Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Driveclub - ta gra jest fantastyczna, uwielbiam ją. Z tego co widzę Pro trophy przede mną i ostatnia prosta do tych końcowych zawodów, żeby mieć 225/225 gwiazdek z tych głównych mistrzostw gierki, a jeszcze mnóstwo innych czeka. Nie wiem co to jest, ale model jazdy mi wyjątkowo siedzi, do tego stopnia, że często jedynie Welna mnie odstawia w czasach osiąganych w zawodach, co niewątpliwie podbija mi radochę z gry :P.

 

Horizon Zero Dawn - jak tylko znajdzie się czas na dłuższą posiadówę, to właśnie w tą gierkę śmigam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DriveClub ma właśnie to do siebie, że model jazdy albo podejdzie albo odrzuci, ale jak już podejdzie to nie odpuszcza. Z przyjemnością odpala się jeszcze jeden wyścig, a potem następny i następny.

Może jakieś forumowe granie trzeba zorganizować w multi? Kilka osób na pewno by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pogrywam (już od trzech lat z przerwami na w inne gry) w Elder Scrolls Online. Uporałem się z całym contentem PvE i w zasadzie do platyny w ESO pozostał mi do zdobycia tylko Emperor na PvP. Nie będzie łatwo i nie obejdzie się bez zabukowanego urlopu/holidaya (jak zwał tak zwał) oraz tony kawy na wielogodzinne konsolowe sesje. Ale to później, obecnie nastąpił powrót do niedokończonego Horizona, do zrobienia tylko loża łowców i kilka questów z wątku głównego.

 

Poza tym ostatnio na PS Store jest za darmo do zassania Tales from the Borderlands, przy które jest świetnie. Gra typu "telltale" ze wspaniałą fabułą i wieloma humorystycznymi wątkami. Jak ktoś nie grał to gorąco polecam :good:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Child of Light z promo PSN. Czemu taka prosta gierka pseudo 2D malowana farbkami wciąga mnie bardziej niż inne kancerogenne produkcje tej firmy (obie Ubi z tego co widzę).

W przerwie skaczę sobie do gitarowej muzyczki w Giana Sisters Twisted Dreams. Jezu jakie fajne, jak gierki z dzieciństwa (czyli wczesne lata 50'te ubiegłego wieku :pawcio: )

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna kiedys grala w diablo 2 na pc. Bylismy w media markt kupic jakis blender. Przechodzilismy obok gier z ciekawoaci sprawdzic co lezy i ona wypatrzyla diablo 3 w wersji reaper souls na ps4. Prosila kupmy kupmy kupmy no i kupilismy. Ja za diablo nigdy nie przepadalem a ona za graniem na konsolach.

 

 

Teraz siedzimy na kanapie i gramy razem jak po.yebani :)

Edytowane przez u55r
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Child of Light z promo PSN. Czemu taka prosta gierka pseudo 2D malowana farbkami wciąga mnie bardziej niż inne kancerogenne produkcje tej firmy (obie Ubi z tego co widzę).

 

Weź sobie jeszcze Valiant Hearts jeśli nie grałeś, też jest na promce i też zaskakuje jako gierka od ubi. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

raz na jakis czas pykne sobie w puyopuyo tetris i wiecie co wam powiem? Po pierwsze to fajnie, ze mozna sobie poukladac klocki na ps4 chociaz jestem za stary na te chinsko- cukierkowa oprawe graficzna a kazdy mozliwy dialog przewijam. Po drugie: mozna sobie w to pograc ale jak! Nie spodziewalem sie tak fajnych pojedynkow w arcade solo! Juz jeden nieopatrznie polozony przez hard dropa klocek moze cie w nieodpowiedniej chwili kosztowac cala rozgrywke. Liczy sie czas, zwinnosc i pomyslunek. I za to wielki, na prawde solidny plus

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Darksiders 2, staram się skończyć wszystkie gry jakie kiedyś kupiłem przed premierą Destiny 2.

Rzadko to piszę ale chciałbym zeby gra już się skończyła :)

Historia prowadzona jest ślamazarnie, co chwilę musimy zdobyć 3 sztuki tego 3 tamtego, do tego za długie poziomy, za dużo nudnych puzzli, za mało walki.

Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale przy dwójce jestem już mocno wynudzony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei byłem dwójką bardzo zachwycony, bo nie spodziewałem się takich zmian i byłem przekonany że dostaniemy bezpieczny sequel - za to szacun twórcom, że podjęli ryzyko.

Owszem, te wielkie lokacje wieją nudą, ale już mniejsze labirynty i "PoPowy" sposób ich pokonywania... :banderas:

 

Ja z kolei wróciłem na PS3, by domknąć serię Assassin's Creed na poprzedniej generacji i ogrywam AC Rogue. Wróciłem po jakimś czasie, bo kiedyś porzuciłem w trakcie i bawię się całkiem nieźle, do tego zauważam, że to pływanie strasznie mnie relaksuje  i będzie mi go brakować w następnych odsłonach.

Całe szczęście mam jeszcze w zanadrzu Black Flag na PS4 (na PS3 wbite 100%), więc jeśli po Unity i Syndicate poczuję głód wypraw morskich to zawsze mogę wrócić na pokład statku w przygodach Edwarda Kenwaya.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pomimo zwiększonych ilości dni w pracy, przed spankiem włączam sobie AC Syndicate na PS4 aby troszkę pobiegać z ziomkami z bandy i zakosić kilka powozów albo poszukać znajdziek. Konkretniejsze sesje i nadrabianie growych zaległości dopiero za ok dwa tygodnie, jak się wyprzedaż w robocie skończy.

Odnośnik do komentarza

Darksiders 2, staram się skończyć wszystkie gry jakie kiedyś kupiłem przed premierą Destiny 2.

Rzadko to piszę ale chciałbym zeby gra już się skończyła :)

Historia prowadzona jest ślamazarnie, co chwilę musimy zdobyć 3 sztuki tego 3 tamtego, do tego za długie poziomy, za dużo nudnych puzzli, za mało walki.

Pierwsza część bardzo mi się podobała, ale przy dwójce jestem już mocno wynudzony.

Miałem dokladnie tak samo. Po prostu w tej części level design jest spyerdolony jak talala

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...