Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka lat temu możliwość udzielania się w statusach zostało mi odebrana, ponieważ blablabla. Dzisiaj, na ten moment podjąłem decyzję, iż chciałbym się rozwijać na forum o gierkach, zrobić kolejny krok naprzód, gdyż życie jest bardzo krótkie. W związku z zaistniałą potrzebą zwracam się z uprzejmą prośbą o odblokowanie mi opcji kreowania własnych statusów oraz możliwość ustosunkowywania się do już zaistniałych statusów za sprawą kreatywności innych użytkowników. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Cała akcja odbywa się w ramach innej akcji o nazwie "Graczy Porozumienie bez Barier".

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ciwa22 napisał:

Witam, kilka lat temu możliwość udzielania się w statusach zostało mi odebrane, ponieważ blablabla. Dzisiaj, na ten moment podjąłem decyzję, iż chciałbym się rozwijać na forum o gierkach, zrobić kolejny krok naprzód, gdyż życie jest bardzo krótkie. W związku z zaistniałą potrzebą zwracam się z uprzejmą prośbą o odblokowanie mi opcji kreowania własnych statusów oraz możliwość ustosunkowywania się do już zaistniałych statusów za sprawą kreatywności innych użytkowników. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Cała akcja odbywa się w ramach innej akcji o nazwie "Graczy Porozumienie bez Barier".

Podłączam się do prośby.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Czyli koniec z minusami za cokolwiek związanego z Xboxem? Ej weź, historii nie pisze się na nowo

Widocznie moje intencje zostały źle zrozumiane. Nie jestem przeciwnikiem marki Xbox, jedynie polityki firmy Microsoft oraz aparycji ich najnowszej konsoli. Jeśli ktoś zapoda zdjęcie gierki na konsolę giganta z Redmond, bez umieszczania na niej tego obrzydliwego komputerowego wannabe monolitu, z prawdziwą pasją wystawię plusa tej zacnej inicjatywie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z nikim nie walczę/walczyłem w żadnej wojnie w obrębie tego forum. Kulturalny człowiek to lub tamto? Kwestia... punktu widzenia. Jeśli ktoś poczuł się urażony zaistnieniem poziomej kreski pod jego komentarzem, to pragnę uspokoić, iż ona nie sprawia, że nagle staje się mniej wartościowym człowiekiem, czy to w obrębie internetu czy prawdziwego życia. Mam nadzieję, że po tych słowach wielu ludzi opuściło niepotrzebnie zaniżone poczucie własnej wartości związane z "okrutnym" zminusowaniem zdjęcia plastiku w internecie.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

A mi nie pasuje wygląd PS5 ani Dualsense, wyraz konsola stracił na znaczeniu już dwie generacje temu. Jakoś nie latam i nie robię gimnazjalnej atencji wokół siebie z tego powodu, jakbym miał jakiś problem. Nie mam zaniżonego poczucia z tego powodu po prostu nie lubię jak ktoś mi rzuca swój tok myślenia na każdym kroku, to jest męczące i potrzebujesz pomocy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

IMO Ciwa22 jest nieszkodliwy w swojej krucjacie, ja bym go odpuścił :lapka:  są na forumku ludzie znacznie bardziej popierdoleni niż ktoś komu nie podoba się po prostu wygląd nowej konsoli i od kilku miesięcy minusuje każdy post z nowym xboxem

Czy tym "szkodliwym" coś grozi? Pytam poza konkursem - z czystej ciekawości. Już przestałem minusować, ponieważ człowiek z racji swojej natury po jakimś czasie jest się w stanie do wszystkiego, nawet najbardziej nieprzyjemnego doświadczenia w swoim życiu, przyzwyczaić. Po prostu zacząłem żyć ze świadomością, że na świecie istnieje "konsola" o wyglądzie tego, którego nazwy na forum o konsolach słusznie się nie wypowiada. Sami wiecie kogo.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest mozliwość sprawdzenia za ktory post dostało się ostrzezenie? Moderator borderlands napisał cos o bluzgownicy i kurwach, ale nie wiem o co chodzi. Btw. czy taka wesoła twórczość klasyfikuje się jako bluzgownica czy nie? Bo takie posty sa tam na każdej stronie.

 

4 godziny temu, schabek napisał:

Kazdym punktem listy soula moznaby wytrzec dupe po sraniu ale jeden jest wybitnie zabawy. Masa gier w produkcji xddddddd masa gier w pizdzie, jak tu ktos jara sie crapami pokroju nowego halo to niech wypierdala ode mnie na kilometr zebym sie chujostwem nie zarazil :yao: 23 studia xDDDDD nie dobra wyjebane bo opluwam telefon z kazdym kliknieciem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...