Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Liczy się pierwsze wrażenie a te w przypadku pierwszej zapowiedzi Driveclub były co najmniej średnie. Z biegiem czasu zaczęło to jakoś wyglądać ale musiało być mega średnio skoro są takie problemy. Nie wierzę, że Sony pozwoliłoby sobie na zarżnięcie mega miodnej gierki. Przykro mi ale dla mnie Motorstorm Apocalypse było fatalne i jeśli Driveclub miałby prezentować poziom tej gry to lepiej, że wrócili do conceptu. Szkoda tylko,że nie mamy ciekawej alternatywy.

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste jest to myślenie, co najlepsze sporo ludzi się na to złapie ;)

 

...wy(pipi)my na bruk część ekipy, obiecajmy im datę premiery z pupy, tak żeby nie myśleli, że projekt poszedł do piachu, w końcu podobnie od lat łapią się na "the last guardian"...

Oj zdziwisz sie kolego.
Odnośnik do komentarza

Ale wy pamiętacie o tym ze gra gra miała być w plusie za darmo. Zaraz przy premierze PS4, więc zastanawia co zrobią teraz? Będzie darmo czy raczej będzie miała przypiętą cenę. Anulowanie tego projektu, potem praca niemal od nowa? Musi swoje pieniądze zarobić. Więc jeśli będzie za darmo to skąd hajs dla twórców? Oj coś szaro to widzę. 

Odnośnik do komentarza

No tak to prawda, wraz z premierą konsoli, dla osób które wykupią plusa gra miała być za darmo ale w takiej wersji aby umożliwić zdobycie pełnej platynki. Pamiętam to, dodatkowe auta i trasy, tory lokacje do ścigania się też miały być dostępne jako DLC a może jak w GT6 za kasę.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

Newsy z serii "znamy premierę Driveclub (PS4)" mogą już męczyć, ale tym razem całkiem prawdopodobne, że dwa różne źródła podały ten sam dzień jako prawdopodobny debiut gry wyścigowej od Evolution Studios. Zanim się podekscytujemy, spójrzmy na fakty.

Na oficjalnej stronie Della dodano produkt o nazwie Driveclub (PS4), z okładką oraz datą premiery określoną na dzień 12 czerwca. Jest to ta sama data, którą niedawno opublikował włoski Official PlayStation Magazine. Co ciekawe, 12 czerwca to ostatni dzień tegorocznego E3, więc Sony mogłoby ładnie zgrać kampanię reklamową ze swoją konferencją podczas targów.

Sony już raz zastosowało taką zagrywkę w przypadku The Last of Us™ (PS3), które zadebiutowało dzień po zeszłorocznych targach w Los Angeles. Oczywiście znowu należy to traktować w kategorii plotek, ale dwie strony, działające niezależnie, podające tę samą datę? Ocenę pozostawiam Wam.

http://www.pssite.com/news-32181-driveclub___premiera_w_trakcie_targow_e3_.html

Odnośnik do komentarza

oczywiście driving force gt z logitecha nie uwzględnione, a tak się wszyscy zarzekali, że będzie działać. Super, mogę sobie wsadzić widzę moją kierownicę w du*ę

Jak dla mnie granie w Arcadowki na kierownicy mija sie z celem, lista kierownic nie jest jeszcze podana oficjalnie i nie ma tez co zakladac ze GT nie bedzie wspierana, okaze sie podczas premiery, ale nie oklamujmy sie, po tych wszystkich opoznieniach nie sadze by ja dodali.

Warto natomiast ja trzymac dla GT7

Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy temu czytałem, że Logitech kładzie laskę na akcesoriach dla graczy (chyba tylko na konsolach, ale może też na PC) ale kurde, napisanie sterowników nie może być tak trudne i kaso żerne. Niech dadzą pozwolenie sony to oni napiszą, przecież to świetna kierownica i mnóstwo osób ją ma, będzie lipa jak będą musieli kupić nowy sprzęt...

Odnośnik do komentarza

Ta kierownica o której mówicie nie jest wspierana dlatego, że jej producent nie zrobił sterowników dla PS4, a nie przez widzimisię twórców gry.

a gó^no prawda, to konsola za 2 klocki ma być tak zrobiona, że ma ogarniać każdy kontroler pod usb.

 

 

 

oczywiście driving force gt z logitecha nie uwzględnione, a tak się wszyscy zarzekali, że będzie działać. Super, mogę sobie wsadzić widzę moją kierownicę w du*ę

Jak dla mnie granie w Arcadowki na kierownicy mija sie z celem, lista kierownic nie jest jeszcze podana oficjalnie i nie ma tez co zakladac ze GT nie bedzie wspierana, okaze sie podczas premiery, ale nie oklamujmy sie, po tych wszystkich opoznieniach nie sadze by ja dodali.

Warto natomiast ja trzymac dla GT7

 

każda gra wyścigowa na każdej konsoli, ma obsługiwać kierownicę, zwłasza, że konsola kosztuje 2 tysiące zł, gra 259 zł a kierownica 500 zł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli kierownica wysyła komunikaty w języku A, a konsola rozumie język B to trzeba napisać sterownik, możliwe, że Logitech zastrzegł, że musi się zgodzić na napisanie przez SONY sterowników, może nie udostępnili danych do rozszyfrowania języka A, a może kierownice się nie psują i nikt nowych nie kupuje, więc nikt nie będzie się męczyć nad robieniem kompatybilnych kierownic skoro klient pójdzie i kupi nową.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...