Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bzduras napisał:

Krótka piłka, to nie był risercz, tylko przy okazji emulowania każdego tytułu z twojej ukochanej kieszonsolki piszesz to samo, siejąc dezinformację.

 

W jaki sposób pisanie o bugach w emulacji to sianie dezinformacji?

 

4 minuty temu, Bzduras napisał:

A w zamian, no tak - minus w temacie Dying Light 2, pod postem z filmikiem z preview.

 

Nie spodobał mi się content tego filmiku więc minus poleciał.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Krótka piłka, to nie był risercz, tylko przy okazji emulowania każdego tytułu z twojej ukochanej kieszonsolki piszesz to samo, siejąc dezinformację. To samo było przy Metroidzie, gdzie nawet jeden z użytkowników forumka przeszedł całość gry na PC, a Ty wrzucałeś jakieś losowe screeny, w których ktoś gdzieś tam miał problem i przedstawiałeś to jako ogromne problemy na szeroką skalę dotykające każdego, kto choćby pomyśli o emulacji najjaśniejszego słicza. A w zamian, no tak - minus w temacie Dying Light 2, pod postem z filmikiem z preview.

 

 

Myslalem, że to tylko ja, wjebalem mu 2 czy 3 minusy za kolejne cw w statusach, to wywalił na mnie cały limit w losowych tematach a potem wyłączył sobie reputacje
:pawel:

Mam nosa do wybierania takich słabych psychicznie, co drama to lepsza.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał:

Nie spodobał mi się content tego filmiku więc minus poleciał.

Kretyna to możesz robić z kogoś, kogo znasz osobiście i wiesz, że da się na to nabrać, ale nie mnie. To był odwet za to, że śmiałem jaśnie pańci dać minusa. Albo potrafisz się bawić i siedzisz tutaj na zasadach, które obowiązują wszystkich albo nie umiesz i masz do dyspozycji inne miejsca w sieci, gdzie może będzie ci lepiej. Nikt nie zmusza do bycia sekciarzem nintendo akurat tutaj i z tego co ostatnio sprawdzałem to nikt nikogo tu na siłę nie trzyma.

  

2 minuty temu, Shen napisał:

Myslalem, że to tylko ja, wjebalem mu 2 czy 3 minusy za kolejne cw w statusach, to wywalił na mnie cały limit w losowych tematach a potem wyłączył sobie reputacje
:pawel:

Mam nosa do wybierania takich słabych psychicznie, co drama to lepsza.

Też w tamtym roku żurom opróżniał we mnie magazynek, tylko jakoś w życiu nie przyszło mi do głowy pisać do adminów, żeby wyłaczyli mi reputację, bo mi smutno :pawel:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bzduras napisał:

Też w tamtym roku żurom opróżniał we mnie magazynek, tylko jakoś w życiu nie przyszło mi do głowy pisać do adminów, żeby wyłaczyli mi reputację, bo mi smutno :pawel:

Ja po prostu wyłączyłem powiadomienia o plusach/minusach w opcjach forum kilka lat temu, bo miałem tak codziennie. Koleś chyba umarł na szczescie. No ale nie przyszło mi nigdy do głowy, żeby do adminów latać ze skarga :pawel:

Przechwytywanie.JPG.18574ec7c127e48d5740591a0f679947.JPG

Odnośnik do komentarza

Plus i minus to jedyne co widzę (jedyne, jedyne)
Plus i minus to jedyne co słyszę
Plus i minus to jedyne czym żyję
Plus i minus to jedyne, jedyne jest!
Plus i minus, plus i minus, plus i minus
Czy to plus czy to minus był
Plus i minus, to jedyne co widzę
Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem!
Plus i minus, plus i minus, plus i minus, czy to plus czy to minus jest!
O Boże daj, żeby to był minus!

Odnośnik do komentarza

A propo robienia CW w statusach to niech każdy sobie prześledzi ten ostatni status, w którym podobno zrobiłem straszny console wars.

 

Dopisałem się tam jako osiemnasty.

 

Do czasu mojego dopisania szło ostre CW ze stron obu obozów. Ale nie dopiero mój wpis to było prawdziwe console wars i dopiero mi trzeba było przyznać minusy.

 

 

https://www.psxextreme.info/profile/68708-pankamil/?status=144869&type=status

 

 

Wyciągnijcie sobie wnioski sami.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

A propo robienia CW w statusach to niech każdy sobie prześledzi ten ostatni status, w którym podobno zrobiłem straszny console wars.

 

Dopisałem się tam jako osiemnasty.

 

Do czasu mojego dopisania szło ostre CW ze stron obu obozów. Ale nie dopiero mój wpis to było prawdziwe console wars i dopiero mi trzeba było przyznać minusy.

 

 

https://www.psxextreme.info/profile/68708-pankamil/?status=144869&type=status

 

 

Wyciągnijcie sobie wnioski sami.

 

 

Traktują Cię jak jehowca, bo nim jesteś. Gadasz o tym pierdolonym Switchu gdzie nikt o to nie pytał, potrafisz każdą wadę sprzętu przerobic w jego zaletę, a potem jeszcze walisz sobie na stópki dumny jak to NINTENDO ZAORAŁO. Nie chcesz otrzymywać minusów? ZTJM.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pupcio napisał:

Dobra zostawcie go chłopaki, czy los wystaczająco nie pokarał gościa czyniąc go nintendofagiem? 

 

@oFimam nadzieję że masz zajebiście silną psychikę po dopóki to forum istnieje to zamierzam Cię minusować :nosacz3:

 

Ostatnio coraz rzadziej, chyba przestałeś być zgorzkniały i zacząłeś w końcu w gierki grać zauważyłem  :notbad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...