Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Co mowil ten typ na koncu w nawiazaniu do faili M$? Nie sluchalem ;(

"my w przeciwieństwie do niektórych nie zmieniamy co chwile zdania i od początku planujemy dać konsole przyjazną graczom" itp

 

 

PS4 kupuje dla exclusive... tak jak mam na to PS3... reszta leci na Xbox One.

a to czemu?

konfa sony była do bani ale czy pojawiły sie jakieś przesłanki że multiplatformy będą lepsze na XO ? bo ja takich nie widziałem, a patrząc na moc konsoli to ps4 powinno miec lepsze multiplatformy

Odnośnik do komentarza

dramat konferencja, 

 

ja przed chwila anulowalem pre-order, mam wyje*ane na next genty serio. 

mam mase gier do ogrania na x360 + praktycznie na dniach wychodzi GTA V, i byc moze kupie ponownie 3ds

 

jezeli chodzi o gry startowe to dalej dla mnie xbox one prezentuje sie lepiej i poki co jak zdecyduje sie w koncu na kupno next gena bedzie to ponownie konsola microsoftu

 

 

 

Co mowil ten typ na koncu w nawiazaniu do faili M$? Nie sluchalem ;(

"my w przeciwieństwie do niektórych nie zmieniamy co chwile zdania i od początku planujemy dać konsole przyjazną graczom" itp

 

 

PS4 kupuje dla exclusive... tak jak mam na to PS3... reszta leci na Xbox One.

a to czemu?

konfa sony była do bani ale czy pojawiły sie jakieś przesłanki że multiplatformy będą lepsze na XO ? bo ja takich nie widziałem, a patrząc na moc konsoli to ps4 powinno miec lepsze multiplatformy

 

 

no moc konsoli ps3 tez sugerowala ze multiplatformy beda lepsze 

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz zaczynam się poważnie dziwić ludziom, którzy zamierzają kupić którąkolwiek z konsol na start.

 

TGS tego już nie uratuje...

 

Sto razy pisałem, że nowa generacja sprzętu i czas, gdy deweloperzy uczą się nowych sprzętów to najgorszy okres dla gier. Liczą się dla mnie gry, a nie podniety pudełkami, na których się je odpala.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

jako fanboy sony musze przyznać, konferencja totalną porażką łącznie z datą premiery na 29 listopada ! Nie pokazano żadnych gier wartych chociażby 19.99 zł ( prócz tych które widzieliśmy, ale te najważniejsze to multiplatformy, po co było zabierać czas pokazując je poraz setny ! ) I tak wybieram konsole sony, ale póki co interesują mnie: Fifa 14, Watch Dog i The Division ( jeśli samotny gracz będzie miał tam coś do roboty ). No nic, czekam na wieści ze sklepu z mojej mieściny czy robią preordery czy będzie dostęp w dniu premiery do ps4 i patrząc na zdechnięte ps3, będe musiał poraz 4 przeinstalowywać pes 13 żeby chwile pograć w mocno przeciętną piłkę, bo się to gó##o wykszacza co jakiś czas 

Odnośnik do komentarza

No jeszcze został ex od ND i SMS. 

ND pewnie na VGA zapowie grę. 

Ile ja bym dał za next genowego Indianę Jonesa. 

I nie, nie mówicie mi, że jest Uncharted, bo to nie to samo co KRÓL Indiana. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Beka z Maza - miało nie być już więcej launch titles.

Uważam że taki line up zadowoli każdego. Mowa jednak była o 20 ex-ach nie o 15, 5 dodatkowych exów na TGS? ale czy jest sens trzymać bomby na TGS? sam nie wiem, myślę że nic już ze strony Sony nie zobaczymy.

 

War Thunder to nie kopia World of Tanks to coś nieporównywalnie większego niż Battlefield.W World of tanks można grać tylko czołgami, w War Thunder można wybrać albo pojazd albo samolot albo statek.

Nikt nie wspomniał dodatkowo o duuuużym bonusie (jakim?) dla osób które kupią kopie na PS3 i przejdą na PS4

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Nie martwcie się, będzie jeszcze VGA, Figaro powrzuca pare tweetów w stylu "big announce plz be eXciTeD", Naughty Dog napisze że jest na gali (oczywiście by zapowiedzieć nową grę na PS4, a nie odebrać nagrodę za TLOU to chyba jasne) i znowu się zawiedziecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...