Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Też trochę nie rozumiem. Na co dzień nie korzystam z działów Xboxa, ale skoro aktywni użytkownicy w zasadzie jednym głosem chcą połączenia, bo tak będzie dla nich wygodniej oraz zapewni to starym tematom być może nowy żywot, to chyba warto iść im na rękę. To oni tworzą tamtejszą zawartość, więc po co im to utrudniać.

 

Ja rozumiem chęć zachowania jakiejś tradycji czy idei dotychczasowej "przejrzystości", ale argument "w poprzednich generacjach tak było i teraz też będzie, więc nie ma powodu nic zmieniać" do mnie nie przemawia, bo... no właśnie - poprzednia generacja startowała 7 lat temu, od tego czasu trochę się pozmieniało, a forum musi nadążać, jeśli nie chce zostać za bardzo z tyłu. 

 

Zresztą temat usuwania czy ujednolicania działów wraca jak Figaro po banach.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Właśnie opisałeś każdą poprzednią generację. I nie zgodzę się, że podział na generację pomiędzy XOne i XSeries jest umowny. Jest zapowiedzianych sporo tytułów, które ukażą się tylko na Series i będzie ich coraz więcej.

 

Weź też pod uwagę, że przy działającej wstecznej + to co dotychczas osiągnął w temacie XOne sprawia, że trzymanie wielu tematów w jednym dziale "Xbox" ma sens.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Weź też pod uwagę, że przy działającej wstecznej + to co dotychczas osiągnął w temacie XOne sprawia, że trzymanie wielu tematów w jednym dziale "Xbox" ma sens.

Ja nie mówię nie. Argument ze wsteczną po prostu do mnie nie trafia, czy tam jest niewystarczający, bo ona jest w sumie dostępna od zawsze na każdej platformie.

Co rozumiesz przez osiągnięcia XOne?

 

Samo połączenie to ogólnie nie sprawi problemów, ale efekt końcowy na pewno nie będzie satysfakcjonujący, bo trzeba nad nim pomyśleć. Co zrobić z tematami technicznymi, co z przypiętymi itp.

 

Podejmiemy temat ponownie i zobaczymy.

 

@20inchDT no właśnie specjalnie jest bez X/S, aby nie było wyszczególniania każdej wersji nowego sprzętu, bo to w sumie jeden i ten sam sprzęt.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...