Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanie, jaki jest stosunek moderacji do użytkowników którzy wyzywają innych od upośledzonych i autystycznych?  Czy nie łamie to przypadkiem punktów regulaminu?  

Cytat

1. Zabronione jest poniżanie oraz obrażanie innych osób; pamiętaj, że to co jest dobrym żartem dla Ciebie, niekoniecznie musi być zabawne dla kogoś innego.

 

2. Należy unikać używania słów i zwrotów uznawanych potocznie za wulgarne bądź obraźliwe.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2020 o 20:41, Kmiot napisał:

Stworzyć uniwersalny dział z grami, a odpowiednie platformy dodawać w tagach tematu. Death Stranding wychodzi na PC? Dodajemy tag PC i bawimy się dalej w temacie. 

Godzinę temu, ASX napisał:

jakiś czas temu to proponowałem ale obrońcy tożsamości konsolowej byli przeciwko

Wydaje mi się że byłby jeszcze większy burdel, raz że mało ludzi dodaje tagi przy zakładaniu tematów, dwa wyszukiwarka na forum w większości przypadków to kpina, a jak dodasz temat do śledzonych to chyba po miesiącu to śledzenie znika jak nikt nie napisze posta i szukaj igły w stogu siana.

 

Tak jest wszystko w miarę poukładane na forum, wiem gdzie co jest i gdzie być powinno, a jak zostanie przeniesione to jest do tego odnośnik. Jedyne co bym zlikwidował i przeniósł do multiplatform to dział RPG z którego zostawiłbym tylko dział Souls- like i jeszcze platformówki do usunięcia.

 

Burdel na forum to był w poprzedniej generacji gdzie dana gra potrafiła mieć 3 tematy po jednym w dziale PS3, X360 i PC, dalej mam w pamięci jak w temacie Titanfalla zieloni kazali komuś spadać i żeby sobie temat w dziale PC założył.

 

Na reseterze jest jeden ogólny dział dla giereczek oraz wszystkiego co z nimi związane i jest to strasznie nieczytelne.

 

Wiem że dla świeżaki mogą się czuć zagubione na FPE :isee: ale większość świeżych kont tutaj to altery albo profile z jednym postem, raczej nowych się tutaj nie uświadczy bo ci wolą grupy na discordzie czy FB.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, ASX napisał:

Ostatnio jak założyłem to pojawiła się konieczność zaakceptowania tematu przez moderatora, więc się zdziwilem. To teraz standardowa procedura?

Pewnie w dziale Nowego Xboxa? Nie martw się, w działach nowych konsol każdy nowy temat musi być zaakceptowany przez admina.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Tak jest wszystko w miarę poukładane na forum, wiem gdzie co jest i gdzie być powinno, a jak zostanie przeniesione to jest do tego odnośnik. Jedyne co bym zlikwidował i przeniósł do multiplatform to dział RPG z którego zostawiłbym tylko dział Souls- like i jeszcze platformówki do usunięcia

 

rpg to bardzo ogólne pojęcie i nie klasyfikuje się tego gatunku tak po prostu jak klasyczne fightery czy racery. to znaczy diablo i final fantasy to rpg w najprostszym rozumieniu ale to jest gatunek pojmowany bardzo ogólnie. branża rośnie, ramy gatunkowe się poszerzają, wiadomo. także ta. a apropo souls like....ja bym to widział tak, żeby te tytuły były też w ogólnych działach - lepiej widoczne i nie ma efektu wstępnego napiętnowania czyli - souls like ? nie lubie soulsow i nie wchodze.    

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...