Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet sobię rewatch zrobilem Pana Dziwaka pierwszej części i jakie to wszystko fajne bylo. Pani Łysa fajną role miala, szkoda ze większej roli nie dostala na kolejne części.

 

Obejrzałem wszystkie te trailery z mcu ostatnie i chyba disney+ nie przedłuże na kolejny rok. Guardiansi jedynie chyba trzymają sie swojego klimatu, a cala reszta wyglada bezjajecznie.

 

Mialem nadzieje ze bedzie nowy aktor do spidera bo ten holland to poziom aktorstwa super girl i nie da sie go dłużej ogladac niz jeden film...

 

I ta jego bezjajeczna dziewczyna...chyba jeszcze gorzej od niego wypada aktorsko.

 

Ja mam wrażenie ze marvel to wybiera aktorow na podstawie zasiegow na Instagramie....

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Seriale odpuściłem kompletnie. Ale coś mnie ostatnio wzięło aby sobie jednak obejrzeć te główne filmy. Odpaliłem multiversum obłędu i powiem, że jestem w szoku bo podobało mi się mimo iż ogólnie nie lubię tej postaci. Teraz będzie Thor i czarna pantera. Wilkołaka odpuszczam, a eternalsów nie zmęczyłem.

Odnośnik do komentarza

Ant-man Kwantumania.

 

Dobrze się bawiłem.

Jednak po obejrzeniu filmu w mojej głowie pojawiły się takie myśli jak:

-stary i stara oraz Wasp to właściwie tylko "byli"

-totalnie zmarnowany koncept multiwersum (może tak miało być)

-Kang dobry wariat, świetna rola

-efekty specjalne bardzo dobre

 

Finalnie daję 6+/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no, co prawda żadnej konkurencji nie było, ale Gunn stworzył najlepszą serie filmów w Marvely. Volume 3 to dużo lepszy film niż Volume 2,ale tez wiele brakuje mu do jedynki. Jak dla mnie część postaci wychodzi tutaj na super plus (Mantis, Nebula i główny villain), ale tez to co się dzieje z Quillem przez pierwszą połowę filmu jest po prostu przykre do oglądania.

 

szkoda że się kończy, ale może to dobrze? Ile składanek dobrej muzyki można wyciągnąć z szafy? 8-/10

Odnośnik do komentarza

Ostatnie te filmy są tak nijakie, że nawet nie wiem co, gdzie jak. Wywalone totalnie i czasem obejrzę coś co wpadnie do Disney +. Po czym po sekundzie zapominam że coś oglądałem. 

 

Przeczuwam upadek mcu. Jeśli nie wezmą pod warsztat kogoś dużego i znanego to to zdechnie. Sam Spiderman tego nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, darkos napisał:

Po śmierci Thanosa wyłożyłem kutange na filmy Marvela 

 

MCU to już zdechło po śmierci

 

Spoiler

Tonyego Starka

 

Bo to była główna postać, która w dużej mierze podciągała to całe MCU. A dalej to już równia pochyła z tym uniwersum. Po 4 fazie to już wiadomo, że dalej będą chujnie robić. Kurwa, Eternals? Serio? Obejrzałem i za chuja już tego filmu nie pamiętałem po seanise, lpgwakanda 2 to samo. Teraz to trza powoli spierdalać na DCU i liczyć, że coś tam wypichcą z Jokerem i Batmanem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...