Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Age, Last Of Us, Nba 2k17, Fifa 17, Far Cry 4 :sorcerer:

 

Boze jak ja nie lubie ogrywac kilku tytulow na raz. Ok dwa na zmiane sa jeszcze spoko ale wiecej jest juz przykre, ciagle przyzwyczajasz rece do nowego sterowania, wybijasz sie z fabuly, z rzeczy ktore zaplanowales sobie do zrobienia. Moze to dlatego, ze nie gram regolarnie i nie mam tyle czasu ale jeden tytul na raz jest dla mnie optymalny.

Odnośnik do komentarza

 

Dragon Age, Last Of Us, Nba 2k17, Fifa 17, Far Cry 4 :sorcerer:

 

Boze jak ja nie lubie ogrywac kilku tytulow na raz. Ok dwa na zmiane sa jeszcze spoko ale wiecej jest juz przykre, ciagle przyzwyczajasz rece do nowego sterowania, wybijasz sie z fabuly, z rzeczy ktore zaplanowales sobie do zrobienia. Moze to dlatego, ze nie gram regolarnie i nie mam tyle czasu ale jeden tytul na raz jest dla mnie optymalny.

 

No ja też czasem mam taką listę,  choć ostatnio staram się ograniczać. Ale to wina nowych gier - w większości są mało interesujące i albo porzucę ją na bliżej nieokreślony czas, albo przegryzę ją innym tytułem i może jest szansa, że zatęsknię i wrócę.

W każdym razie po skończeniu magicznego The Last Guardian, wróciłem na PS3 i na zmianę ogrywam dwa tytuły - Ratchet & Clank A Crack in Time oraz Splinter Cell Blacklist - zwłaszcza to drugie mi imponuje, szczególnie w kwestiach technicznych i samego gameplayu, podoba mi się ten flow, wszystko jest takie płynne i intuicyjne. Sam nie wiem czemu to chyba moje czwarte podejście do tego tytułu, ale tym razem skończę na 100% :)

Odnośnik do komentarza

Gra ktora po relacjach z forum wywoluje u mnie bardzo sprzeczne uczucia. Z jednej strony mam ja od premiery na nosniku i czeka na swoja kolejke, naczytalem sie, ze tytul ponadczasowy bijacy TTG na kolana, z drugiej cala masa osob zali sie, ze naczytali sie, ze takie arcydzielo a okazuje sie przecietniakiem/ niczym porywajacym.

Jak bedzie zatem ze mna? Klimat na screenach bardzo mi sie podoba, ta nuta tajemniczosci- bedzie fajnie czy nie- tez. Wiec czekam sobie spokojnie.

Ja, co napisze juz chyba po raz trzeci tutaj ;p ciagle na spokojnie przechodze Mad Maxa, jak skoncze chyba zabiore sie za Mafie 3, z postanowien noworocznych ;P Wiesiek 3 ale wychodzi tyle tytulow, ze sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po tylu latach przyszedl czas na KNACK'a :)

okazuje sie, ze jak narazie jest to bardzo fajna produkcja.

 

Faaaak... powiadasz? :) Kurde, na półce stoi od dawna, ale jakoś zawsze ogarnia mnie przerażenie, gdy mam po to sięgnąć :)

 

Choć z drugiej strony aktualnie też gram w tytuł, przez większość hejtowany i nie mogę się tym hejtom nadziwić, oraz oderwać od samej gry. Dawno nie miałem tak, że zupełnie nie mam ochoty na inne tytuły, że gdy nie gram to myślę tylko o tym, żeby znów to za chwilę odpalić. I to jeszcze sandbox!

Nie wiem, czy to dzięki tym wszystkim patchom (na pewno), bo choć napotkałem kilka śmiesznostek czy graficznych glitchy, to bawię się przednio i gierka z miejsca wskakuje do mojego Top 10 2016, a tytuł jej...

MAFIA III

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozpocząłem i skończyłem Virginię po niespełna 2h.

Nie będę tu opisywał czy omawiał gry, bo bardziej mnie ciekawi opinia osób, które już to ukończyły. Jak to odbieracie? 

Jak dla mnie 6-7/10, bardziej film, niż gra i to od samego początku i układu napisów początkowych, jak do napisów końcowych. Wszystkie te przeskoki w akcji, fabule przywołują filmy. Strasznie pokręcone i zakręcone. Muzyka wspaniała przywołująca serial Twin Peaks, jak i sama gra mocno zapatrzona w tego typu seriale. 

Poczytałem po ukończeniu w internetach opinii ludzi i z tego co widzę wrażenia są bardzo zróżnicowane i chyba nikt do końca nie wie...o co tu tak naprawdę chodzi.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie skończyłem jeszcze Alien Isolation, ale w prezencie dostałem Ratcheta, którego uwielbiam. Obcy mnie trochę zmęczył, ciężko się w to gra :p nawet na easy :p

 

Pytanie odnośnie Ratcheta, zawsze grałem w oryginale oczywiście, a teraz jest niby ten dubbing. Ktoś się wypowie czy warto po polsku, czy od razu angielski brać?

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie Ratcheta, zawsze grałem w oryginale oczywiście, a teraz jest niby ten dubbing. Ktoś się wypowie czy warto po polsku, czy od razu angielski brać?

Zawsze tylko oryginalny VA, dubbing jako ciekawostka i tylko dla masochistów.

 

Dokładnie tak, jak kolega napisał - przez wszystkie poprzednie części musiałeś zżyć się z głosami głównych bohaterów, więc teraz polski wypadnie jeszcze bardziej karykaturalnie. No i głos Clanka to tragedia - tylko oryginał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.