Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Nie patrząc na to czy gierki akurat trafiają komuś w gust (np. Avatar mnie zaciekawił bo ostatni Far Cry który ukończyłem to 3) to tak szczerze Ubisoft dostarczył najwięcej tytułów z faktycznym gameplayem i datami premier. The Crew Motorfest wygląda dobrze tylko znowu może być lipa z modelem jazdy, Avatar pewnie będzie hitem sprzedażowym, AC Mirage dla tych osób które płaczą że AC to już nie AC.

No i Star Wars który jest właściwie zlepkiem paru pomysłów (trochę Watch Dogs, trochę Uncharted) ale prezentował się bardzo dobrze i czuć że to był faktyczny gameplay a nie ściema (widać np. dorysowujące się krzaczory). I nie wiem czemu spodziewacie się dałngardu, przecież Ubi umie robić graficzkę (Watch Dogs 2 i 3, Division 2 które są crossgenami) i to chyba taki spodziewany skok między PS4 a PS5. Jeśli gra jest już w becie (bo tak wygląda) i mają ponad rok na dopracowanie to może wyjść hicior, no chyba że zapchają każdą planetę setkami śmieci i posterunków.

Patrząc na to że to tylko jeden wydawca to moim zdaniem Ubi wypadło najlepiej, takie Sony to nawet przy tym nie stało.

Teraz, Dragon13 napisał:

Ja po cichu liczę że kiedyś będzie jakaś szansa na remake drugiej i trzeciej części Raymana.

Na remake 2jki jest duża szansa, za rok 25 lecie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

Dla mnie takie Star Warsy to spełnienie marzeń. Od lat marzyłem o tego typu grze w świecie SW, oferującą taką swobodę, filmowy klimat, latanie statkiem z planety na planetę. Pięknie 


Dla mnie też, ale ciekawi mnie, ile tych planet będzie i jaki poziom swobody na nich (oraz dopracowania).

Odnośnik do komentarza
O właśnie - te Star Warsy to wyglądały, jak reskin BG&E2 i tak się zastanawiam, czy aby ten projekt nie ewoluował właśnie w te Outlaws.
Jestem więcej niż pewien, że tak. Ten motorek i motyw przejścia do kosmosu, którym się tak wtedy podniecali. Wszystko zalatuje mechanikami z Beyonda, ale to dobrze, że praca nie poszła na marne, bo wygląda sztos.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

O właśnie - te Star Warsy to wyglądały, jak reskin BG&E2 i tak się zastanawiam, czy aby ten projekt nie ewoluował właśnie w te Outlaws.

To samo pomyślałem podczas tego pokazu. 
Chyba jakiś czas temu było info, że BGE2 wciąż gdzieś żyje wiec może to jest to życie po śmierci przed narodzeniem? 

 

W każdym razie wyglada zachęcająco ta nowa produkcja w świecie SW. Raczej po montażu na końcu trailera wątpię w wielkie otwarte światy na kilku planetach. Wcale nie będę za tym płakał bo po tym co pokazali to równie dobrze może to być w 100% action adventure. Jedyne co mi średnio się podobało to jakieś takie dziwne strzelanie.
Trzymam kciuki żeby się udało bo będziemy po raz pierwszy mieli rownolegle dwie dobre serie gier ze świata SW. Outlaws ma potencjał. Byle nie było za dużo RPGowych elementów i tysiąca znaczników.
 

Na całym pokazie cringeu była co nie miara. Śpiewający panowie, pan w świecących okularach, który coś gadał o serialu na Nflix i pan, którego nie rozumiałem w ząb, a chyba o samochodach gadał… 

 

AC wyglada jak mix jedynki ze współczesnymi częściami. Ciekawe. Oby nie najebali znaczków na mapie.

 

Avatar nawet spoko ale jakoś mnie nie porwał. Reszta nie dla mnie. Ogólnie Ubi nawet dało radę mimo braku zaskoczeń. 


Natomiast ze wszystkich pokazów tu było najwiecej gameplayu. Tego mi brakowało do tej pory - pokażcie świecący i efektowny trailer ale potem dajcie kilka min gameplayu.

Tylko czy to nie znaczy, że reszta dała dupy? Czy to jest poziom (Ubi), który teraz będziemy musieli doceniać? :dafuq:
 

A teraz…

Capcom dawaj mi Onimushe!!!

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...