Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, Bzduras napisał:

Plus przy okazji można przemyśleć rozwiązania w regulaminie hamujące CW poza CW, bo rozlało się to niesamowicie po obu stronach obozu (tak, obu, ci od Nintendo raczej zajmują się sobą) i odbiera smak forumingu 

jestem za, w tematach nie jest jeszcze tak źle, najgorsze są statusy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

jestem za, w tematach nie jest jeszcze tak źle, najgorsze są statusy.

W tematach też da się wyczytać sporo postów silnie podszytych CW. Wchodzisz pogadać, a tu jeden z drugim nawiedzony robi gnój i jest to widoczne w działach obu "obozów". Męczące, co najmniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2021 o 08:24, Colin napisał:

Wrzuć do ignorowanych i będziesz miał spokój jak długo chcesz.

Na statusy to nie działa :reggie:

 

 

Tak tak, ograniczajcie dostępność do CW to dopiero będziecie mieli porządek w normalnych tematach, a tak Kamilki, Durry i donnatelle siedzą tam gdzie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

Ja bym zakazał pisania o konsolach w ogóle, to nie forum od tego. Niektórzy mogą się poczuć urażeni.

no bez kitu, święte plastikowe pudełka, wszystko, WSZYSTKO w statusach można umieszczać i obrażać, nikt się nie upomni, nie zaraportuje, nikomu SMAKU FORUMINGU nie odbierze, ale weź tu obraź konsolke i już deprecha

 

jebnijcie się w łeb, stare konie

Odnośnik do komentarza

No no, zaraz się okaże, że Betoniarnia, czyli forumkowy rynsztok będzie działem elitarnym, gdzie trzeba będzie spełnić warunki i mieć staż oraz certyfikat, aby móc iść się wysrać do tego dołu z kloaką.

Brodzą po kolana w oborniku, a gnój robiony przez jakieś altery im przeszkadza. Tacy zaprawieni w bojach wojownicy, a sobie nie radzą z byle chłystkiem. Przecież od tego jest ten dział, by jednostki tam się odchamiły i nie roznosiły tego po całym forum. Tak tam przytulnie i ciepło, że nie chcecie, by świeża krew robiła przeciąg gdy wchodzi przez wrota do chlewu?

Doceniam i rozumiem tamtejsza dobrą zabawę, ale nie róbcie z tego elitarnego grona.

 

Co do reszty forum, to według mnie lekkie uszczypliwości w klimacie CW są dopuszczalne, ale to wymaga wyczucia i dystansu z każdej strony. Jeden czy drugi status jest ok (powisi i zniknie z widoku), ale jak ktoś już wbija do tematu o grze i zaczyna prowadzić długotrwałą krucjatę o zabarwieniu CW (często nawet w tę grę nie grając), zasłaniając się przy tym argumentami w rodzaju "o co wam chodzi, przecież to forum dyskusyjne, więc dyskutuję" to z czasem zaczyna być uciążliwe.

Wychodząc z CW nie wystarczy tylko otrzepać butów. Trzeba też nieco zmienić nastawienie.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...