Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się w ogóle grać na dzień dzisiejszy? Samemu można ogarnąć grę czy lepiej przygotować się na ekipę? Jak to jest z raidami? Z randomami można coś wskórać, bo pograłbym sobie w typowe mmo jak kiedyś w wow, a widzę, że to Destiny jest podobne trochę jako, że jest grind, są raidy i pvp.

Odnośnik do komentarza

A jak wymaksować postać, jakiś gear, coś... Bo widzę, że te marki trzeba mieć, a ja nawet nie wiem skąd... Nie śledziłem miliona stron w tym temacie, jak przestałem grać w Destiny (przed TTK), a teraz jak wróciłem to zupełnie nie ogarniam po zmianach - już chyba byłoby dla mnie lepiej, jakbym był zupełnie nowy :)

Odnośnik do komentarza

Mozna grac samemu ale jest to srednio fajne. Na ps4 i xboksie znajdziesz ekipe z foruma. Raidy itp. mozesz tez szukac ekipy przes destinylfg.com ale nie polecam - non stop bedziesz wpadal na lamusow/dzieci.

 

Ogolnie level i czesc activities mozesz cisnac samemu (strajki, crucible) ale wiekszosc endgame - nightfalle, challenge of elders i raidy nie ma matchmakingu (i dobrze).

 

Postac maksujesz najpierw wbijajac 40lv przez story/crucible a potem upgrade ekwipunku i light (maks 335) robiac pvp i endgame pve (heroic strajki, nightfalle, raidy, challenge of elders - pewnie cos nowego w roi)

 

Odnosnie patcha z ciekawych rzeczy:

 

-Dropi nowy egzotyczny sidearm

-spore zmiany w balansie broni w tym buff dla paru egoztykow, zaorane touch of malice (pewnie na nowy raid)

-caly interfejs, menusy itp. przygotowane pod roi

-legendarne engramy za public eventy

- pare rzeczy zje.banych - znikajace bounties, chu.jowy filtr z grainem w calej grze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten filtr mnie troche rozyebau. Wkuźwia tez fakt, ze fajny czarny class item jest niestety czerwony przez shader. Egzotyczne szmatki od factions juz shadera nie przyjmuja.

Widzialem juz kilku ludzi z Tresspasserem, ale ja jakos nie mam cisnienia, zeby odkodowac 75 engramow, zeby dostac pistolet RoboCopa.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie broni - co się robi z tymi "wydmuszkami" od Gunsmitha? Bo wziąłem sobie jakiegoś Surosa Autorifle i Handcannona, zebrałem nimi 100% danych i co dalej? Mam to gdzieś oddać? Da się to dalej rozwinąć, jakiś Quest, coś?

Co tydzień zmienia ci się arsenał broni. Broń bierzesz robisz z broni zadanie na 100% i usuwasz ją. Jak wbijesz 3 poziom to dostajesz questa na Egzotyczną  broń. Kazda klasa ma swoją broń i możesz nią grać tylko tą klasą postaci. Wiec na 3 postaciach 3 poziom i 3 różne egzotyki ci wpadają. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja wiem, bo jednak w Destiny te 300h się spędziło. Chodzi mi o to, że przestałem grać PRZED The Taken King, kiedy najwyższym levelem postaci był 34.

No i teraz wróciłem, gram sobie w aktywności z TTK, ale mój gear to śmiech na sali (giwery zwłaszcza), więc nawet te zielone badziewia są na razie lepsze, niż moje najbardziej wypasione legendy, czy egzotyki. Przydałoby się nafarmić trochę tych marków, żeby coś kupić, ale nie bardzo mam ochotę na samodzielny Strike, a w Crucible przestały mi wpadać...

Odnośnik do komentarza

Masz tygodniowy limit markow - 30 ze strikeow, 30 z weekly crucibla i chyba jeszcze z prison of elders cos jest. Poza tym po 15 dziennie za dzienne crucible i daily story. I niektore bounty daja tez marki.

 

Ogolnie stare rzeczy mozesz sobie zostawic wlasnie na crucibla. Bo w pve/iron banner potrzebujesz wyzszy light. Od 40 lv do 260 robisz bodaj zwykle striki, potem heroiczne. Jak juz bedziesz mial light pod 300 mozesz cisnac raid/nf/coe ktorre daja gear najwyzszych leveli

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Odnośnie broni - co się robi z tymi "wydmuszkami" od Gunsmitha? Bo wziąłem sobie jakiegoś Surosa Autorifle i Handcannona, zebrałem nimi 100% danych i co dalej? Mam to gdzieś oddać? Da się to dalej rozwinąć, jakiś Quest, coś?

Co tydzień zmienia ci się arsenał broni. Broń bierzesz robisz z broni zadanie na 100% i usuwasz ją. Jak wbijesz 3 poziom to dostajesz questa na Egzotyczną  broń. Kazda klasa ma swoją broń i możesz nią grać tylko tą klasą postaci. Wiec na 3 postaciach 3 poziom i 3 różne egzotyki ci wpadają. 

 

Egzotyki sa za piąty poziom. Za trzeci dostajesz questy na unikalne legendarne giwery. Hunter dostaje snipę, Warlock fusion rifle, a Titan shotgun'a. Egzotyki za piąty level: Hunter - hand cannon Ace of Spades, Warlock - scout rifle Tlaloc, Titan - auto rifle Fabian Strategy. Wszystkie sa warte zainwestowanego w nie czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Odnośnie broni - co się robi z tymi "wydmuszkami" od Gunsmitha? Bo wziąłem sobie jakiegoś Surosa Autorifle i Handcannona, zebrałem nimi 100% danych i co dalej? Mam to gdzieś oddać? Da się to dalej rozwinąć, jakiś Quest, coś?

Co tydzień zmienia ci się arsenał broni. Broń bierzesz robisz z broni zadanie na 100% i usuwasz ją. Jak wbijesz 3 poziom to dostajesz questa na Egzotyczną  broń. Kazda klasa ma swoją broń i możesz nią grać tylko tą klasą postaci. Wiec na 3 postaciach 3 poziom i 3 różne egzotyki ci wpadają. 

 

Egzotyki sa za piąty poziom. Za trzeci dostajesz questy na unikalne legendarne giwery. Hunter dostaje snipę, Warlock fusion rifle, a Titan shotgun'a. Egzotyki za piąty level: Hunter - hand cannon Ace of Spades, Warlock - scout rifle Tlaloc, Titan - auto rifle Fabian Strategy. Wszystkie sa warte zainwestowanego w nie czasu.

 

 

Egzotyki są za trzeci poziom, dodatkowo za piąty otrzymujesz quest za który możesz otrzymać The First Curse (hand cannon).

Odnośnik do komentarza

Kurde, ja dziś trochę powymiatałem w multi, mój VEX nadal daje radę w zwykłym Crucible. Zebrałem wszystkie dostępne na dziś marki i czekam na jutrzejszy dzień. Niestety multi jest moją jedyną opcją, bo na takiego Nightfalla czy nawet Heroic jestem zwyczajnie za słaby obecnie - no cóż, pozostaje cierpliwie zbierać i się ubierać powoli :)

 

Jaki jest limit tygodniowy, czy ogólny w posiadaniu marksów?

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie jutro bedziemy z ekipa xboxa cisnac ostatni raid kings fall heroic przed premiera roi. Co jest o tyle dobre ze w tym tyg sa wszystkie 3 challenge aktywne wiec mozna skosic wszystkie calcified fragments + bedzie duzo wiecej lootu.

 

Na razie mamy 3 osoby potrzeba nam jeszcze 3 (albo bierzemy ludzi z lfg ale po co). Wymagania - light ok 310 (najlepiej 320+) i w miare ogarnianie.

 

Pw lub wiad ma xboksie - termin do ustalenia, celujemy w jutro wieczor

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...