Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szarpię w następujące gierki:

 

-Rime - śliczne to i w moim guście, ale duszy tu niestety nie ma. Niemniej jak ktoś kocha Ico i inne Podróże, to zagrać musi. Bardzo przyjemna przygoda i fajne zagadki. Jedynym minusem jest fatalna optymalizacja. Ponoć na PS4 nie jest jeszcze tak źle.

-Jak & Daxter HD - za darmo dawali do nowego Uncharted to wziąłem. Na PS3 rozgrzebałem i porzuciłem to przynajmniej tutaj zrobię platynę. Gierka rewelacyjna, piękna i w ogóle, ale kamera potrafi czasem wkurzyć.

-Mass Effect Andromeda - ja nie wiem, czy za każdym razem coś musi być zje.bane w kolejnym ME? Tym razem lista grzechów jest dość długa - szarpiąca animacja, tragiczna auto-osłona i najgorszy idiotyzm - always online w singlu żeby wpadały trofea (stałe połączenie z serwerami EA). Niby pikuś ale oczywiście niektórzy gracze mają problem i gra działa w trybie offline. Straciłem godzinę na różnych forach, supportach i grzebiąc w ustawieniach routera. I nic. Puściłem więc internet z komórki, jak radził jeden typek. I zadziałało. Kurcze pieczone, niech ktoś zaora to całe EA, co za dziadostwo! A sama gra wciąga jak bagno, chce wszędzie wejść i z każdym pogadać. Nie przeszkadza mi że nie ma Sheparda i spółki.

Edytowane przez _A_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem dzisiaj Jak and Daxter dodawany do U:TLL i pomimo archaizmów (emulacja PS2) gra się bardzo fajnie. Gdyby zrobili remake na silniku Uncharted albo Ratcheta to :banderas:

Z pozostałych to dalej ćwiczę skilla w Nex Machina i masteruje Matterfall, co trzy dni odpalając multi Uncharted i nieśmiertelne Rocket League, a raz w tygodniu Resogun.

Przymierzam się też do kolejnego przejścia Borderlandsów (BL2 i TPS) z utęsknieniem wyczekując konkretów odnoście BL3 albo remastera jedynki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie gram w dużo FPSów, to fakt. Ale takie Singularity np., z za(pipi)istą fabułą, ciekawym pomysłem to jedna moich ulubionych gier na PS3. Sorry, ale Wolf nie ma zbyt ciekawej fabuły, choć wykonanie to dobra robota. Nie wspomnę już o takich rzeczach jak

dziatkowie Ani swobodnie porozumiewający się po ang. i sama Ania ekspert od wszystkiego (pielęgniarka,ragiotelegrafistka, historyk, etc.)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...