Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

mnie nawet grafa tej gry nie robi, przez te pasy i klastrofobiczne niezniszczalne otoczenie uwazam, ze sa na tej generacji juz tytuly, ktore bardziej robia oprawa, przejscia filmik-gra niby "niezauwazalne" tez zaden wow, wystarczy chociazby nowego batmana obadac

 

do tego gameplay bez wyrazu, fabula, ktora sie konczy kiedy sie zaczyna...meehhh..znowu sbie przypominam te 7h meki przy tym tytule

Odnośnik do komentarza

mnie nawet grafa tej gry nie robi, przez te pasy i klastrofobiczne niezniszczalne otoczenie uwazam, ze sa na tej generacji juz tytuly, ktore bardziej robia oprawa, przejscia filmik-gra niby "niezauwazalne" tez zaden wow, wystarczy chociazby nowego batmana obadac

 

do tego gameplay bez wyrazu, fabula, ktora sie konczy kiedy sie zaczyna...meehhh..znowu sbie przypominam te 7h meki przy tym tytule

 

Mnie się te pasy podobają - mają swój konkretny cel, który ma potęgować klimat cinematic experience i to się jakoś udaje ;) 

 

Pogram więcej to ocenie, ale póki co w żadnym wypadku bym tego męką nie nazwał ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mnie The Order zaskoczył w dwóch aspektach - gameplayowym i graficznym. Okazało się, że gra jest lepsza niż sądziłem po tych wszystkich negatywnych opiniach a gry w grze wcale nie jest tu aż tak mało. Fajnie się strzela, jakby dało się pomijać filmiki to pewnie przeszedłbym jeszcze raz. Dziwne, że autorzy mając tak liniową grę nie pozwolili graczowi na żadne wybory. Za to rozczarowała mnie grafika - miało być tak pięknie, najładniejszy eks na PS4 a jest tylko dobrze. Nawalili tych efektów - blur, grain, aberracja chromatyczna przez co wszystko jest rozmazane i grafika traci na jakości. Wygląd postaci to naprawdę pierwsza liga (chociaż Beyond IMO nie przebili).

 

7=/10

Idealna gra do przejścia w dwa wieczory i sprzedania.

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...