Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ale w ramach beki tracimy focus - albo wszystkim wyłączyć repkę i przy okazji wyzerować albo wszystkim włączyć. Z jakiego powodu jeden użytkownik ma być wyjątkowy na tle reszty? Bo tak chce? To ja poproszę o możliwość kasowania postów innych użytkowników, bo niektóre mi robią źle na serduszko i tak chcę.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, areka napisał:

I to nie tak, że po prostu nie ogarniam, ale kurwa co trzeba mieć w głowie żeby mieć taki problem w życiu?

Przecież to bardzo proste. Gracze to podludzie bez życia. Brak znajomych + granie w gierki dla dzieci na nintendo. Nie ma perspektyw na weekend i potem siedzi taki laps o 2-3 w nocy na forum i daje minusy w odwecie :yao:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysiek923 napisał:

No ale trzeba przyznać, że całkowite wyłączenie reakcji to i tak mniejsze upośledzenie (nieznacznie, no ale) od wlepiania sobie samemu plusów z drugiego konta. Był taki użytkownik, ale nie pamiętam nicka.

Zwyrodnialec. Po tamtej akcji typ już tylko siedzi w temacie Rodziny Soprano w serialach.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Pupcio napisał:

ofi granko w mel b, przyznanie że mgs 3> obesrany mgs 2. No aż żal dla takiego forumowicza dać minusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Albo i nie :asax:

 

Wpadła platynka, a jakie mam teraz ciałko bejbe to ja nawet nie :obama: 

 

A to tytuł w profilu to mi wlepił Kyo z tymi mgsami, bo chyba nie zgadzał się z moją opinią, a krótko później się zabił :frog:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

‐------------------------------ Petycja --------------------------------

 

Niniejszym, jeżeli już indywidualne prośby są rozpatrywane, to @Squareczku, nie chcę tego seniora, ale daj mi opcję zwiększonej ilości przyznawania punktów reputacji, bo mi ciągle brakuje.

A że jestem stary i pamięć już nie ta to sobie muszę zapisywać na kartce posty i godziny i później muszę wracać i z kartki wpisywać zaległe plusy tym co fajnie coś napisali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...