okazało się że mają mniej next genową grę niż tytuł od Rockstara i przesunęli, teraz pracują nad tym tytułem i pewno im nie do końca dobrze idzie skoro nie ma żadnego info od 4 miesięcy. Pewno wyjdzie coś co będzie konkurować z GTA V jedynie pod paroma względami.

Odnośnik do komentarza

Kompletnie mi opadło ciśnienie, kiedy na targach E3 2012 pokazali Watch_Dogs, to kopara mi opadła, ale później tak mocno reklamowali ten tytuł, że miałem już przesyt. A teraz? Wyjdzie w wakacje? Na jesień? Co oni tam narobili, że opóźniają grę aż o tyle czasu? Pojęcia nie mam, jakim cudem chcieli zdążyć na premierę nowych konsol i kto w ogóle dopuścił do informacji publicznej, że gra ukaże się pod koniec zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza

True.
Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie chce detronizować Rockstar, bo to prawde mówiąc jest obecnie bardzo trudne. Jednak powstały podobne gry z otwartym światem, które się sprzedały, chociażby Sleeping Dogs.  Watch Dogs też ma szanse ale nie wiem jak wysokie obecnie bo to co sie dzieje wokół tej gry zastanawia mnie czy oni na pewno mają na nią pomysł.
Poza tym stare porzekadło mówi, że przekładanie terminu premiery gry nie wychodzi jej na zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Ubisoft rezygnuje z nazwy "Watch Dogs"

 

Niemałe zamieszanie wywołało w internecie ostatnie zagranie Ubisoftu. Studio wypisało rezygnację z jednego z swoich znaków patentowych powiązanych bezpośrednio z ich nadchodzącym sandboxem.

Czyżby Ubisoft rezygnował ze swojego projektu? Miejmy nadzieję, że nie.

Anulowano prawa do nazwy "Watch Dogs". Pod tym hasłem miała się kryć główna gra o czym informuje opis znaku towarowego.

Jeśli ktoś chciałby przejrzeć całą stronę to znajdzie ją w tym odnośniku.

watchdogsrtdq9.png

Fakt, zagranie bardzo dziwne, jednak całkiem możliwe, że studio chce powiązać grę z nazwą Watch_Dogs. Podkreślenie pomiędzy wyrazami sprawia, że tytuł jest bardziej unikalny i łatwiejszy do zapamiętania.

Co ciekawe internetowi detektywi nie odnaleźli jednak wpisów na nazwę "Watch_Dogs". 

Źródło: http://tsdr.uspto.gov/

http://www.pssite.com/news-30887-ubisoft_rezygnuje_z_nazwy__watch_dogs_.html

Odnośnik do komentarza

zmieniaja na Assassins Creed 5: Present times,

czapke z daszkiem zamienią na kaptur

dogrywają głosy Altaira

jakaś bajeczka fabularna dodana do tej bujdy z kamerami i hackingiem

 

a ile sie lepiej sprzeda!

tylko muszą jeszcze poczekać aż ludzie całkiem zapomną, że było coś takiego jak patrz_psy..

Odnośnik do komentarza

Rezygnacja z marki Watch Dogs była próbą oszustwa

 

Wczoraj informowaliśmy Was o dziwnej sprawie rezygnacji z praw do marki Watch Dogs przez Ubisoft. Dziś wiemy, że cały incydent jest jeszcze bardziej tajemniczy i ktoś próbował się podszyć pod szefa francuskiego dewelopera - Yves'a Guillemota.

Jak donoszą wieści ktoś złożył petycję w biurze patentowym (US Patent & Trademark Office) o jak najszybsze wypisanie z rejestru znaku towarowego Watch_Dogs (PS4). Papiery były podpisane przez samego prezesa Ubisoftu

Jednak jak tłumaczy w załączonej notce sama firma - Ubisoft, ani żaden jej reprezentant nie podpisywał typu dokumentów. Oczywiście sprawa jest wyjaśniana, a deweloper zapewnia, że ten epizod nie będzie miał żadnego wpływu na powstawanie samej gry. Natomiast znak towarowy znowu będzie aktywny za kilka dni, gdy urzędowi uda się odkręcić całą sytuację

Treść notki prostującej zajście wyglądała tak:

Ubisoft Entertainment submits this Petition to the Director under Trademark Rule 2.146 to prevent the abandonment of Application Serial No. 85642398. A fraudulent Request for Express Abandonment was recently filed in connection with Application Serial No. 85642398.

Facts

On February 1, 2014, Ubisoft Entertainment received an email from
 notifying Ubisoft Entertainment that a Request for Express Abandonment had been filed in connection with Application Serial No. 85642398. The Request for Express Abandonment purports to be signed by the Chief Executive Officer of Ubisoft Entertainment, Yves Guillemot.

Mr. Guillemot, however, did not sign the Request for Express Abandonment, nor did Ubisoft Entertainment file the Request for Express Abandonment. The Request for Express Abandonment is fraudulent and was not filed by Ubisoft Entertainment or its representative.

Cóż, ktoś posunął się jednak chyba trochę za daleko. Internetowy trolling to jedno, a podrobienie podpisu samego szefa Ubisotfu to drugie i jest to naprawdę ciężkie przestępstwo, za które bardzo łatwo trafić do paki.

Źródło: http://kotaku.com/

 http://www.pssite.com/news-30903-rezygnacja_z_marki_watch_dogs_byla_proba_oszustwa.html

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

"Watch Dogs" wróciło pod skrzydła Ubisoftu

 

Ostatnio było w sieci głośno za sprawą anulowanego znaku handlowego "Watch Dogs". Szybko okazało się, że cała sprawa jest jakaś dziwna, a Ubisoft oświadczył, że ktoś podszywający się pod prezesa studia wysłał pismo anulujące zatwierdzenie znaku.

Na szczęście w biurze patentowym pracują w miarę ogarnięci ludzi, którzy równie szybko podłapali, że coś jest nie tak jak powinno i znak handlowy zdołał wrócić do Ubisoftu.

United States Patent and Trademark Office skomentowało sprawę w następujący sposób:

Nieznana grupa, nie posiadająca uprawnień wydała nakaz porzucenia znaku handlowego. Pomimo, że prośba wyglądała na wysłaną przez składającego podanie, wypiera się on, a mamy powody by mu wierzyć, anulowania znaku handlowego.

Jestem bardzo ciekaw jak dalej rozwinie się cała sprawa. W końcu takie zagranie to trochę więcej niż standardowe "trollowanie". Gdyby ktoś chciał przejrzeć odpowiedź urzędu to znajdzie ją tutaj.

Źródło: polygon.com

http://www.pssite.com/news-30956-_watch_dogs__wrocilo_pod_skrzydla_ubisoftu.html

Odnośnik do komentarza

Tegoroczna premiera Watch_Dogs potwierdzona

 

Miało być na premierę nowej konsoli, a ostatecznie pojawi się kilka miesięcy później. Ubisoft zagrał trochę na uczuciach graczy odraczając premierę jednej z ciekawiej zapowiadających się produkcji przeznaczonych, między innymi, na PS4.

Teraz dzięki corocznym raportom finansowym  jesteśmy w stanie mniej więcej określić kiedy produkcja pojawi się na sklepowych półkach. Chociaż jest to dość znaczne przybliżenie to i tak sprawa wygląda o wiele lepiej niż gdybyśmy mieli o niczym nie wiedzieć.

Rok fiskalny 2014-2015 przyniesie niesamowite produkcje, swoje premiery w pierwszym kwartale roku fiskalnego będzie mieć pięć poważnych tytułów wliczając w to Just Dance, The Crew i Watch Dogs.

Dzięki temu wpisowi możemy określić premierę gry na okres pomiędzy kwietniem, a czerwcem tego roku. 

Źródło: Ubisoft

http://www.pssite.com/news-31038-tegoroczna_premiera_watch_dogs_potwierdzona.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeżeli ten nowy zwiastun jest z wersji na Xboxa 360:

 

 

To gra wygląda na nim oszałamiająco. Ciekaw jestem edycji na next-geny w takich okolicznościach ;)

 

Cieszy mnie, że data premiery wreszcie ustalona i 27 maja to nie tak daleko.

Skąd info że z wersji na past geny? Jeżeli tak to trochę mniej się martwię, bo już chciałem napisać że wizualnie znacznie obniżyli loty.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem gdzieś info na zagranicznym portalu, no i fakt, ze tutaj pokazują na końcu pudełko tylko z wersji na X360 - poza tym dali logo Xboxa ;)

Znalazłem ten sam trailer z pudelkiem z wersji PC. Odnosząc się trochę do treści trailera, to jestem trochę rozczarowany kierunkiem w jaki poszła fabuła tej gry. Wcześniej główny bohater był pokazywany jako hacker który wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę do przejmowania kontroli nad różnymi systemami miasta, postać była całkiem inaczej zarysowana, a w tym trailerze sprowadzili to do tego że bohater otrzymuje super telefon który mu umożliwia te wszystkie rzeczy. Fajny pomysł na opowieść został sprowadzony do trywialnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Ubisoft oficjalnie potwierdza datę premiery:

 

Watch Dogs will be available worldwide on May 27, 2014 for PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 and PC. The Wii U version will be available at a later date. Check out the all-new Story Trailer and get a deeper look into what drives Aiden Pearce. Remember, there are some things you can’t walk away from. In Watch Dogs, players assume the role of Aiden Pearce, a new type of vigilante hero who, with the help of his smartphone, will use his ability to hack into Chicago’s central operating system (ctOS) to control almost every element of the city.

 

Wersji na Wii U nie wróżę najlepiej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...