Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Ale niech widzi, ja swojego warna juz odbebnilem i jak bedzie trzeba zrobie to kolejny raz nadal smiejac sie z tej frajerskiej, psychicznie slabej jednostki i frustracika z piwnicy w jednym :kaz:

 

Niech tylko moderacja bedzie sprawiedliwa i kasuje w CW wszystkich po rowno a nie wybiorczo, bazujac tylko na raportach regularnie wysylanych przez uzytkownikow @ASX i @20inchDT

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, schabek napisał:

Niech tylko moderacja bedzie sprawiedliwa i kasuje w CW wszystkich po rowno a nie wybiorczo, bazujac tylko na raportach regularnie wysylanych przez uzytkownikow @ASX i @20inchDT

żadnego z tych statusów nie zgłosiłem. Zamiast szukać spisku i szukać winnego na oślep to dam ci radę, jeśli chcesz mieć do kogoś pretensje to możesz mieć  je tylko i wyłącznie do siebie, piszesz bzdury  świadomie łamiesz regulamin, więc  możesz winić tylko siebie, że twoje wpisy są kasowane

 

Mam nadzieje że zostaniesz surowo ukarany

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, 20inchDT napisał:

Jest mozliwość sprawdzenia za ktory post dostało się ostrzezenie?

Jak post jest ukryty to niestety nie. A w warnie napisałem, że chodziło u wyzywanie, ale wolałeś się skupić na słowie bluzgownica, o czym usilnie próbowałeś dać znać w zgłoszeniach.

 

25 minut temu, Plugawy napisał:

A to nie jest tak, że moderka widzi co bylo w poscie przed edycją?

Widać wszystko, także wszelkie genialne pomysły z edycjami po fakcie można odpuścić.

 

Niestety aktualne CW to jest jedynie marna podróbka tego co było dwie generacje temu, gdzie bardziej użytkownicy skupiają się na personalnych pojazdach. Sami sobie stwarzacie śmietnik, ale jakieś granice muszą być.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

przy okazji chciałem tylko uprzejmie przypomnieć, że statusy to dodatek a nie obowiązkowa część forum. jak z zabawkami w przedszkolu - jeśli nie potraficie się zachować to się po prostu zabierze.

syf cw trzymajcie w cw, bez heheszkowania i rozrzucania gówna na reszcie forum. ta prosta zasada panuje od dawna ale widać niektórych to mentalnie przerasta. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Strasznie słaby foruming uprawiasz Rozi, ale to nie nowość.

Dziwi Cię to? Wystarczy spojrzeć na wrzucane zdjęcia ekolegi żeby zrozumieć, że nasz do czynienia ze smutną i zmęczoną życiem jednostką. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, Plugawy napisał:

 

No, ale chyba wierzysz w markę, co nie?

Może szkoda, że firmy nie organizują jakiś zawodów w grach cross platformowych. Te ustawki pod McDonaldem, erki na bombie z respiratorami, może w końcu niektórzy daliby upust emocjom. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...