Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zobaczyłem odpowiedź w temacie to bałem sie, że to pytanie padnie XD Ogolnie 4/10 moze 5/10, nadal lepiej niż ostatni Thor. Boli dużo głupot nawet jak na film marvelowski, troche dłużyzn, zdecydowanie za malo walk a te w większosci średnie, oprocz tej na moście, która była bardzo dobrze zrobiona i dawała radę. Efekty specjalne pół na pół, raz świetne, raz żenada, Iron Heart beka, plastik fantastic, miałem wrażenie, że ktoś odpalił Avengers na konsoli. Pewnie w komiksie jest wyjaśnione jak młoda genialna i z budżetem sama szybko zbudowała tę zbroję, ale na litość, przypomnieć sobie trzeba ile Stark jebał sie ze starymi zbrojami, żeby coś dobrego z nich wyszło. Do tego aktorka mnie nei przekonuje, wygląda jak przed 30tką a gra 19latkę. Podwodny lud fajny, ale czuje,że nie wykorzystali ich potencjału niestety. Muzyka za to bardzo dobra zwłaszcza w pierwszej polowie filmu, potem troche słabiej. Dzisiaj obejrzałem Avengers Infinity War i byłem w szoku jak te efekty specjalne miażdżą te z Black Panther 2, do tego choreografia walk też jest lepsza. Jak wspomniałem walka na moście w BP2 zbliża się do tego poziomu. Ogólnie, nie obejrze tego drugi raz na 100%.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Plugawy napisał:

zdecydowanie za malo walk a te w większosci średnie, oprocz tej na moście, która była bardzo dobrze zrobiona i dawała radę.

Przez chwile myslalem, ze piszesz o jedynce ale potem doczytalem zdanie do konca xD

 

Lubie PB ale jego juz nie ma wiec tym razem marvel nie powacha moich pienionszkuff.

Odnośnik do komentarza

Też bym dał tak 5/10. Cały hołd dla Chadwicka bardzo na plus, ale potem zaczyna się taki misz masz i zlepek różnych wątków, że nie wiadomo który jest główny i stosunek ekspozycji do akcji jest mocno zachwiany na minus. Zgadzam się też, że Ironheart to najsłabsze ogniwo filmu, po prostu laska się pojawia z dupy i udaje, że jest Iron Manem. Wątek Freemana również zupełnie zbędny. Najlepszą postacią jest Namor (i tu odszczekuję, że wzięli go tylko żeby poprawić inkluzywność już i tak kolorowej ekipy), zarówno aktorsko jak i scenariuszowo. Jest dokładnie taki jak klasyczny komiksowy Namor, prawdziwy władca i samiec alfa. Zaraz po nim królowa, która słowem mówionym potrafi z siebie więcej wykrzesać niż wojownicy z walk na kapiszony. Oj słaba ta obecna faza, słabiutka. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dobrze, że napisałeś, bo widzę, że wszędzie wpisy "Marvel actor" i w sumie to aż mnie zatelepało, widząc, że w tym temacie jest to info.
Taki zajebisty aktor z wieloma świetnymi rolami, a wszyscy kojarzą go tylko z tej chałtury, którą odwala dla Marvela :frog:
Stan podobno KRYTYCZNY, wypadek przy odśnieżaniu na ranczo - kij wie, czy pługiem gdzieś się zjebał do wąwozu, bo nigdzie nie ma szczegółów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja oglądałem te seriale i nie mam z tym problemu. Przed serialami ludzie czytający komiksy mieli więcej kontekstu i nikt nie narzekał.

Wypstrykali się z heavy hitterów jeżeli chodzi o postaci i oddali wszystko pod kontrolę młodszym "talentom" (mówię o kulisach), którzy w dupie mają markę i chcą tylko promować różnego rodzaju mniejszości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...